Matematik

Hedefinizi kendi hedefi bilen hoca.
Profil Onaylandı
132 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 1 )
Yapılan Yorum ( 11 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 5 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Profesyonel olarak özel ders veriyorum ve SINAV KOÇLUĞU yapıyorum. TYT-AYT, KPSS, LGS,ALES,DGS başta olmak üzere her türlü sınavın kapısını beraber açıyoruz. Tıp, Hukuk, Mühendislik gibi birçok gözde bölümlere öğrencilerim gitti. LGS ile nitelikli birçok liseye öğrenci yerleştirdim. Sadece ders anlatmıyor aynı zamanda sınav koçunuz olup size nasıl çalışacağınız hakkında bir program yapıp takibini yapıyorum.Belirli periyotlarda aileyi öğrencinin durumuyla ilgili bilgilendirip bu süreci ortak yönetiyoruz.Derslerim memnuniyet ve öğrenme garantilidir.
2 Kişilik Grup İndirimi %20
3 Kişilik Grup İndirimi %30

9 Veli İle İletişime Geçti
7 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Mezunu

İZMİR BAYRAKLI MANAVKUYU

Tabletten öğrenim ve farklı kaynaklardan sorular çözdürüyorum. Haftanın bütün günleri bana ulaşıp sorularınızı sorabileceksiniz. Size sadece ders anlatan bir hoca değil sizin eğitim koçunuz oluyorum ve sizi yönlendirip kontrol ediyorum.

Öğrencilerimi hayallerine kavuşturmayı seviyorum.

Yedi yıllık özel ders tecrübem var. Sadece bu işi yaptığım için yılda 15 den fazla öğrenci alıyorum. Doğal olarak tecrübem de diğerlerine göre fazla oluyor.

Tecrübelerimden yararlanarak nasıl çalışırsanız başarılı olacağınızı size öğretiyorum

Öğrenci alırken sadece öğrencinin istekli olmasını istiyorum seviyesi önemli değil istekli olsun yeter.

Derslerimi iPad üzerinden kendi PDF notlarım üzerinden işliyorum. Seviyeye göre özel belirleniyor bu notlar. Öğrenci benim dersimde izleyici değil uygulayan oluyor. Ben onu takip ediyorum o beni değil.

Kısa zamanda en temel öğrencilerle bile doğru çalışma taktiği ile zirvelere çıktık. Matematik korkulacak bir ders değil sadece siz doğru hoca ile tanışmadığınız için korkuyorsunuz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GEOMETRİ 60 DK 100 TL
İLKÖĞRETİM TAKVİYE 60 DK 100 TL
ÖZEL EĞİTİM ÜSTÜN ZEKALILAR 45 DK 120 TL
ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ 45 DK 120 TL
DANIŞMANLIK EĞİTİM KOÇLUĞU 60 DK 100 TL
KİŞİSEL GELİŞİM ZAMAN YÖNETİMİ 60 DK 120 TL
YABANCI DİL İNGİLİZCE 60 DK 100 TL
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 09:00 22:00
SALI 09:00 22:00
ÇARŞAMBA 09:00 22:00
PERŞEMBE 09:00 22:00
CUMA 09:00 22:00
CUMARTESİ 09:00 22:00
PAZAR 09:00 22:00
İL İLÇE
İZMİR BALÇOVA
İZMİR BAYRAKLI
İZMİR BORNOVA
İZMİR BUCA
İZMİR ÇİĞLİ
İZMİR GAZİEMİR
İZMİR KARABAĞLAR
İZMİR KARŞIYAKA
İZMİR KONAK
İZMİR NARLIDERE
Aylin Yeşil
Eyl 20, 2019
Hocam Lgs ye hazırlanan kızım için ders verebilir misiniz
Ders talebi oluşturup iletişime geçebilirsiniz.
11
Yorumlar
Beyza .
Ara 19, 2019
Muhammed hoca gerek öğrenciye arkadaşça yaklaşarak gerekse öğretmenlik anlayışıyla öğrenciyi başaracağına inandıran ve derslerde tamamen öğrencinin modunu yükselten öğretmen. İşini severek yaptığı öğrencilerine ve matematiğe verdiği değerden belli oluyor zaten. İyi ki karşılaşmışız hocam, şimdiden teşekkürler....
Esra .
Ara 17, 2019
Kendisine bu site sayesinde ulaştık ve çok memnun kaldık yeni nesil sorulara hakim bi öğretmen tavsiye ederim
hasan .
Ara 2, 2019
Muhammed hoca dersine hakimiyeti ve anlatış tarzıyla farklı birisi. Kendisine tanıdık vasıtasıyla ulaştık çok memnunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.
Duru .
Kas 3, 2019
Muhammed hoca ile iyi ki tanışmışız uzun zamandır ders alıyoruz. Önceden matematik benim korkulu rüyamdı ama şuan rahatlıkla soruları anlayıp yapabiliyorum. Hocama çok teşekkür ediyorum, ders almak için zaman kaybetmeyin.
Elif .
Eyl 21, 2019
Muhammed Hocam sayesinde geçen yıl istediğim bilgisayar mühendisliğini kazandım. Nice gence matematiği sevdiriyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Görüşmek üzere hocam.
Kaan A.
Eyl 18, 2019
Muhammed Hocayla derse 2019 ikinci dönem başladık. İlk dönem notum 25 düşmüştü sonrasında kendisinden ders alıp ikinci dönem 87 düştü notum. Bana ilk derste dediğini yaptı ve notumu yükselttik beraber . Iyi ki sizden ders alıyorum çok teşekkür ederiz , gönül rahatlığı ile ders alabilirsiniz.
Gülay .
Eyl 6, 2019
Matematiği sevdiren bir hoca Allah razı olsun sizden hocam :)
İpek N.
Eyl 6, 2019
Muhammed hoca ile tanışalı bi aydan biraz fazla oldu bu site sayesinde iletişime geçtik kendisiyle kardeşim Lgs hazırlık öğrencisi. başladığımız günden beri kardeşim de ki gelişimler oldukça fazla.Bizde bu kadar gelişim beklemiyorduk.Öğrenciye yaklaşımı ve donanımlarından çok memnunuz.
Esra Y.
Eyl 5, 2019
Keşke Muhammed hocayı daha önce tanısaydık. Çok memnun kaldık ailemle ve benle iletişimi çok güzel. Her şeyden önemli bana düzenli çalışmayı öğrettiği için teşekkür ediyorum.
Dilek .
Eyl 5, 2019
İyi ki tanıdık, iyi ki kızımın öğretmeni oldu.çok memnun kaldık çok beyefendi dersine hakim birisi. kızıma matematiğin yapılabileceğini gösterdi..Çok teşekkürler.
Utku .
Ağu 3, 2019
Bizde bi arkadaşımızın tavsiyesi üzerine tanıştık. Muhammed Hocam matematik öğretmenliği hakkında deneyimli olduğu kadar öğrencinin sınava hazırlanması ve ders çalışma düzeni edinmesi konusunda da bilgili. Öğrencimiz uzun zamandır ders alıyor, kesinlikle tavsiye ederim.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.