Fizik Öğretmeni

Öğrencilerimle kolaylıkla iletişim kurabilen , eğitim psikolojisini bilen biriyim
Profil Onaylandı
308 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 6 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhaba ben Metehan , ODTÜ Fizik bölümü mezunuyum. Ortaokul ve Lise öğrencilerine MATEMATIK , FİZİK , GEOMETRİ alanlarında özel dersler veriyorum . KPSS "Genel Yetenek" kısmında da yardımcı olabilirim . Özel ders konusunda tecrubeliyim , 8 yıldır özel ders vermekteyim 24 öğrenciyle çalıştım içlerinde başarılı olanlar fazla sayıdadır . Ankara Yenimahalle'de ikamet etmekteyim , ailemle yaşıyorum . Kendi evime öğrenci kabul etmiyorum ama yer sıkıntısı olursa orta yol bulabiliriz .Genellikle öğrencilerin evine gitmekteyim .
Talep ettiğim ücret hakettiğim bir ücrettir ve disiplinli bir şekilde dersimi işlerim dersin süresini ASLA kısaltmam bana güvenebilirsiniz . Ayrıca ÖDEV konusu benim için önemlidir . Ödev yapılmadığı için birçok ogrencimle ters düşme pahasına ailelerine söyledim ve böyle de devam edeceğim . Başarının , disiplinli çalışmadan geldiğini biliyorum . Süre odaklı değilim öğrencinin öğrenmesi ve öğrendikçe mutlu olması ve derse devam etmesi önceliğimdir . Geçmiş yıllarda çalıştığım öğrencilerimin aileleriyle görüşebilir ve hakkımda bilgi alabilirsiniz .
Üniversite derslerinde FİZİK2 gibi derslerde yardımcı OLMUYORUM ve hiçbir sınava GİRMİYORUM .
İyi günler dilerim .

36 Veli İle İletişime Geçti
9 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik Mezunu

ANKARA YENİMAHALLE DEMETEVLER

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 535391XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Bildiklerimi öğrencilerime aktarmayı seviyorum. Onların öğrendikçe mutlu olması ve hayata tutunmaları beni mutlu ediyor .

7 yıldır özel ders vermekteyim. Bu zamana kadar 24 öğrenci ile çalıştım. Dilerseniz geçmiş dönem velilerimle görüşebilir hakkımda bilgi alabilirsiniz.

Geleceklerini planlı bir şekilde hazırlamalarını sağlıyorum . Çalışma alışkanlığını da ayrınca kazandırmak temel amacım.

ODTÜ FİZİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. 8 Yıldır özel ders veriyorum. Şuan üniversitede okuyan birçok öğrencim mevcuttur .

Konu anlatımı ve Konu ile ilgili soru çözümü ve dersten sonra o konu ile ödev şeklinde işliyorum .

İyi kalpli bir öğretmen her zaman size faydalı olacaktır. Özel ders işi başka bir konsepttir ve vicdan ile yapılmalıdır

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Fizik Genel Fizik 45 DK 120 TL
Matematik Genel Matematik 45 DK 120 TL
Fen Bilgisi Enerji ve Enerji Dönüşümleri 60 DK 120 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 120 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 13:00 21:00
SALI 12:00 20:00
ÇARŞAMBA 13:00 15:00
PERŞEMBE 13:00 21:00
CUMA 13:00 16:00
CUMARTESİ 11:00 15:00
PAZAR 11:00 13:00
İL İLÇE
ANKARA ÇANKAYA
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

6
Yorumlar
Kamer b.
Ara 9, 2020
Merhabalar kardeşime İngilizce öZel ders aldırdık Metehan hocamızdan çok memnun kaldık gerek iletişimi gerek güler yüzü derslerde çok verimli geçti teşekkür ediyorum .
Melike .
Ara 9, 2020
Metehan hocamla 2 yıldır çalışıyoruz, kendisi ortaokul düzeyindeki kızıma haftada 1 gün gelerek iki saat ders yapar. Gerçekten ilk dersten itibaren konuları incelikleriyle anlatması, ödevleri takip etmesi ile çocuğunuz ve sizde bir farkındalık yaratıyor. Kendim 2 arkadaşıma da Metehan hocamı tavsiye ettim onlar hem çocukları hem de velileri son derece memnunlar. Metehan hocamı LGS sürecinde de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.
Bahadır .
Ara 9, 2020
Selamlar, Metehan hocamızdan, kardeşim için ders aldırdık. Kendisi güler yüzlü, deneyimli, öğrenci üstünde nerede eksik olduğunu analiz edip, sorunu çözme odaklı bir sistemi var.Odtü ekolünü disipliniyle birleştirmiş,Anlatma yeteneğiyle bilgisi eş düzeydedir. Gerçekten de kardeşim de çok memnun kaldı. Her şey için teşekkürler. :)
Selda S.
Ara 8, 2020
Metehan Hocadan uzun süredir ders alıyoruz. Anlaşması kolay ve işine kendini veren bir öğretmen .Samimi ve çocuklarla iletişimi çok güzel . Kızımın notları ders almaya başladığından beri gözle görülür şekilde yükseldi ve kendine güveni geldi bu benim için önemliydi. İyi ki Mete Hoca ile çalışıyoruz yaklaşık 5 yıldan beri beraberiz ailemizden biri oldu . Evladının geleceğini düşünen Velilere Mete Öğretmen'i tavsiye ediyorum ne yapın ne edin onunla güzel iletişim kurun ve eğitim işini ona bırakın . İyi günler
Yeşim .
Ara 8, 2020
Metehan beyle 2 saati 100 tlden anlaştık haftada 3 gün aldırıcaktım tabiki yardımcı olurum diye kabul edip bizim evimize geldi ders yaptılar 2 saat sonra ücretini verdim gitti akşamına msj attı çok memnum oldum sizden çocuğuda çok sevdim bundan sonra benimle ilerlicek yazdı ertesi günde fiyatı 2 katına artırdı bu bir hoca için asla etik değil eğer biz tokalaşıp anlaşıyorsak bu fiyata ertesi gün 2 katını istemesi çok yanlış bir öğretmen bu şekilde hareket etmemeli benim çocuğuma kendini sevdirip sonra ücretim 2 katına çıkardım verirseniz geliyim dememeli kınıyorum sizi.. Bence sizlerde böyle bir hocayla çalışıp çalışmamayı bir kez daha düşünün en azından çocuğunuzun psikolojisi için ...
sude .
May 22, 2020
hocam genel fizik ödevinde çözemedigim sorularda yardımcı olabilir misiniz müh.ögrencisiyim
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.