Matematik öğretmeni

Öğrencileri matematiği sevdiririm zevkli hale getirebilirim
Profil Onaylandı
85 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 2 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 4 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Yüksek lisans mezunu öğretmenim. Egitim alanı nda kendi araştırmalarım mevcuttur. 2 yıl dersanecilik deneyimim oldu. Onun dışında 9 yıl boyunca özel ders veriyorum. Şuan başarılı olan lisede ve üniversite birçok öğrencim mevcuttur. Ilkögretim matematik 2014 mezunuyum. 5 yıllık öğretmenim ve hala bir ortaokulda görevime devam etmekteyim.

13 Veli İle İletişime Geçti
9 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 3 hafta önce
Offline

Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL KAĞITHANE KAĞITHANE MERKEZ

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Öğrencilerle iyi bir koç olarak süreci beraber yurutecegiz. Dersi kesinlikle yarıda bırakmam işlemem gereken o gün 1 saatlik daha konum kalmışsa ücrete dahil etmem. Öğrencimin haftalık gelişimini incelerim kısa vadeli haftalık ve aylık ve daha uzun vadeli aylık planlamalar yaparım. öğrenciler bana whatsapp üzerinden ulaşabilirler. Ayrıca öğrencilere mümkün mertebe kaynaklar getiririm. Denemeler ücretsiz getiririm .

Tabiki de her kişi gibi benim de birinci önceliğim kendi ihtiyaçlarımdır. Bu sekilde elde ettiğim netice ile ders vereceğim öğrencime potansiyelimin tamamını deneyimlerimi ve bilgi birikimlerimi aktaririm

2 yillik dersane deneyimim vardir. 9 senedir ozel ders vermekteyim. Ortaokul lise üniversite düzeylerinde hem özel ders hemde sınıf ici ders anlatımım olmuştur. Öğretmenlikte 6. Yılım mebteyim.

Öncellikle öğrencime verimli çalışma alışkanlığı zamandiririm bilgi eksikliği kavram yanılgıları gibi eksikliklerini görür öğrenciye doğru yön veririm kısa süreli ve uzun süreli planlar yaparak amaca ulaşma konusunda öğrencileri sıkmayacak şekilde adımlar artırırım. Derslerimi eğlenceli akıcı hale getirmeye çalışırım. Derste bol soru örnekleri göstererek konuyu kavramaya çalışırım o gün içerisinde planladığım konuyu eğer bitiremezsem aldığım ücrete dahil etmeyerek ek süre kullanıp öğrenciye vereceğim dersi yarıda bırakmam. Öğrencilerime ayrıca koçluk yaparım ayna danışmanlıktan koçluk sertifikamda mevcuttur. Bu şekilde süreci verimli bir sekilde tamamlayıp öğrencilerimi amaçlarına yakinlastiririm.

Matematik öğretmeniyim çocukları severim bütün öğrencilerim beni sever her öğrencimin beni gördüğü zaman sürat ifadesinde gulumseme olduğunu görmüşümdür. Mesleğimi severek yapan bir insanım kendi alanı nda master yaptım. Ayrıca bu sene doktora başvurusunda bulunarak üniversitede çalışma konusunda adımlar atacağım. Bol bol makale ve kitap okurum ilgi alanim eğitim ve öğretim yön tem ve teknikleri fizik konuları ve müziktir. Ara sıra canim sıkıldıkça üniversite konuları ile ilgili sorular çözerim.

Ilk basta bir kac soru ile baslayarak öğrencimi tanımaya çalışırım. Öğrencimin kavramsal acıdan bilgileri varsa bunları tamamlayabilecek yada eksikleri varsa bunların çözümü için donutler vererek öğrencimi tanırim bundan sonraki asamada planli bir sekilde eksikleri gidermek icin calismalara yaparim tum konulari ogrendikten sonra öğrencimi sınav tekniklerine uygun olarak sürece hazırlarım. Ayrıca saat 10'A kadar whatsapp üzerinden öğrencilerime sorularıyla ilgili geri dönüş yaparım.

Bu süreci iyi yönetebilecek kaliteli alanına hakim sınıfları teneffüs etmiş öğrencileri tanıyan meramını anlayan tecrübeli bilgi birikimli öğretmenlerden ders almalarını isterim çünkü zaman bizim için değerli olan tek şeydir. Yapilan herşey bir daha geri dönmeyecek şekilde geçmiş defterine yazılır kendimce düşüncem yapılacak tercihin bize bu konuda yarar sağlayacak profesyonel destek saglacak noktada olmasıdır.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Geometri 60 DK 70 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 70 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 70 TL
Matematik Mantık 60 DK 70 TL
Matematik Mental Aritmetik 60 DK 70 TL
Matematik Diferansiyel Denklemler 60 DK 100 TL
Matematik Lineer Cebir 60 DK 120 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 70 TL
Fizik 60 DK 70 TL
Kimya 60 DK 70 TL
Türkçe 60 DK 70 TL
Ödev Destek 60 DK 70 TL
Danışmanlık 60 DK 70 TL
Eğitim Bilimleri 60 DK 70 TL
Eğitimde Teknoloji Kullanımı 60 DK 70 TL
Robotik Kodlama 60 DK 70 TL
Sosyal Bilgiler 60 DK 70 TL
Fen Bilgisi 60 DK 70 TL
Müzik 60 DK 70 TL
Müzik Gitar 60 DK 70 TL
Müzik Bağlama 60 DK 70 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 19:00 21:00
ÇARŞAMBA 17:00 21:00
CUMA 17:00 21:00
İL İLÇE
İSTANBUL EYÜP
İSTANBUL KAĞITHANE

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

2
Yorumlar
Özkan .
Eki 9, 2019
Oğluma yardımlarınızdan ötürü tesekkur ederim. Sayenizde matematiği sevmeyen çocuğum sevmeye başladı. Oğlumun matematik sorusunu çözdüğünü gördükçe daha çok seviniyorum. Her veliye öğretmenimizi tavsiye ederim.
aygul c.
Eki 5, 2019
Hocam emeklerinizden dolayı teşekkür ederim sınavlarım sayenizde yüksek geldi.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.