Fizik Öğretmeni

Dokuz Eylül Üniversitesinde Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Anabilim Dalında Doktora yapıyorum.
Profil Onaylandı
271 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 20 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Öğretmenliği (2016)
Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Eğitimi alanında Yüksek Lisans (2018) mezunuyum
STEM ( Science, Technology, Engineering, Mathematics) Eğitimi üzerine Yüksek Lisans Tez çalışmamı tamamladım.
Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Eğitimi alanında Doktora eğitimine devam ediyorum.
7 yıldır Fizik, Matematik ve Fen Bilimleri derslerinden özel ders veriyorum.
Öncelikle Velilere ve öğrencilere çok önemli bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Eğitim ciddi planlı programlı emek isteyen önemli bir süreçtir. Eğitimci (öğretmen) olmayan kişilerin boş zamanlarında yapabileceği veya herkesin yapabileceği bir iş kesinlikle değildir. Bu bağlamda kaliteli bir öğrenim süreci ve gerçekten verilen emeğin karşılığının alınması için eğitimci (öğretmen) olan kişilerle çalışılması oldukça önemlidir.
Özel derste en önemli faktörlerin başında iletişim gelir. Bu zamana kadar çalışmış olduğum tüm öğrencilerimle oldukça iyi bir iletişim kurduk. Siz değerli öğrencilerimle de aynı şekilde olacağından eminim. Bu konuda kendime son derece güveniyorum.
Derslerimiz 1 saat ile 1 saat 30 dakika arasında olup o günkü konunun uzunluğuna, çözülen sorulara göre değişiklik gösterebilir. Konularımız asla yarım kalmaz. Öncelikli amacım öğrencinin o dersten maksimum verimi almasıdır.
Ayrıca ders sürelerinin arttırılması konusunda ise öğrencinin durumuna göre birlikte karar verip ona göre bir program yapabiliriz.
Ders materyallerini ( slaytlar, konu anlatımı, sorular) kendim temin ediyorum. Bunun yanında öğrencimizin kullanmış olduğu kaynakları da derslerimizde kullanıyorum.
TYT, AYT ve LGS sınavlarına hazırlık konusunda öğrencilerime kazandırmaya çalıştığım en önemli davranış soruları analiz edebilme, hızlı düşünebilme, hızlı yorumlayabilme ve pratiklik kazandırmaktır. Öğrencilerimizin en önemli problemi ÖSYM ve MEB in yapmış olduğu merkezi sınavların mantığını çözememektir. Bu konuda öğrencilerime oldukça yararlı olacağımı düşünüyorum.
Bunun dışında çalışmış olduğum öğrencilerimle ders dışında çözemedikleri soruları Whatsapp üzerinden bana yollayabilir müsait oldukça hepsine geri dönüş yapıyorum.
Sizlere de yardımcı olacağımdan eminim. İyi çalışmalar

Üniversitelerin Mühendislik, Eğitim ve Fen fakültesi bölümlerinde öğrenim gören öğrenciler için;
Physics 101, Physics 102, Physics 201, Physics 202
Genel Fizik I, Genel Fizik II dersleri için iletişime geçebilirsiniz.

31 Veli İle İletişime Geçti
7 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği Mezunu

İZMİR GAZİEMİR GAZİEMİR

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 537912XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Bilgilerimi ve tecrübelerimi öğrencilere aktarmak istiyorum.

Ortaöğretim 9. sınıftan 12. sınıfa ve mezun olan öğrencilerle Fizik, Matematik ve Geometri dersleri için 100'ün üzerinde öğrenciyle çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum.
İlköğretim 4. sınıftan 8 sınıfa kadar Matematik ve Fen Bilimleri dersinde bir çok öğrenciyle çalışmış bulunmaktayım.

Bu tecrübelerim doğrultusunda özel derste en önemli faktörün iletişim olduğunu düşünüyorum. Bu faktörün yanı sıra öğretmenin akademik ve pedagojik birikimininde üst düzeyde olması gerekmektedir.

Öğrencilere kazandırabileceğim en önemli kazanım problem çözme becerisini geliştirmek olacaktır.

Velilere ve öğrencilere çok önemli bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Eğitim ciddi planlı programlı emek isteyen önemli bir süreçtir. Eğitimci (öğretmen) olmayan kişilerin boş zamanlarında yapabileceği veya herkesin yapabileceği bir iş kesinlikle değildir. Bu bağlamda kaliteli bir öğrenim süreci ve gerçekten verilen emeğin karşılığının alınması için eğitimci (öğretmen) olan kişilerle çalışılması oldukça önemlidir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Fizik Genel Fizik 60 DK 100 TL
Fen Bilgisi 60 DK 100 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 100 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 100 TL
Matematik Geometri 60 DK 100 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 100 TL
Eğitim Bilimleri 60 DK 100 TL
Eğitimde Teknoloji Kullanımı 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
İZMİR BALÇOVA
İZMİR BORNOVA
İZMİR BUCA
İZMİR GAZİEMİR
İZMİR GÜZELBAHÇE
İZMİR KARABAĞLAR
İZMİR KARŞIYAKA
İZMİR KONAK
İZMİR MENDERES
İZMİR NARLIDERE
İZMİR TORBALI

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

20
Yorumlar
Tuncay B.
May 25, 2020
Mert hoca geleceğin prf. 'lerinden olup, kendisi Dr.'a yapmakta olup fizik ve matematik konusunda ilkokul (fen) ögrencisinden ,üniversite ögrencisine kadar dersi kademe kademe ögretir.Tavsiye ediyorum yanlız dersleri dolu boş zamanı varsa şanlısınız.
Munevver .
May 25, 2020
Mert bey e emekleri için çok teşekkür ederiz. Sayesinde oğlumun fizik dersine karşı ön yargısı tamamen kırıldı. Gerçekten çok iyi bir öğretmen. Sınav sistemi soru tarzı hakkında o kadar güzel tecrübeleri varki bizlere çok yardımcı oldu.
İsmet .
May 19, 2020
Mert hocam 11 sınıfa giden kızım için çalışmaya başladık. Oldukça memnunuz. Böyle bir dönemde Mert hoca gibi donanımlı öğrencinin dilinden anlayan bir hoca bulmak imkansız. Eğer çalışma imkanınız varsa tavsiye ederim.
Kemal T.
Nis 7, 2020
Mert hocamdan 11 sınıfa giden kızım için ders almaktayız. Üniversite sınavlarına hazırlık için çalışmaya başladık. Kızımın fizik dersine karşı olan tüm olumsuz ön yargıları ortadan kalktı.Mert hocamız hem alan bilgisi hemde öğretmenliği öğretici kişiliği mükemmel. Gerçekten bir eğitimciyle çalışılmasının önemini daha iyi anladım. kendisine çok teşekkür ediyorum.
Yalcın .
Mar 7, 2020
Mert hocam ile 10. Sınıfa giden kızım için çalışmaya başladık. Mert bey gerçekten öğrencilerin dilinden anlayan ve anlatım tarzı oldukça iyi bir öğretmenimiz. Hocamız sayesinde kızım fizik dersine karşı önyargısını kırdı. Kendisine teşekkür ediyoruz.
Selen. .
Şub 7, 2020
Mert hocamdan oldukça memnunuz. Kızımın fizik dersindeki başarısı önemli ölçüde arttı ve en önemlisi fizik dersine karşı olan negatif ön yargısı tamamen ortadan kalktı. Mert hocamın hem teorik bilgisi hemde eğitimci kişiliği gerçekten çok iyi emekleri için teşekkür ediyorum.
Egemen .
Oca 26, 2020
Endüstri mühendisliği 1. sınıfta okuyorum. Final sınavları için Mert hocayla Physics 101 dersi için çalıştık. Kendisi hem akademik hemde pedagojik olarak oldukça donanımlı bir hoca. Kendisine teşekkür ediyorum. Sayesinde dersimi verdim. Üniversite düzeyinde bu şekilde anlatım yapabilen bir hoca bulmak gerçekten çok zor. Diğer öğrencilerde tavsiye ediyorum.
Yeşim S.
Ara 21, 2019
Mert hocamızdan oldukça memnunuz. kendisi oldukça donanımlı ve bu bilgilerini oğluma oldukça güzel aktaran bir hoca. Emekleri için teşekkür ederiz
Irmak .
Tem 24, 2019
Mert hocaya verdiği emek için çok teşekkür ediyorum. YKS sınavında sayısal puan türünde 39 bin sıralamam geldi. Mert hocayla TYT-AYT Fizik çalıştık. TYT fizik 6 net AYT fizik ise 11 net yaptım.
Eren .
Haz 18, 2019
Mert hoca ile YKS ye hazırlık kapsamında fizik çalıştık. Mert hocaya bu site vasıtayla ulaşmıştım. Fizik dersini sıfırdan başlayarak anlattı. Bugün itibariyle TYT de 7 soruda 6 doğru AYT de ise 14 soruda 12 doğrum var. Derslerde verdiği örneklerin benzerlerinin sorulması ve ÖSYM nin soru mantığını anlatması gerçekten benim için mükemmel oldu. Beni sınava çok iyi hazırladı. En korktuğum dersten en yüksek netleri yaptım. Mert hocama çok teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık hocam.
Cagla t.
Haz 17, 2019
Mert hocayla çalıştığım için çok mutluyum. 2019 TYT ve AYT sınavından TYT de fizik full AYT de ise 12 doğru 2 boşum var. Kendisine verdiği emekler için çok teşekkür ederim.
Zeynep S.
Haz 15, 2019
Mert hocayla üniversite sınavlarına hazırlık için Fizik ve Matematik çalışıyoruz. Fizik dersine karşı bir ön yargım vardı ve asla anlayamam diyordum. şu an yapabildiğimi görmek gerçekten mutluluk veriyor. Mert hocanın anlatım tarzı gerçekten mükemmel ve öğrencinin dilinden gerçekten anlıyor. Ayrıca artık yorumlama yeteneğimin geliştiğini fark ediyorum. Matematik dersi için özellikle problem çözmede zorlanıyordum fakat Mert hocanın sayesinde şimdi soruları daha okurken çözebiliyorum. Emekleri için kendisine teşekkür ederim.
Sanem S.
Haz 13, 2019
Hocamizi bir tanidigimizin tavsiyesi üzerine bulduk, kızım lise 2. Sinif ogrencisi, matematik ve fizik derslerini kavramakta güçlük çekiyordu. Ilk etapta tanisma ve ogrencinin seviyesini belirlemekle derslere başlandı. Mert hoca profesyonel bir egitim anlayisi hem de genç bir hoca olmasiyla ogrencilerle cok iyi iletisim kurabiliyor. Ders anlatimi çok açık ve sade, ögrencinin seviyesine uygun bir anlatim tarziyla akilda kaliciligi arttiriyor. Kızımın ders notlarındaki yükseliş bir veli olarak en büyük mutluluğum. Önümüzdeki 2 yıl için mert hocayla çalışmaya devam edeceğiz, kendisine çok tesekkur ederiz.
Nuray a.
Haz 10, 2019
11. Sınıfa giden kızım için Mert hocayla çalışmaya başladık. Fizik dersi için kızımın başarısı önemli miktarda arttı. Bu süre zarfında hem okul için hemde üniversitesi sınavına hazırlık konusunda birçok eksiğimizi kapattık ve 12. Sınıfa hazırlanıyoruz. Mert hoca hem akademik hemde pedagojik olarak oldukça donanımlı bir hocamız. Mert hocayla çalıştığımız için çok mutluyuz. Kendisinden oldukça memnunuz. Öğrencilere ve Velilere şiddetle tavsiye ediyoruz.
Fatma .
Haz 9, 2019
Mert hocadan 8. sınıftaki oğlum için matematik ve fen bilimleri dersi aldık. Oğlum LGS sınavında matematikten 20 sorudan 15 net fen bilimlerinden ise 20 sorudan 19 net yaptı. Mert bey gerçekten işine önem veren ve öğrenciyle iletişimi oldukça iyi olan bir öğretmen. kendisinden oldukça memnunuz.
Mehmet A.
May 24, 2019
Mert beyden 11 sınıftaki kızım için fizik ve matematik dersi alıyoruz. Mert bey gerçekten işine önem veren bir öğretmenimiz. kızımın derslerdeki başarısı önemli ölçüde arttı. Mert beyin gerek ders anlatımı olsun gerek akademik bilgisi olsun oldukça donanımlı ve kendisini yetiştirmiş genç bir eğitimci. kendisinden oldukça memnunuz.
Hakan .
Nis 5, 2019
İyi günler Mert bey oğlum 8.sınıfta ve kızım 6.sınıfta matematik dersi sizden almak istiyoruz .
Hakan D.
Mar 18, 2019
Mert hocadan oglum için ders alıyoruz. Oglumun derslerindeki basarisini gordukce ailecek cok mutluyuz. Mert hocamiz, işini gercekten yapan sayili ogretmenlerden birisidir, kucuk kizim icin de gelecek sene ders almayi planliyoruz. Cok memnunuz herkese tavsiye ederiz.
Asude S.
Mar 14, 2019
Mert hocam gercekten isini dort dortluk yapan bir hocadir. Kendisinden 1 senedir ders aliyoruz ancak keske daha once tanismis olsaydik. Fizik derslerinde cok yol ilerledik. Mert hocami herkese tavsiye ediyoruz.
Feride K.
Mar 11, 2019
Mert hocamızdan kızım için ders almaktayım, kendisi isine onem ve ozen gosteren bir hocadir. Derslere basladigimizdan beri kizimin notlarinda onemli olcude artis oldu. Fizik dersleri mert hocayi siddetle tavsiye ediyorum. Hersey icin tesekkur ederiz.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.