Matematik, Fizik, Kimya Dersleri

Yıldız Teknik Üniversitesi - Elektrik Mühendisi - Girişimci
Profil Onaylandı
220 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinden 2015 yılında mezun oldum. Mezun olduktan sonra, İstanbul'da özel şirketlerde büyük projelerde Mühendis olarak görev aldım. Aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinde Yüksek Lisans Eğitimine devam ettim. 2019 yılında iş ve sertifika programları sebebiyle Silikon Vadisi'nin içinde bulunduğu Kaliforniya'ya taşındım. Silikon Vadisi'nde kaldığım bir yıl boyunca, Girişimcilik ve Startup ekosistemi ile alakalı projelerde yer aldım, bir start-up şirketinde yöneticilik dahil çeşitli pozisyonlarda çalıştım.
2020 Ocak ayında Türkiye' ye döndüm. Şu anda Yıldız Teknopark' da bir özel firmada çalışıyorum. Aynı zamanda kendi üniversitemde Yüksek Lisans Eğitimim devam ediyor. Bunlardan ötürü beni sadece bir özel ders öğretmeni değil, aynı zamanda girişimcilik kültürü, mühendislik ve üniversite hayatıyla ilgili bir örnek olarak da görmenizi isterim.
Lise ve ilkokul eğitimimi memleketim olan Rize ilinde tamamladım. İstanbul/Mecidiyeköy'de kardeşim ile ikametgah etmekteyim. Seyahat etmeyi, kitap okumayı ve kendimi geliştirecek aktiviteler yapmayı severim. Kendimce arkadaş canlısı, empati kurabilen, saygılı ve ülkesini seven bir üniversite mezunuyum. Okuldaki derslerim dışında sosyal hayatımda da başarılarım vardır. Bunlara Rize Vakfı Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı ve Yıldız Teknik Üniversitesi Latin Dans Gösteri grubunu örnek verebilirim.
Öğrencilerim ile olan ilişkimden bahsedecek olursam şöyle özetleyeyim: Benim görüşüm öğrenciyi en iyi öğrenci anlar. Bu dediğimi çok iyi biliyorum çünkü şu an ben de Yıldız Teknik Üniversitesi'nde bir yüksek lisans öğrencisiyim. Şunu da söylemek isterim, derslerde ve TYT, AYT vb. gibi sınavlarda başarılı olmak için sadece bilgi yeterli değildir. Sizin, ailenizin, arkadaşlarınızın, okulunuzun oluşturacağı iyi bir takım gereklidir. İyi bir motivasyon, verimli bir çalışma ve başarı için bu takımda bir arkadaşınız, abiniz, kardeşiniz olarak yer almak isterim.

0 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 53 dakika önce
Online

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Mezunu

İSTANBUL ŞİŞLİ MECİDİYEKÖY

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 538505XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Derslerimi ev, etüt merkezleri, kütüphaneler gibi yerlerde vermek yanında, online(İnternet Üzerinden) birebir olarak da vermekteyim. Birebir yüz yüze derslerimi, İstanbul'un heryerinde vermekteyim. Online derslerimi akıllı tahta ve grafik tablet sayesinde, çok verimli işlemekteyim. Türkiye'nin heryerine Online Ders vermekteyim. Derslere başlamadan önce; öğrencimizle deneme dersi ve Öğrenci Velisiyle görüşme yapabiliriz.

Ülkemiz ve Dünyamız, çok zorlu bir süreçten geçmektedir. Bu olağanüstü durumda, en çok etkilenen sektörlerden biri de eğitimdir. Bildiğiniz üzere okullar online derslere başlamış ve verilen eğitim yeterli olmamaktadır. Öğrencilerin bu süreçte eğitimden geri kalmamaları için ayrı bir desteğe ihtiyacı vardır. Size bu süreçte yardımcı olmak isterim.

Yıldız Teknik Üniversitesinde, öğrenciliğe başladığım 2010 yılından bu yana özel ders vermekteyim. Elektrik Mühendisliği bölümünü başarılı şekilde bitirdikten sonra mühendis olarak özel şirkette çalışmaya devam ettim. Ayrıca kendi üniversitemde Elektrik Mühendisliği üzerine yüksek lisans eğitimim devam etti. Bu süreçlerde, okuldaki derslere destek olmak için İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite ve Lise Giriş sınavlarına hazırlanan birçok sayıda öğrencilerim oldu. Okuldaki derslerim sayısal ağırlıklı olduğu için Fizik, Kimya, Fen Bilgisi, Matematik, Geometri gibi derslere çok hakimim. Bu konularda yaklaşık olarak 9 yıllık özel ders verme tecrübesi sahibiyim.

Herkesin dersi anlama ve kavrama seviyesi farklıdır, bunun nedenlerinden bazıları; altyapı eksikliği ve sayısal zekasıdır. Bu durumu iyi analiz edip, öğrencilerin seviyelerine göre öğretmenlerin yönlendirmeleri gerekmektedir. Bu konudaki tecrübelerime güveniyorum.

Yıldız Teknik Üniversitesinde, öğrenciliğe başladığım 2010 yılından bu yana özel ders vermekteyim. Elektrik Mühendisliği bölümünü başarılı şekilde bitirdikten sonra mühendis olarak özel şirkette çalışmaya devam ettim. Ayrıca kendi üniversitemde Elektrik Mühendisliği üzerine yüksek lisans eğitimim devam etti. Bu süreçlerde, okuldaki derslere destek olmak için İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite ve Lise Giriş sınavlarına hazırlanan birçok sayıda öğrencilerim oldu. Okuldaki derslerim sayısal ağırlıklı olduğu için Fizik, Kimya, Fen Bilgisi, Matematik, Geometri gibi derslere çok hakimim. Bu konularda yaklaşık olarak 9 yıllık özel ders verme tecrübesi sahibiyim.

Derslerim sadece 60 dk' lık ders diliminden oluşmuyor. Ders dışında öğrencilerimin takibini, ve bu süreçte veli bilgilendirmelerini yapıyorum.

Referanslarımın iletişimleri istenildiği takdirde verebilirim. Ayrıca dilerseniz 1 saat öğrencinin ailesiyle sohbet ederek, 1 saat öğrencinin istediği dersi ve konuyu işleyerek deneyebiliriz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 100 TL100 TL
Fizik 60 DK 100 TL100 TL
Kimya 60 DK 100 TL100 TL
Matematik Geometri 60 DK 100 TL100 TL
Fen Bilgisi 60 DK 100 TL100 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 100 TL100 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 100 TL100 TL
Danışmanlık Kariyer Koçluğu 60 DK 100 TL100 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 100 TL100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 08:00 22:00
SALI 08:00 22:00
ÇARŞAMBA 08:00 22:00
PERŞEMBE 08:00 22:00
CUMA 08:00 22:00
CUMARTESİ 08:00 22:00
PAZAR 08:00 22:00
İL İLÇE
İSTANBUL ARNAVUTKÖY
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAĞCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
İSTANBUL ÇATALCA
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL ESENLER
İSTANBUL ESENYURT
İSTANBUL EYÜP
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖREN
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL SANCAKTEPE
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL SİLİVRİ
İSTANBUL SULTANBEYLİ
İSTANBUL SULTANGAZİ
İSTANBUL ŞİLE
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

1
Yorumlar
Begüm .
Eyl 15, 2020
10.sınıftan itibaren Mehmet hocadan ders aldık. Konulara hakim, öğrencinin dilinden anlayan ve onlarla rahat iletişim kurabilen bir hocadır. Öğrecinin durumunu iyi analiz eder ve derslerin, ödevlerin düzenli takibini yapar. Kızım Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandı. Yardımlarından dolayı çok teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.