Mehmet Nabi Ö. Mehmet Nabi Ö.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Görsel, işitsel, yazılı ve internet siteleri, bilgisayar ve telefon uygulamaları şeklinde zengin kaynak desteği ve tavsiyesi 

Sadece pratik yapmak isteyen için Konuşma Klübü de vardır

Neden Özel Ders Veriyorum

Mesleğim profesyonel İngilizce eğitmenliği (1999 'dan beri)

Öğretmen değilim eğitmenim. Öğretmen bilgi aktarır. Eğitmen davranış değiştirtir.

Tecrübelerim

23 yıl

Size Neler Kazandırabilirim

1 - 1.5 ayda Balık Kılçığı yöntemiyle New York Times, The Guardian gibi batının ünlü gazetelerini okuyup anlamanızı sağlamak

Hızlı sağlam altyapı. Bunu sizi prestijli yabancı sitelerde çeşitli seviyelerde sınavlara           sokarak alacağınız sınav notuyla gelişmenizi somutlaştırmanızı sağlamak 

Her konuda ve her ortamda pratik ve akıcı bir konuşma sağlayacak bilgi, tecrübe ve özgüveni kazandırmak

Hayattaki hedeflerinize ulaşmada İngilizceyi engel olmaktan çıkarmak ve onu sizin için avantaja dönüştürmek

Anlama, konuşma, kelime bilgisi, dilbilgisi ve okuma ve yazmada eşit seviyede gelişmeyi edindirmek 

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Bana gelen yorumlara bakın lütfen

Dersleri Nasıl İşlerim

Bana gelen yorumlara bakın lütfen

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Sabır, inat ve cesaret

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • İngilizce - Yabancı Dil : 60 dk - | Online Ücret: 150.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Bakırköy
 • Bayrampaşa
 • Beşiktaş
 • Beyoğlu
 • Fatih
 • Kağıthane
 • Şişli
 • Zeytinburnu

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

A

Ali S.

Mehmet Hoca kendine has yöntemiyle İngilizceyi kolay ve kalıcı şekilde aktarıyor. Eğitim yöntemi fıtrata uygun. Gerisi öğrenciye kalıyor.

K

Korcan B.

Mehmet hocamın anlattığı ingilizce hem kolay anlaşılır hem hızlı. Açıkçası okulda her yıl öğrettikleri ama sonraki yıl unuttuğum bilgileri 10-15 dakikada öğrenip unutmuyorum. Teşekkür ederim.

M

Murat A.

Merhaba, Mehmet hocamın balık kılçığı tekniği ve kendine has öğretme sistematiği ile ingilizce öğrenmek hem kolay hem de hızlı oluyor. Kullanılan ders araçları ve etkili öğretme disiplini sayesinde kısa sürede ingilizce bilgimi inanılmaz ilerlettik. İngilizce dilinin ana omurgasını, matematiğini ve mantığını öğreterek dilin kalıcı olarak öğrenilmesini sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ü

Ünsa b.

Mehmet hoca çok tecrübeli.Ders işleyiş yöntemi çok güzel ve faydalı.Kendisinden çok istifade ettim.Herkese tavsiye ederim.

M

Metin

Uyguladığınız teknik ve yönlendirmeleriniz sayesinde İngilizce hiç bu kadar eğlenceli kolay olmamıştı. Teşekkür ederim.

H

Hülya h.

Öğretmenimizle 1 buçuk aydır eğitim alıyoruz çocuğumuz bu kadar kısa zamanda çok yol katetti.böyle öğretmen ende bulunur çok şanslıyız.

Y

YÜCEL

Balık kılçığı yöntemi harika

S

Sima

Nabi hoca İngilizce öğretmeye kendisini adamış ve bunun için yıllardır bir işe yaramadığını yakinen tecrübe ettiğimiz devşirme yöntemleri bir kenara bırakarak tamamen Türk insanının anlama yapısına yönelik kendi yöntemlerini üretmiş bir kişidir. Çok zengin materyalleri sayesinde İngilizce öğrenimini çok kısa ve etkin bir şekilde hallediyor. Bana en büyük katkısı ise yıllardır korktuğum İngilizcenin sistemli bir şekilde doğru tekniklerle anlatılırsa ne kadar kolay olduğunu fark ettirmesi oldu.

E

Ecrin B.

Nabi Hocanın tecrübeleriyle beraber akılda kalıcı yöntemlerle kısa sürece ingilizcenin temellerini öğrenebilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim.

E

Eda y.

Kendisinden çok memnunum ve balık kılçığı yöntemi aşırı faydalı dersleri düzgün takip edip ve hocamızı dinlerseniz direk kavrarsınız ingilizceyi.

G

Gizem

Hocam kendi geliştirdiği balık kılçığı yöntemiyle bir çok konuyu kısa sürede öğretmeyi amaçlıyor. Ayrıca verdiği kaynaklarla dil çalışmamızı sürekli hale getiriyor. Kendine özgü anlatışı ve kültürel birikimiyle dersi sıkılmadan takip ediyorsunuz.

M

Merve Ö.

Farklı strateji ve tekniklerle ingilizceyi daha somut hale getiriyor Mehmet Hoca ve çok ònemli ve ciddi bir konu çok eğlenceli ve somut õrnekler aracılığıyla nasıl anlatılır? katıldığım Online ingilizce kursunda Mehmet hoca sayesinde daha etkili bir şekilde bu soruyu cevaplandırabiliyorum?

R

Remziye E.

Hem tecrübeli hemde aşırı verimli geçiyor dersler. Hocamızın balık kılçığı yöntemi sayesinde çabucak ingilizceyi kavrayabiliyorsunuz.

M

Mehmet A.

Hocamı Bakırköyde özel bir kursta tanıdım eğitim sistemi ve ders akışı demode ve klasik yöntemlerden farklı. Hızlı bir biçimde eğitime yönelik kendi yötemeriyle anlaşılır bir yol izliyor bununla birlikte verdiği kaynakları sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

O

Orhun Ü.

Eğitim vermek herkeze mahsustur.Fakat kaliteli eğitim verebilmek,yetenek meselesidir.Hocamızın bu daldaki en iyi profösörlerden biri olduğunu söyleyebilirim. İnce püf noktası buluş ve sunumlarıyla gayet başarılı. Tercih edebilirsiniz. ~

B

Barış A.

Gerçekten hızlı bir şekilde ingilizce öğrenmek istiyorsanız kendi buluşu olan balık kılçığı yöntemiyle 3 ay içinde abartısız İngilizceyi öğrenmiş oluyorsunuz burdan teşekkür ediyorum Nabi hocama

a

ayse s.

Süper bir öğretim hızlı ve akıcı herkese bütün velilere tavsiye ederim gerçekten etkileyici


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Mehmet Nabi Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et