Matematik Öğretmeni

Matematik benim öğrenmeyi sevdiğim ve öğretmekten keyif aldığım bir alan, işimi çok seviyorum.
Profil Onaylandı
37 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 4 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Marmara Üniversite Matematik bölümünden mezunum. Üniversite hayatım boyunca etüt merkezlerinde çalıştım bunun yanisira birebir özel dersler verdim. Özellikle YGS Matematik alanında çok fazla öğrenciyle çalıştım. Bir öğrenci benimle çalıştıktan sonra matematiğe karşı bakış açısını değiştiriyor ve matematiği sevmeye başlıyor.
Ders verebildiğim alanlar;
İlköğretim okula takviye
Lise okula takviye
Üniversite Hazırlık
KPSS, DGS, ALES Hazırlık

18 Veli İle İletişime Geçti
3 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 3 yıl önce
Offline

Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Mezunu

ÇANAKKALE MERKEZ BARBAROS

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Matematik öğrenmek ve öğretmek benim işim ve işimi severek yapıyorum ve geçimimi bu işi yaparak sağlıyorum.

3 yıldır düzenli olarak özel ders veriyorum ve çeşitli etüt merkezlerinde matematik öğretmeni olarak çalıştım.

Matematiği yapamıyorum diye gelen öğrencilerim matematiği severek sınıflarını bitiriyorlar ve istedikleri üniversitelere yerleşiyorlar.

Marmara Üniversitesi Matematik bölümünden bu yıl mezun oldum ve formasyon eğitimimi Haziran ayında tamamladım. Öğrencilerimle olan ilişkilerim öğretmen öğrenci ilişkisinden çok iki iyi arkadaş gibidir.

Konu anlaminda bir eksiği varsa öncelikle konu anlatımı daha sonrasında örnek soru çözümü yapip benzerlerini ödev bırakarak konuyu pekiştirmeyi ve iyice öğretmeyi hedefliyorum.

Özel ders, sınıf ortamından daha iyi öğrenme sağlayıp öğretmen ile öğrenci arasındaki sınırları ortadan kaldırıyor. Öğrenci sınıf ortamında soru sormaktan cekiniyorsa bile birebirde anlamadığı yeri cok rahat sorabiliyor.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 90 TL
Matematik Geometri 60 DK 90 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 60 TL
Okuma Yazma Oyun Ablası 60 DK 40 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 90 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 10:00 18:00
SALI 10:00 18:00
ÇARŞAMBA 10:00 18:00
PERŞEMBE 10:00 18:00
CUMA 10:00 18:00
CUMARTESİ 12:00 18:00
PAZAR 12:00 18:00
İL İLÇE
ÇANAKKALE GELİBOLU
ÇANAKKALE LAPSEKİ
ÇANAKKALE MERKEZ

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

4
Yorumlar
Arzu .
Şub 17, 2019
Merhaba Ilkokul 3. Sinif oglum icin matematek dersine yardimci ogretmen ariyoruz. Haftada 3 gun diye dusunuyoruz. Fakat ucret kinusunda daha yardimci olmaniz mumkunmu. Acikcasi 25 tl uzeri cok zorlayacak bizi. Ozel okula gidiyor aytica ingilizce derside aliyor. Olumlu dusunurseniz gorusebiliriz.
Ceydanur K.
Eyl 13, 2017
Dolu dolu verimli bir ders alacağınız fırsat.Sıcakkanlılığıyla dersinin hakkını veren güler yüzlü bir eğitimci.Ögrencilerine çok şey katacağına inanıyorum :)
Yasin S.
Eyl 8, 2017
Sıcakanlı , cana yakın birisidir.Matematiği çok sevdiği icin butun ogrencilerin anlamasini saglamadan birakmamasi her ogrenciye ogretebildiginin en buyuk kanitidir.Kesinlikle tavsiye ediyorum ögrencileriniz icin cok faydali bir ogretmendir.
Meltem p.
Eyl 8, 2017
Büşra hocayla Istanbulda olduğu süreçte tanıştık. Olumlu olan ilk izlenim zaman geçtikçe yerini sevgi ve güvenle de pekiştirdi. Zira Büşra kızımız pek çok yönden veli ve öğrenci beklentisini karşılayabilecek hususiyetlere sahip. Kendisine böyle hitap ediyorum çünkü ben de farklı branşta yillarinda mesleğine vermiş bir lise öğretmeniyim. Haliyle onu değerlendirmem profesyonel bir bakış açısıyla da olmuş oluyor. Soyleyeyebilecegim en net ve reel şey su: Büşra öğretmenimiz gençliğinin vermiş olduğu dinamizm ile hem verimli ders anlatıyor hem de öğrencilerle olumlu iletisime geçiyor. Ben kizimin bir abla öğretmen bekler gibi onun onunla geçireceği saatleri iple çektiğini gözlemledim ve bu durum bizi çok sevindirdi. Buna ek olarak da mizacinin bir etkisi olsa gerek öğrencisiyle akran yakınlığı kurarken aynı zamanda da çocuğu disipline ediyor. Ikisi biraraya zor gelen şeylerdir. Nasıl başariyor bilmiyorum ama bunu iyi ki yapıyor. Onunla çalıştığı süre içinde motivasyonu yerlerde olan kızım ciddi bir ders çalışma ve ödev yapma disiplini kazandı. Çok kısa bir sürede YGS konularının cogunu tamamladı. Fakat Çanakkale'ye gitmek durumundaydi ve biz ayrıldık. Şimdi yeni arayışlar içindeyiz biz. Umarım onun kadar frekans tutturan yeni birine rastlariz yine. Zira kızım disiplini kaybetmeye başladı Büşra gidince. Herneyse. Temennim odur ki Büşra hoca Çanakkale'ye hayırlı olsun. Sayın veliler ve çocukları sanslisiniz ve bunu bizim gibi deneyimleme imkanına umarım sahip olursunuz. Bütün evlatlara zorlu egitim seruvenlerinde başarılar diliyorum. EDEBİYAT ÖĞR. MELTEM PARLAK/ISTANBUL
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.