Matematik Öğretmeni

Matematik benim öğrenmeyi sevdiğim ve öğretmekten keyif aldığım bir alan, işimi çok seviyorum.
Büşra UĞUR - Matematik Öğretmeni

Büşra UĞUR

yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
Profil Onaylandı
35 puan
Yapılan Yorum ( 3 ) / Yorum Yap

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Marmara Üniversite Matematik bölümünden mezunum. Üniversite hayatım boyunca etüt merkezlerinde çalıştım bunun yanisira birebir özel dersler verdim. Özellikle YGS Matematik alanında çok fazla öğrenciyle çalıştım. Bir öğrenci benimle çalıştıktan sonra matematiğe karşı bakış açısını değiştiriyor ve matematiği sevmeye başlıyor.
Ders verebildiğim alanlar;
İlköğretim okula takviye
Lise okula takviye
Üniversite Hazırlık
KPSS, DGS, ALES Hazırlık

9 Veli İle İletişime Geçti
3 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Mezunu

ÇANAKKALE MERKEZ BARBAROS

Matematik öğrenmek ve öğretmek benim işim ve işimi severek yapıyorum ve geçimimi bu işi yaparak sağlıyorum.

3 yıldır düzenli olarak özel ders veriyorum ve çeşitli etüt merkezlerinde matematik öğretmeni olarak çalıştım.

Matematiği yapamıyorum diye gelen öğrencilerim matematiği severek sınıflarını bitiriyorlar ve istedikleri üniversitelere yerleşiyorlar.

Marmara Üniversitesi Matematik bölümünden bu yıl mezun oldum ve formasyon eğitimimi Haziran ayında tamamladım. Öğrencilerimle olan ilişkilerim öğretmen öğrenci ilişkisinden çok iki iyi arkadaş gibidir.

Konu anlaminda bir eksiği varsa öncelikle konu anlatımı daha sonrasında örnek soru çözümü yapip benzerlerini ödev bırakarak konuyu pekiştirmeyi ve iyice öğretmeyi hedefliyorum.

Özel ders, sınıf ortamından daha iyi öğrenme sağlayıp öğretmen ile öğrenci arasındaki sınırları ortadan kaldırıyor. Öğrenci sınıf ortamında soru sormaktan cekiniyorsa bile birebirde anlamadığı yeri cok rahat sorabiliyor.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 90 TL
MATEMATİK GEOMETRİ 60 DK 90 TL
İLKÖĞRETİM TAKVİYE 60 DK 60 TL
OKUMA YAZMA OYUN ABLASI 60 DK 40 TL
MATEMATİK ANALİTİK GEOMETRİ 60 DK 90 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 10:00 18:00
SALI 10:00 18:00
ÇARŞAMBA 10:00 18:00
PERŞEMBE 10:00 18:00
CUMA 10:00 18:00
CUMARTESİ 12:00 18:00
PAZAR 12:00 18:00

DERS VEREBİLECEĞİ YERLER

İL İLÇE SEMT
ÇANAKKALE MERKEZ BARBAROS
ÇANAKKALE MERKEZ CEVATPAŞA
ÇANAKKALE MERKEZ KEPEZ
ÇANAKKALE MERKEZ MERKEZKÖYLER
ÇANAKKALE LAPSEKİ LAPSEKİ
ÇANAKKALE LAPSEKİ MERKEZKÖYLER
ÇANAKKALE LAPSEKİ UMURBEY
ÇANAKKALE GELİBOLU GELİBOLU
3
Yorumlar
Ceydanur Kaba
Eyl 13, 2017
Dolu dolu verimli bir ders alacağınız fırsat.Sıcakkanlılığıyla dersinin hakkını veren güler yüzlü bir eğitimci.Ögrencilerine çok şey katacağına inanıyorum :)
Yasin Salün
Eyl 8, 2017
Sıcakanlı , cana yakın birisidir.Matematiği çok sevdiği icin butun ogrencilerin anlamasini saglamadan birakmamasi her ogrenciye ogretebildiginin en buyuk kanitidir.Kesinlikle tavsiye ediyorum ögrencileriniz icin cok faydali bir ogretmendir.
Meltem parlak
Eyl 8, 2017
Büşra hocayla Istanbulda olduğu süreçte tanıştık. Olumlu olan ilk izlenim zaman geçtikçe yerini sevgi ve güvenle de pekiştirdi. Zira Büşra kızımız pek çok yönden veli ve öğrenci beklentisini karşılayabilecek hususiyetlere sahip. Kendisine böyle hitap ediyorum çünkü ben de farklı branşta yillarinda mesleğine vermiş bir lise öğretmeniyim. Haliyle onu değerlendirmem profesyonel bir bakış açısıyla da olmuş oluyor. Soyleyeyebilecegim en net ve reel şey su: Büşra öğretmenimiz gençliğinin vermiş olduğu dinamizm ile hem verimli ders anlatıyor hem de öğrencilerle olumlu iletisime geçiyor. Ben kizimin bir abla öğretmen bekler gibi onun onunla geçireceği saatleri iple çektiğini gözlemledim ve bu durum bizi çok sevindirdi. Buna ek olarak da mizacinin bir etkisi olsa gerek öğrencisiyle akran yakınlığı kurarken aynı zamanda da çocuğu disipline ediyor. Ikisi biraraya zor gelen şeylerdir. Nasıl başariyor bilmiyorum ama bunu iyi ki yapıyor. Onunla çalıştığı süre içinde motivasyonu yerlerde olan kızım ciddi bir ders çalışma ve ödev yapma disiplini kazandı. Çok kısa bir sürede YGS konularının cogunu tamamladı. Fakat Çanakkale'ye gitmek durumundaydi ve biz ayrıldık. Şimdi yeni arayışlar içindeyiz biz. Umarım onun kadar frekans tutturan yeni birine rastlariz yine. Zira kızım disiplini kaybetmeye başladı Büşra gidince. Herneyse. Temennim odur ki Büşra hoca Çanakkale'ye hayırlı olsun. Sayın veliler ve çocukları sanslisiniz ve bunu bizim gibi deneyimleme imkanına umarım sahip olursunuz. Bütün evlatlara zorlu egitim seruvenlerinde başarılar diliyorum. EDEBİYAT ÖĞR. MELTEM PARLAK/ISTANBUL
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.