Matematikle Rakiplerinden Bir Adım Önde Olun

Yazar: Yasin G. | 02.09.2017 - 1 dakikalık okuma. Görüntülenme: 2285
Matematikle Rakiplerinden Bir Adım Önde Olun
M atematiği günü kurtarmak için değil, kalıcı olarak öğrenmek ister misiniz?

%100 öğrenme garantili, koskoca 10 yıllık özel matematik serüveniyle her alanda yetiştirdiğim yüzlerce öğrenci için matematik büyük nimet, artı ve şans oldu. MATEMATİKLE RAKİPLERİNİZDEN BİR ADIM ÖNDE OLUN.ZAFERE ULAŞIN..

İlköğretim Takviye, Lise Takviye, TEOG-YGS&LYS-ALES-DGS-KPSS-YÖS&YÖS IQ

Öncelikle gerçekten başarmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birlikte çalıştığımız sürece profesyonel matematik eğitimi alacaksınız.

En iyi hoca; Öğrenci ile doğru iletişim kuran hocadır. Hoca ne kadar bilgili olursa olsun öğrenci ile doğru iletişim kuramazsa yapılan dersler, harcanan emek boşa gidecektir. Bu kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz bir konudur.

• Hocam yıllardır Matematik korkulu rüyam oldu bir türlü anlayamadım, Bizim çocuğun günü kurtarmasını değil matematiği gerçekten öğrenmesini istiyorum, Hocam artık başarmak istiyorum diyorsanız, profilimi mutlaka okuyun bu iş sandığınız gibi zor değil gayet çok basit. İsteyin yeter. Matematik öğrenmek zor değil asıl zor olan öğretmektir. Ahmet Hoca ile öğrenememe gibi bir lüksünüz olamaz.

• Çeşitli derneklerde dershanelerde yıllarca ders verdim. Şuan sadece Özel Ders vermekteyim

• Matematikte Her seviye grubuna dersler vermekteyim TEOG-YGS&LYS-ALES-DGS-KPSS-YÖS&YÖS IQ ve İlköğretimden Lise Sona ve Matematikle ilgili diğer sınavlara girecek yetişkinlere kadar.

Bir önceki yazımız olan "Öğretmenle Çalışmak" başlıklı makalemizde sınava hazırlanan öğrencilerin derslerden sıkılma problemini aşmaya yönelik bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Yazar

Yasin G.

Online ve birebir dersler yapıyorum. Temel eğitimlerden sonra proje bazlı devam ediyoruz. Ayrıca kendi siteniz üzerinden tüm eğitimlerin uygulaması yapıyoruz.Temel eğitimlerden ...

Benzer Yazılar
Matematikçi Olabilmek

Matematikçi Olabilmek

Bir matematik öğretmeni nasıl olmalıdır, nelere dikkat etmelidir. Tüm detaylar blogda.

Matematiği Seçtiğim Zamanlar

Matematiği Seçtiğim Zamanlar

Bir matematik öğretmeninin matematiğine nasıl sevdiğini anlatması ve tutkusunu ifade etmesi.

Matematik Bir Şovdur O Şovu Derslerinizde Yaşatabilecek Misiniz?

Matematik Bir Şovdur O Şovu Derslerinizde Yaşatabilecek Misiniz?

Matematiği anlamak ve öğrenmek isteyen öğrencilerin dikkate alması gereken en önemli konu nedir? Matematik özel ders ile neleri kavrayabilirsiniz?

En İyi Matematik Hocası Nasıl Seçilir?

En İyi Matematik Hocası Nasıl Seçilir?

İyi bir matematik öğretmeni nasıl olmalıdır. Matematik özel ders aldıracağınız öğretmeni belirlerken mutlaka bilmeniz gereken tavsiyeleri sizler için sıraladık. Keyifli okumalar

Yorumlar (0)
Makaleyi beğendin mi ?
Özeldersalanı Logo
350+ kategoride 35.000+ öğretmen, hemen ders al! İlk dersin ücretsiz 😍
hemen ders al!
İlk dersin ücretsiz 😍
Öğretmen Bul