MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Başarıyı hedefleyen ve başarıya ulaştıran bir öğretmenim
Profil Onaylandı
16 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


12 yıllık matematik öğretmenim. Her seviyede öğrenciye ders vermekteyim. Başta fen liselerinden, Anadolu liselerinden ve diğer liselerden, iyi dereceli ilk ve ortaokullardan sınavlara hazırlık ve okula yardımcı olacak şekilde özel dersler vermekteyim. Aynı zamanda kitap yazarlığı da yapmakta olup bir çok yayına soru hazırlamaktayım. Kısa süre içerisinde herşeyi ile tarafımdan hazırlanmış kitabım yayında olacaktır. Memnuniyet garantili ders vermekteyim.

2 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Matematik Mezunu

SAKARYA SERDİVAN SERDİVAN

Ders anlatımında öğrencimize uygun kaynak belirlenir. Bunun yanında bende matematik yazarlığı yaptığım için kendi sorularımı ve ders anlatım föylerim ile birlikte gelip ders yapıyorum. Bunun yanında sadece ders süresi içinde öğrencimiz ile birlikte değilim. Öğrencimiz yapamadığı soruları veya anlamadığı yerleri WhatsApp üzerinden gönderebilirler. Gönderilen bütün sorular soru sayısı kaç tane olursa olsun yapılıp dönüş yapılır. Yani öğrenci ile her zaman iletişim içinde olurum

Öğrencilerimi başarıya ulaştırmak için.

12 yıldır özel ders vermekteyim. İstanbul Sakarya Afyon ve Çanakkalede özel ders verdim. Şu anda haftanın 3 günü İstanbul da 4 günü sakarya'da özel ders vermekteyim.
Ayrıca tecrübemi matematik kitapyazarlığı yaparak taçlandırmaktayım. Sınavların tarzında sorular yazmakta ve birçok yayına soru göndermekteyim. 4 ay içerisinde ise tamamen bana özgü kitabım çıkacaktır. Ayrıca youtube üzerinden video konu anlatım yapmaktayım.

Öncelikle matematik korkunuzu yenersiniz. Aslında matematiği yapabilecek biri olduğunuzu anlarsınız. Sınavlarda hissedilir derecede fark yarattığınıza şahit olursunuz.

Yaptığım dersleri özveri ve muhabbet ile yaparım. Aynı zamanda profesyonel olarak rehberlik yaparım.

Öncelikle konu hakkında malümat veririm. Bu sayede o konuyu sizde öğrenme isteği ve konu hakkında merak oluştururum. Örnek soruları birlikte çözeriz ve sıra size gelir. Gözetimim altında kalemi size veririm ve soruları size çödürtürüm. Kullandığım kaynaklar ve hazırladığım konu anlatım föyleri buna imkan verecek şekilde tasarlanmıştır.

Herkesten özel ders almayın. Unutmayın bir işi daha ucuza yapabileceğini söyleyen kişiler bulabilirsiniz. Ancak daha verimli ve kaliteli yapabileceğini söyleyen kişiyi bulmak çok kolay değildir. Ben size daha verimli ve kaliteli bir hizmet sunuyorum

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 100 TL
MATEMATİK GEOMETRİ 60 DK 100 TL
MATEMATİK ANALİTİK GEOMETRİ 60 DK 100 TL
MATEMATİK MANTIK 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
KOCAELİ DERİNCE
KOCAELİ GÖLCÜK
KOCAELİ İZMİT
KOCAELİ KARTEPE
KOCAELİ KÖRFEZ
SAKARYA ADAPAZARI
SAKARYA AKYAZI
SAKARYA ARİFİYE
SAKARYA ERENLER
SAKARYA SAPANCA
SAKARYA SERDİVAN

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.