Matematik Öğretmeni

Matematigin özünü insan bilincine aktaran bilge öğretmen
Profil Onaylandı
253 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 25 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Profilime hoşgeldiniz. Matematikte birçok öğrencimiz zorlanmaktadır. Kimi zor olduğunu düşünür, kimi anlamadıgını düşünür. Oysa böyle bir durum yoktur. Bu kişinin zihninin bir oyunudur. Yüksek benlıklerimizde herkes her yeteneğe sahiptir. Yöneldiğimizde büyütür ve geliştiririz. Yönelmediğimizde o yönümüz körelir ve yapamadığını düşünürüz. Bütün mesele bundan ibarettir. Ögrencinin matematikteki bilinçaltında var olan negatif kod değiştirildiğinde ve üzerine matematik eğitimi verdiğimde kişi kendiliğinden başarıcağına şahit olucaktır.

75 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 17 saat önce
Online

Karabük Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Mezunu

İSTANBUL TUZLA MİMARSİNAN

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 537491XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Alanında Uzman Matematik Öğretmeni

Sınava önden başlamak istiyorum diyenler için işin uzmanından yaza özel AYT Matematik dersleri verilir. Bilgi için sayfamdaki telefon numarasından irtibata geçiniz.

Eğitim dedigimiz kavram hayatın her alanında diridir. Her an yeni şeyler öğreniriz. Ögrendiklerimizi bilinçaltına kayıt olarak atarız. Olumlu veya olumsuz. Bilinçaltı bunu ayırmaz. Bilinçaltı; bilinçli olarak yaptığımızdan yani zihinsel olarak yaptıklarımızdan daha güçlü bir alandır. Kişiler yani ögrencilerimiz ögretim hayatı boyunca okul eğitimlerinde başarılı ve başarısız olduklarına dair belirli bilinçaltı kodları oluşur. Mesela en belirgin "Matematik zordur " algısıdır. Bu algı kışınin bilincaltındaki bir kayıttir. Birazcık uğraşsa dahi çözmeye bilinçaltı buna setler yani engeller koyar ve soru çözümlerini yapamaz. Işte bu nokta da ben egitim koçlugumu da kullanıyorum. Ozel ders sırasında öğrencinin yapacagına dair inancını gosterip o kodlamayi farkında olmadan silmiş olup muhteşem başarılar elde edebiliriz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Kişisel Gelişim 60 DK 250 TL0 TL
Danışmanlık 60 DK 250 TL0 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 150 TL0 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 150 TL0 TL
Matematik Mantık 60 DK 150 TL0 TL
Matematik Diferansiyel Denklemler 60 DK 150 TL250 TL
Matematik Lineer Cebir 60 DK 250 TL0 TL
Ödev Destek 60 DK 150 TL0 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 150 TL0 TL
Üniversite Derslerine Takviye Calculus 60 DK 250 TL250 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
KOCAELİ ÇAYIROVA
KOCAELİ DARICA
KOCAELİ GEBZE
KOCAELİ GÖLCÜK

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

25
Yorumlar
İbrahim .
Tem 5, 2020
Genel matematik dersinden başarılı ders aldım teşekkürlerimi sunuyorum
ece t.
Tem 2, 2020
kendisinden dif dersi için ders aldım. çok yardımı dokundu
Beyza .
Tem 1, 2020
Figen Hocamiz cok cana yakin sabirli ve muhtesem bir ogretmen
Beyza .
Tem 1, 2020
Figen Hocamiz cok cana yakin sabirli ve muhtesem bir ogretmen
Beyza .
Haz 30, 2020
Figen Hocamiz cok cana yakin sabirli ve muhtesem bir ogretmen
Cevdet .
Haz 30, 2020
Merhabalar Figen hocam alanında çok başarılı biridir. Bana mühendislik matematiği konusunda çok yardımı oldu. Teşekkür ederim.
Cevdet .
Haz 30, 2020
Merhabalar Figen hocam alanında çok başarılı biridir. Bana mühendislik matematiği konusunda çok yardımı oldu. Teşekkür ederim.
Yasemin H.
Haz 22, 2020
Figen Hocam bana kalkülüs 2 dersimde çok yardımcı oldu. Sayesinde dersimi geçebildim. Tekrar ders almak isteyeceğim nadir hocalardan. Çok ilgili, öğrencisini takip eden iletişimi iyi bir hoca. Çok teşekkür ederim.
Yasemin H.
Haz 19, 2020
Figen Hoca kalkülüs 2 dersimde çok yardımcı oldu bana. Tekrar ders almak isteyeceğim nadir hocalardan. Aşırı ilgili, öğrencisini takip eden iletişimi kuvvetli bir hoca. Sayesinde dersimi geçtim. Çok teşekkürler.
Aref .
Haz 17, 2020
Figen hocadan özel ders aldım çok memnum kaldim çünkü disiplinli öğrencinin öğrenmesi için 3linden gelenin fazlasını yapan bir hocadır. Kendi alanın çok hakim olan bir hocadır.
Cansın .
Haz 14, 2020
Aldığım birebir özel ders sonucu yüksek not aldım, ders anlatımından gayet memnun kaldım. Katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.
Melih .
Haz 13, 2020
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğrencisiyim ve Figen hocamdan matematik için destek dersleri alıyorum. Kendisi çok sıcakkanlı ve öğretmeye çok istekli bir öğretmen. Kendisiyle gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler..
Hamdi .
Haz 12, 2020
Figen Hocam Dan Diferansiyel Denklemler dersi için yardım aldım , kendisine çok teşekkür ederim dersi geçmemi sağladı çok teşekkür ederim kendisine.
Hamdi .
Haz 12, 2020
Figen Hocam Dan Diferansiyel Denklemler dersi için yardım aldım , kendisine çok teşekkür ederim dersi geçmemi sağladı çok teşekkür ederim kendisine.
TAHA A.
Haz 9, 2020
Figen Hanım gerçekten matamatik alanında işin ehli , tamamen öğrenci odaklı çalışma sistemi var. Bu zor dönemde diferansiyel denklemler için online yardım almıştım , iyiki de almışım çok yararını gördüm .Gönül rahatlığıyla ders alabilirsiniz.
M.Rasit A.
Haz 8, 2020
Her şeye sonuna kadar hakim, her türlü sorunuzu çözebilecek bir hoca. Ve kendisini gerçekten çok seveceksiniz eğer ders alırsanız. Daha iyisi yok.
Çağrı .
Haz 2, 2020
Figen hocamdan üniversite diferansiyel denklemler dersi için yardım alıyorum mükemmel bir hoca kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok ilgili bir hoca takibinizi hep yapıyor .
Sibel e.
May 25, 2020
Merhaba figen hn la 7. Sinifa giden kızım 1 senedir ders alıyor ve ders konusunda iletişimleri, konu anlatımı, dersi anlaşılır anlatımı, sonrasinda takibi, kaynak yardımları, konusunda çok memnun olmakla birlikle hala devam etmekteyiz....Öğrencinin rahat edebileceği öncelikle derse başlamakta ve bazen zaman kavramini bile unutmaktadirlar.
Cevriye B.
May 25, 2020
Figen Hocamız çok sıcak kanlı ve iletişimi çok güçlü bir matematik öğretmenidir. Kendisi ile 8 aydır ders işliyoruz ve yüksek enerjisi ile kızıma matematiği daha çok sevmesinde yardımcı oldu. Dersi bitmeyen bir enerji ile aralıksız ve gerçekten çok severek işlemesi öğrenciyi etkileyerek dersi sevmesine yardımcı oluyor. Figen Hoca ile çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkürler.
Cevriye .
Tem 5, 2019
Merhaba, 7. sınıfa geçen kızım için özel matematik dersi için görüşmek isterim. mailime telefon numaranız ile dönüş yaparsanız sizi ararım.
Figen K.
Mar 30, 2019
Merhaba Orkun Bey, sayfamdan mesaj atarsanız size ulaşım saglarım.
Orkun S.
Mar 29, 2019
Hocam merhaba, 7. sınıf öğrencisi kız kardeşime düzenli matematik dersi aldırmak istiyoruz. Hemen yarın başlayabiliriz. Dönüşünüzü bekliyoruz.
Behçet K.
Oca 19, 2019
Merhaba öğretmenim çayırovada oturmaktayım lise 2 ye giden kızım için uzun süreli çalışmak istermisiniz.
Figen .
Oca 15, 2019
Merhaba numaranızı yollarsanız. Size dönüş sağlayacağım.
Mihriban .
Eki 26, 2018
Merhaba Figen hocam, kartal da ders için size nasıl ulaşabileceğiz acaba. Saygılar
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.