İngilizce Öğretmeni

İngiltere va Malta sertifikalı, Avrupa' da ders vermiş öğretmen (uzaktan egitim verilir)
Profil Onaylandı
343 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 10 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Özel ders Genel İngilizce.

Pedagojik formasyona sahip olup hem okul hem de özel ders alanında tecrübe sahibiyim. Kişiye ve amaca özel görsel ve işitsel program ve tekniklerle İngilizceyi sevdirerek öğretirim. İngiltere ve Malta’da HİE eğitimi almış sertifikalı bir öğretmen olarak pratik konuşma ve test teknikleri hususunda iddialıyım.


İş İngilizcesi
İş adamlarına özel teknik ve genel İngilizce programı ile toplantı yapma, sunum, iş görüşmesi ve iş gezisi gibi pratik konuları kapsayan özel ingilizce dersi ile kısa zamanda İngilizce öğrenebilirsiniz.

Sınavlara Hazırlık
KPDS, ÜDS ve YDS için hazırlanan öğrencilere alanında uzman öğretmenden her seviyede İngilizce ders verilir. Halen daha önce girdiğim KPDS sınavından A düzeyinde tazminat almaktayım.

Kabin Memurları için İngilizce
Kabin memuru olarak görev yapan ve hizmet-içi(i-tec) sınavına girecek olan havayolu çalışanlarına özel ingilizce eğitimi verilir.

Konuşma garantili İngilizce
Klasik müfredatlara alternatif olarak geliştirilen doğal edinim (acqusition) yöntemi ile ilk dersten İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz. Anlıyorum ama konuşamıyorum diyenler; bu program tam size göre.

Turkish for Foreigners Yabancılar için Türkçe Dersi
I teach Turkish to foreigners who live in İstanbul. In my lessons I use direct method, gramer method or the translation method according to leaners’ needs. I provide the sources for the lesson.
İstanbul’ da yaşayan yabancılar için özel Türkçe dersi vermekteyim. Derslerimde öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda doğrudan(pratik), dilbilgisi veya tercüme yöntemlerini kullanıyorum.
Ders için gerekli materyaller tarafımdan karşılanacaktır.

Futbol İngilizcesi
Futbol sektöründe çalışanlar için hazırladığım özel öğretim programı ile futbolcu, antrenör ve diğer çalışanlara yönelik ders vermekteyim.


Kişisel Bilgiler
İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunuyum. Pedagojik formasyona sahip olup hem okul hem de özel ders alanında tecrübe sahibiyim. Kişiye ve amaca özel görsel ve işitsel program ve tekniklerle İngilizceyi sevdirerek öğretirim. İngiltere’de HİE eğitimi almış sertifikalı bir öğretmen olarak pratik konuşma ve test teknikleri hususunda iddialıyım. 7 Avrupa Birliği ortaklaşa yazdığım proje Fransa' da yılın projesi seçildi. Avrupa' nın çeşitli ülkelerinde öğretmen değişimi programları kapsamında ders verdim.
Hakkımda basında yer alan haberlerden bazıları..
http://www.tarimvizyon.com/erdogan-gururumuz-oldu/
http://www.aksam.com.tr/yasam/turk-ogrencilerin-teknolojik-egitim-basarisi/haber-439540
http://gunes.com/Yasam/turk-ogrencilerin-teknolojik-egitim-basarisi-166500
http://www.eba.gov.tr/haber/1439289548
http://www.ogretmenimdergisi.com/609-bakirkoy-cumhuriyet-ortaokulundan-ornek-erasmus-projesi-ogretmenimdergisi.html
https://drive.google.com/file/d/1vSLfJHhQssUE9ZcsgU6nIA9SNGs1XBTeig/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1X9kSlizdkdRe1AKteoiTtkwrJGksY7eg5g/view?usp=sharing

Referanslar

İş adamı, doktor, sanatçı, sporcu, avukat, doktor, medya mensubu veya pilot gibi farklı alanlarda ders verdiğim onlarca öğrencim başarımın teminatıdır. Bunlardan bazıları;
Arzum Ev Aletleri İthalat Departmanı
Evde-ma Yönetim Kurulu Başkan yardımcıları Mehmet Çelik ve Ahmet Çelik
Sektörmaden Dergisi
Sanatçı Yıldırım
Miss Globe Organization
Dönüşüm metal
Çetin Özalit
Kepsan
Sulfed
Tarımvizyon Dergisi
Kare Mimarlık
Işık İthalat
Moda Tekstil
Yılmaz İthalat
Zeypet Petrol ve Lojistik
Sadi Konuk Araştırma Hastanesi Hekimleri
Prof. Dr. Halil Coşkun
Prof. Dr. Sezayi Dumanoğlu
Günay Kuyumculuk Pazarlama Departmanı
Birçok ilk ve Orta Öğrenim Öğrencileri
Türk Hava Yolları çalışanları
Moda Tekstil
Galatasaray Spor Kulübü Basın Genel Koordinatörü Evren Göz
Milli futbolcu Sinan Kaloğlu
Dr. Hüseyin Oğuz
Belediye Meclis Üyesi Mehmet Çetin

27 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Dumlupınar Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunu

İSTANBUL BAKIRKÖY ZUHURATBABA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 505221XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz materyal, cd, worksheet, video, program, uygulama, whatsapp destek

Yurt dışında edindiğim bilgi ve becerileri ülkemizde eksikliği çokça hissedilen yabancı dil eğitimi alanında kullanarak ülkeme faydalı olmak.

İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunuyum. Pedagojik formasyona sahip olup hem okul hem de özel ders alanında tecrübe sahibiyim. Kişiye ve amaca özel görsel ve işitsel program ve tekniklerle İngilizceyi sevdirerek öğretirim. İngiltere’de HİE eğitimi almış sertifikalı bir öğretmen olarak pratik konuşma ve test teknikleri hususunda iddialıyım. 7 Avrupa Birliği ortaklaşa yazdığım proje Fransa' da yılın projesi seçildi. Avrupa' da 15 ülkede Erasmus projeleri kapsamında hem ders verdim, hem de eğitim aldım. AB fonları ile yurt dışına kısa 52 öğrenci götürdüm. Halen 12 ülke ile aktif iki farklı projede ortaklık yapmaktayım.

Hakkımda basında yer alan haberlerden bazıları..
http://www.tarimvizyon.com/erdogan-gururumuz-oldu/
http://www.aksam.com.tr/yasam/turk-ogrencilerin-teknolojik-egitim-basarisi/haber-439540
http://gunes.com/Yasam/turk-ogrencilerin-teknolojik-egitim-basarisi-166500
http://www.eba.gov.tr/haber/1439289548
http://www.ogretmenimdergisi.com/609-bakirkoy-cumhuriyet-ortaokulundan-ornek-erasmus-projesi-ogretmenimdergisi.html
https://drive.google.com/file/d/1vSLfJHhQssUE9ZcsgU6nIA9SNGs1XBTeig/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1X9kSlizdkdRe1AKteoiTtkwrJGksY7eg5g/view?usp=sharing

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 130 TL100 TL
Yabancı Dil Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi 60 DK 130 TL100 TL
Yabancı Dil IELTS 60 DK 130 TL100 TL
Yabancı Dil TOEFL 60 DK 150 TL130 TL
Yabancı Dil YDS 60 DK 130 TL100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAĞCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL ESENLER
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL GÜNGÖREN
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

10
Yorumlar
Tuğçe .
Eyl 21, 2020
İngilizce öğrenmenin aslında o kadar da zor olmadığını, doğru yöntem ve tekniklerle her dilin kolaylıkla öğrenilebileceğini geç te olsa anladım. Bir arkadaşımın referansı ile Serkan Hocam ile derslere başladık. Pratik ve cümle kurdurmaya dayanan değişik bir sistemi var. Nasıl öğrendiğinizi farkedemiyorsunuz ve bunları sizi sıkmadan gerçekleştiriyor. Çok geniş bir arşive sahip. Sanırım bu kalitesini yurt dışında aldığı eğitim ve tecrübelere borçlu. Kendisine çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız öğretmenim.
Tolga A.
Eyl 9, 2020
Serkan Hoca ile yaptığımız dersler boyunca kendisi eksikliklerime yönelerek hedefe dayalı bir çalışma sundu. Kendisi özverili ve yardımsever. Tekrar teşekkürler kendisine.
Sinan K.
Eyl 6, 2020
Futbol oynadığım dönemde tanıştığım değerli hocam ile Futbol İngilizcesi ile ilgili kapsamlı bir çalışma yürüttük. Anlatımı ve tecrübesiyle kesinlikle çalışılması gereken bir öğretmen. Hem kişilik hem de öğreticilik anlamında son derece başarılı. Şahsi instagram sayfamda da belirttiğim gibi özellikle futbol sektöründe çalışan arkadaşlarımın futbol terminolojilerini geliştirmeleri için şahsen öneriyorum. Umarım dostluğumuz bir ömür sürer.
Müslüm A.
Eyl 4, 2020
Daha önce kurslara katıldım ama Serkan hoca gibi iyi öğreten henüz görmedim.
Mehmet .
Eyl 3, 2020
Serkan Bey kendini alanında çok iyi geliştirmiş son derece profesyonel bir eğitimcidir. Son derece düzenli, disiplinli, enerji ve sevgi dolu bir ortamda ders işledik. Dersleri Kendisinden ders almanızı kesinlikle tavsiye ederim.
Mehmet .
Ağu 29, 2020
Serkan Hocam beni sıfır düzeyinden alıp kendimi rahatlıkla ifade edebileceğim düzeye hızla taşıdı. Kendine has bir sistemle dersler son derece keyifli geçmektedir. Başlangıçta hedeflediğim noktaya gelmeme rağmen pozitif enerjisi ve birikiminden faydalanmak için halen ders almaktayım. Kişiliği ve çalışma şekli dünya standartlarında olan hocamıza buradan tekrar teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.
Rıza Y.
Ağu 27, 2020
Çok iyi ve profesyonel bir eğitmen. İngilizcem Serkan hoca sayesinde çok ilerleme kat etti. Katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.
Erdal K.
Ağu 25, 2020
raştırma ve takip sonrasında tanıdım. Serkan bey işine hakim ve özverili, nasıl anlatacağını bilen seviyesi ve bilgisi olan iyi birisi. Bire bir ders almanın çok daha faydalı olduğunu söyleyebilirim. Sizi motive ediyor ve ders yapmanızı kolaylaştırıyor. Beni altı ay gibi kısa bir sürede iyi seviyeye getirdiğine inanıyor ve artık yurt dışı seyahatlerimi yanlız yapıyor ve çok kolay işlerimi halledebiliyorum. Serkan hocama çok çok teşekkürler. Gayret ve özverisinden ötürü.ve “diyorumki “ Never let Anyone dim your light.
Hakan A.
Haz 23, 2020
Bundan 7 yil once Serkan Hoca ile tanistim. Ingilizcem how are you? Where are you? seviyesinden 3 aylik ozel dersten sonra yurt disi bir proje icin 55 kisi arasinda ilk 3 girdim. Serkan Hoca'dan aldigim ozel ders sonucu 7 yildir yurt disinda calismaya devam ediyorum. Bana Ingilizceyi ogrettigi icin tesekkurlerimi sunuyorum.
Esra Y.
Haz 5, 2020
Daha önce defalarca farklı kişi ve kaynaklardan ders alarak İngilizce öğrenme girişiminde bulunmama rağmen başarılı olamamıştım. Serkan hocanın kendine has yöntem ve teknikleri ile artık rahatlıkla kendimi İngilizce olarak ifade edebiliyorum. Bildiğiniz tüm klasik İngilizce derslerini unutun ve ilk dersten itibaren derece derece İngilizce konuşmaya başlayın.Artık kariyerimin önündeki en büyük engel kalktı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.