matematik öğretmeni

Her zaman pozitif, güleryüzlü aynı zamanda aşırı disiplinli biraz kuralcı biriyimdir.
Profil Onaylandı
63 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


2010 yılından özel ders vermeye başladım. Mezun olduktan sonra 3 sene özel kurumlarda çalıştım daha sonra meb 'e atandım .Halen bayraklıda bir okulda görev yapmaktayım. Derslerimde aşırı disiplinliyimdir fakat çoçukları sıkmadan, onlarında ruh hallerini isteklerini göz önüne alarak dersi sevdirmişimdir hep. Lise öğretmeni olmama rağmen ortaokul gruplarından hiç kopmadım özel ders verdiğim için müfredatlarına hakimim. Özel ders vermemim en büyük amacı çok iyi bir lisede çalışmadığım için sürekli kendimi geliştirmek daha çok aktif kalabilmek için. Üniversiteyi ingilizce okuduğum için özellikle ilköğretim öğrencilerin ingilizce derslerine de yardımcı olabilirim. İlkderslerimi bir saatlik ücretsiz deneme dersi yapıyorum. böylece öğrenci ile anlaşıp anlaşamıycağımızı karşılıklı beklentilerimize daha iyi karar vermiş oluyoruz.

14 Veli İle İletişime Geçti
7 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik(İngilizce) Mezunu

İZMİR KARŞIYAKA KARŞIYAKA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Farklı seviyelerden öğrencilerle çalışarak kendimi yeniliklere daha açık tutmak ve sürekli bilgi akışını taze tutmak,dinamik kalmak için ders veriyorum.

6 yılı devlette üç yılı özelde olmak üzere 9 yıldır öğretmenlik mesleğini yapıyorum.

Derslerim de öncelikle öğrencinin seviyesine göre her öğrenciye göre farklı bir yol izlemekteyim. Öncelinin her zaman ders sevdirmek ve ilgiyi artırmmak. Öğrencilerimizin genelde en büyük problemi matematik dersine nasıl çalışması gerektiğini bilmemektedirler. Amacım yanlarında bir öğretmen olmasa daha iyi işin içinden nasıl çıkabileceklerini pratik düşünmeyi öğretmekdir.

Enerjik, cıvıl cıvıl aynı zaman da disiplinliyimdir. İngilicem iyi olduğu için yabancı dil okuyan öğrencilere İngilizce matematik dersi de verebilirim.

Derslerimi öncelikle ilk derste öğrencinin seviyesini belirle ve yapabileceklerimi gözümde kestiririm. Konuyu anlattıktan sonra bol bol soru çözerek pekiştiri ve ödevleri de veririm. Verdiğin ödevleri sürekli whats up ‘tan takip eder öğrencinin yapamadığı sorular için bir sonra ki dersi beklemem anında cevap vermeye çalışır böyle oturmayan yer varsa da bir sonra ki derse ona göre takviyeli gelmeye çalışırım.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Geometri 90 DK 100 TL
Matematik Genel Matematik 90 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 17.00 21.00
SALI 12.00 21.00
PERŞEMBE 19.00 21.00
CUMA 17.00 19.00
CUMARTESİ 12.00 21.00
PAZAR 12.00 21.00
İL İLÇE
İZMİR KARŞIYAKA
İZMİR MENEMEN

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.