İndirim Fırsatları 😍


add a google map to website

Music Planet Hakkında

Müzik dünyasının sihrine kapılan ya da kulağına her an ritimlerin fısıldadığı herkesin birleştiği bir platform düşünün. Özgürlükçü müzik tutkunu her bireyin yaratıcılığının ön planda tutulduğu, kalıplaşmış eğitimlerin çok dışında bir melodi dünyası. Ve bu dünyanın kapıları ‘’herkes için müzik ‘’ ideolojisi ile özdeşleşmiş olan MusicPlanet ile aralanmış bulunmaktadır.  MEB onaylı eğitim veren seçkin bir kurum olmanın yanı sıra, müziğin ruhsal ve bedensel gelişimini kitlelere yansıtmaya adanmış donanımlı ve deneyimli kadrosu ile farkını gözler önüne sermektedir.

Musicplanet ailesi ile müzik dünyasının geleceğini şekillendirmeye ne dersiniz? Geçmişten günümüze değin, alanında çığır açmış müzik dâhilerinin ışığında ya da özgün çizginiz doğrultusunda sizleri kendi sesinizi, ritminizi bulmaya davet ediyoruz. Musicplanet, her düzeydeki müzik tutkunu için uluslararası standartlarda bir eğitim sürecine dair tüm bilgi ve birikimi ile tek kişilik sınıflarda ya da grup içi eğitimlerde hizmet vermektedir. 

Bilinenin aksine, ezberci ritim duygusundan ziyade yaratıcılığın ön planda tutulduğu bir eğitim yuvası diyebiliriz. Müzik nota bilmek demek değildir. Notaları ilmek ilmek işlemek ve ruh ile harmanlamak demektir. Biraz kabiliyet, doğru zamanda ve doğru şekilde eğitim ve en önemlisi özgüven olgusu ile bütünleşmiş bireylerden doğan tınılar hemen her kültüre kendini kabul ettirebilir.

Music Planet, 2018 yılında MEB Bakanlığı’nca eğitimlere başlayan bir ritim yuvası olarak düşünülse de, aslında sırtında gitarı, melodilerin üzerine basa basa uzun yıllar yol alan bir grup müzisyenin ruhsal yolculuğudur. Edinilen bilgiler ve sahip olunan deneyim rehberliğinde bu yolculuğu nesilden nesile aktarma ümidi ile seçkin bir kadro ile eğitimler profesyonel anlamda gerçekleştirilmektedir. Music Planet tarafından geliştirilmiş olan özel metotlar ile size uygun zaman diliminde, optimum fayda gayesi gözetilerek siz değerli kursiyerlerimize tercih edeceğiniz enstrüman alanında tüm desteği sağlıyoruz.

Oldukça geniş kapsamlı bir eğitim süreci gerçekleşirken, talep edilen branşın en ince ayrıntısına değin her bilgi eksiksiz aktarılır. Özel yetenek sınavları ya da okul sınavlarına yönelik her aşama hedefe yönelik tespit edilerek strateji belirlenir ve kariyer planına uygun çalışma periyodları ile adım adım amaca uygun hareket edilir. Music Planet, ritimlerin yetenek avcısı timsali, doğru kişiyi doğru enstrümanla bütünleştirme konusunda oldukça deneyimlidir.

Yalnızca kursiyer eğitimleri ile yetinmeyen Music Planet, sosyal sorumluluk projelerine de duyarlı bir zihniyetle sayısız projede yer almaktadır. Müziğe ihtiyaç duyulan her alanda ya da müzik ihtiyacı olan her bireyle aynı noktada buluşuyor ve gereksinimleri üstün bir gayretle karşılamaya devam ediyor. Bağımsız müzik aleti kullanan ve grup deneyimini tatmak isteyen herkese de Musıc Planet kapıları ardına kadar açılmaktadır. Sahne fobiniz mi var? Ya da hiç sahne deneyimi yaşamadınız mı? Belki de çocuklarınızın topluluk önünde rahat bir duruşu için arayıştasınız. Music Planet tam bu noktada da gereksinimleri karşılamak adına oluşturduğu sahne ile özellikle özgüvene yatırım yapmaktadır. Adım adım müzik ile bütünleşirken, bir yandan da kendi müziğinizi çekinmeden ve kendinden emin bir şekilde yansıtabilmeniz adına uygun bir platformdasınız. Gelin hep birlikte müzikle büyüyelim…

Kursun Hizmet Verdiği Bölgeler

Kurumun Tüm Kursları

Music Planet Sunduğu İmkanlar

Hizmetler

Güzel Sanatlar
Prodüksiyon Hizmetleri
Videolu Eğitim
Çocuklar için Müzik
Yetişkinler için Müzik
Müzik Terapistliği
Yaz Okulu
Bitirme Belgeleri
Sertifikalar
Güvenlik
Haftasonu Kursları
Servis
Rehberlik

Fiziksel İmkanlar

Müzik Aleti Teminatı
Ürün Satışı
Covid 19 Tedbirli Sınıflar
Akıllı Tahta
Revir
Kütüphane
Konferans Salonu
Kantin
Teras
Oyun Alanları
Atölyeler
Yemekhane
Bahçe

Yabancı Dil İmkanı

Rusça
Fransızca
Arapça
Almanca
İngilizce

Sanatsal İmkanlar

Resim
Davul
Saksafon
Yaratıcı Drama
Sirtaki
Hip Hop
Zumba
Yan Flüt
Akustik & Elektro Gitar
Şan ve Solfej
Ney
Klarnet
Çello
Bateri
Bağlama
Perküsyon
Koro
Keman
Gitar
Opera
Bale
Orkestra
Piyano
Halk Oyunları
Tiyatro
Bachata
Modern Dans
Dans
Çocuk Orkestrası
Konservatuar Hazırlık
Konser

Eğitim İmkanları

LCM Eğitim Programları
Ses Eğitimleri
Gelişim Raporları
Konuşma Terapistliği
Seviye Tespit Sınavları
Kurumsal Eğitimler
Uzaktan Eğitim

Oyun - Hobi İmkanları

Langırt
Masa Tenisi
Akıl ve Zeka Oyunları
Dama
Satranç

Diğer

Nota Dökümantasyonları
Müzik Video Setleri
Müzik Kitap Setleri
İSG Eğitmeni
İlk Yardım

Kurum Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Music Planet Yorumlar