İndirim Fırsatları 😍

Rusça Kursu (%20 indirim)
Yıllık Paket 3.000 TL yerine

2.850 TL

Hemen Başvuru Yap
Rusça Kursu (%5 indirim)
Yıllık Paket 2.000 TL yerine

1.600 TL

Hemen Başvuru Yap

El Aras Hakkında

Hizmetlerine 1980'de dershane olarak başlayan Final, 2006 yılında Final Okulları olarak hizmetine devam etmeye başladı. Final Okulları, eğitim hizmetine “Hem yaşam, hem sınav başarısı” ilkesiyle her daim zirveye gözünü dikmiş durumdadır.

Final Okulları, Final’in eğitim kurumlarının sınav başarısı geleneğinin mirasçısı ve takipçisidir. Final Okulları öğrencileri bu dönem içerisinde gerek lise hazırlık gerekse üniversite giriş sınavlarında üstün başarılar gösterdiler.

Yaşam başarısının ilköğretimden itibaren kazanılması gereken kişisel ve etik değerlerle beslendiğine inanan Final Okulları, eğitim öğretim yılı boyunca gerçekleştirilen kültürel, sanatsal, bilimsel ve sportif faaliyetler aracılığıyla, tüm bu değerleri öğrencilere öğretmeye, davranışlarla örneklemeye devam etti ve yeni açılacak tüm Final Eğitim Kurumları’nda da devam edecek.

Final Okulları’nda; Sorumluluk sahibi, çalışkan,kendisini ifade edebilen, özgüveni yüksek,kendisiyle ve çevresiyle barışık, uyumlu,her zaman doğruyu söyleyen, özü sözü bir,ülkesini seven, ülkesine güvenen, ülkesiyle aynı dili konuşan, değerler bilinci taşıyan, kendi değerleriyle dünyanın değerlerini birlikte özümseyen, uygar dünyaya uyum sağlayabilen,değişime açık, yeniliğe istekli, gerektiğinde risk alabilen, kararlar verebilen, toplumsal duyarlılığı yüksek,dayatılmış görüşleri, alışkanlıkları sorgulayabilen,dkumayı.

araştırmayı, keşfetmeyi zevk haline dönüştüren,soru sormayı, sorularla düşünmeyi alışkanlık haline getiren,analizler, sentezler, çıkarımlar yapabilen,kişisel yeteneklerinin farkında olan ve bunları yapacağı çalışmalarla geliştiren,üretken ve yaratıcı,bilimde, sporda, sanatta, iletişimde başarıya odaklanmış,bilgiyi depolamaktan çok ona erişmeyi ve kullanmayı öğrenmiş,geçmişini bilen, geleceğine umutla bakabilen, Atatürkçü, çağdaş, laik, özgür ve demokratik bir Türkiye idealinden ödün vermeyen toplumsal saygınlığını kendi benliğiyle ve gayretiyle oluşturmayı amaçlayan, çıkabileceği en yüksek zirveyi hedefleyen,geleneklere, inançlara, kültürel mirasa, farklı dünya görüşlerine saygılı,kolaycılığın ve tembelliğin tuzağına düşmeyen,yaşama sevinciyle dolu, çevresine pozitif enerji yayan, sağlığına özen gösteren,gülümsemeyi ve gülümsetmeyi ihmal etmeyen,ülkesini çağdaş medeniyet düzeyinin üzerine çıkarmayı hedefleyen, bir gençlik yetiştirmek istiyoruz!..

Kurumun Tüm Kursları

El Aras Sunduğu İmkanlar

Hizmetler

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Aile Birleşimi Sınavları
Sınavlara Hazırlık
Sertifikalar
Bitirme Belgeleri
Yaz Okulu
Haftasonu Kursları
Güvenlik
Rehberlik
Servis

Fiziksel İmkanlar

Covid 19 Tedbirli Sınıflar
Akıllı Tahta
Revir
Kütüphane
Konferans Salonu
Kantin
Teras
Oyun Alanları
Atölyeler
Yemekhane
Atölyeler
Bahçe

Yabancı Dil İmkanları

Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi
Japonca
Hollandaca
Arapça
İtalyanca
İspanyolca
Fransızca
Yunanca
Yunanca
Rusça
Çince
Almanca
İngilizce
Farsça
Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi
Japonca
Portekizce
Korece
Latince
Kürtçe
IELTS
YDS
TOEFL
Norveçce
Sırpça
Azerice
Bulgarca
Romence
KPDS
Osmanlıca

Eğitim İmkanları

Hızlı Okuma
Uzaktan Eğitim
Online Alıştırmalar
Native Eğitmen
Online Speaking Desteği
YÖK-DİL Kursları
Çocuklar için İngilizce
Yabancılar için Türkçe Eğitimi
Kurumsal Eğitimler
Seviyelere Göre Uygun Speaking Grupları
Seviye Tespit Sınavları
SAT Eğitimleri
Proficiency Eğitimleri
PTE Eğitimleri
Bulats Eğitimleri
TOEIC Eğitimleri
GRE Eğitimleri
GMAT Eğitimleri
GMAT Eğitimleri

Oyun - Hobi İmkanları

Satranç
Dama
Akıl ve Zeka Oyunları
Masa Tenisi
Langırt

Diğer

Yabancı Dil Video Setleri
Yabancı Dil Kitap Setleri
İSG Eğitmeni
İlk Yardım
Sağlıkçı
Sağlıkçı

Kurum Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

El Aras Yorumlar