Kimya-Fen Bilgisi-lise ve İlköğretim Takviye dersleri

Kimyayı sevdirerek öğreten öğretmen...
Profil Onaylandı
216 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 2 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Orta Öğretim Fen ve Matematik Alanları Bölümü Kimya Öğretmenliği Branşı Mezunuyum. 10 yılı aşkın süredir özel ders hizmeti vermekteyim. Özgün dokümanlarla ister okul dersine takviye ister hazırlandığınız sınavlarda başarılı olmanız için hazırladığımız programı takip etmeniz yeterli.

5 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 6 gün önce
Online

Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği Mezunu

ANKARA YENİMAHALLE YENİMAHALLE

+90 505766XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Bir eğitimci olarak geleceğimizin mimarları olan çocuklarımız için günümüz şartlarında kişiye özel öğretim teknikleri ile daha etkili ve tam öğrenme gerçekleşmesi, dersleri daha eğlenceli hale getirerek çocuklarımızın öğrendiklerini unutmamalarını sağlamak için toplumun gelişmesinde küçük de olsa bir pay sahibi olmak için özer ders veriyorum.

10 yılı aşkın bir süredir, değişen eğitim sistemlerimizin tamamında İlköğretim ve Lise öğrencileri için okul dersine takviye ve üniversite hazırlık için özel ders verdim. Ayrıca bu süre içerisinde tecrübe ettiğim öğrencilerin zorlandığı yada karıştırdığı konuları derleyerek hem ders anlatımı hem de soru bankası olarak hazırladığım özgün dokümanlar ile daha verimli ve eğlenceli dersler gerçekleştirdim.

Ben ders vermiyorum, dersi öğretiyorum. Ezbercilik mantığından uzak işin mantığını kavratıyorum. Bol ve çeşitli örnekler ile de iyice pekiştiriyorum. Öğrencilerim için hazırlamış olduğum kişiye özel ders çalışma programı ile başarılarını kendi gayretleri ile elde ediyorlar. Sadece Kimya ve Fen Bilgisi olarak değil sistematik çalışma ile bütün derslerinden başarıyı kolayca elde ediyorlar.

Vereceğim çalışma programına uyduğunuz taktirde derslerinizde ve hazırlandığınız sınavlarda başarıyı garanti ediyorum.

Konunun detaylarına girmeden özetle konunun özünü verip, bol miktarda örnekle pekiştirdikten sonra, vereceğim özgün dokümanlar ya da kendi takip ettiğiniz kaynaklardan bol miktarda test çözmelisiniz. Detayları bazı spesifik sorularda yeri geldikçe veriyorum.
Özellikle okul takviye derslerinde modellemeler ile konuyu daha iyi kavramanızı sağlıyorum.

Önce hedefinizi belirlemelisiniz. Sistematik çalışma olduktan sonra aslında dersi derste öğrenerek özel derse ihtiyacınız olmayabilir. Ama bunu kendiniz gerçekleştiremiyorsanız bir uzmandan yardım almanızda fayda var.
Bir branşın tüm konularından ihtiyacınız olamyabilir. Dersi anladığınız taktirde sadece ihtiyacınız olan konularda spesifik olarak özel ders alabilirsiniz. Sınavlara hazırlanıyorsanız dersi bir bütün olarak değerlendirerek bildiğiniz konuları hızlıca geçerek bol miktarda test çözüp, takıldığınız konularda derinlemesine özel ders alabilirsiniz.
Burada önemli olan sizin amacınızdır. Sadece ders geçmek için mi, sınıftaki diğer başarılı öğrencilere fark atmak için mi ya da hazırlandığınız sınavlardan çok yüksek puan almak mı?
Belirlediniz hedefe göre plan yapmak daha verimli olur.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
FEN BİLGİSİ 60 DK 100 TL
KİMYA 60 DK 100 TL
İLKÖĞRETİM TAKVİYE 60 DK 80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 10:00 20:00
SALI 14:00 20:00
ÇARŞAMBA 10:00 20:00
PERŞEMBE 10:00 20:00
CUMA 10:00 20:00
CUMARTESİ 09:00 20:00
PAZAR 12:00 20:00
İL İLÇE
ANKARA ÇANKAYA
ANKARA KEÇİÖREN
ANKARA MAMAK
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

2
Yorumlar
Emre Demir
Ağu 8, 2019
ilginize teşekkürler...
Emre Demir
Tem 29, 2019
Çok teşekkür ederim. Kardeşim çok memnun kaldı. Mesleğinizi severek ve profesyonelce yapıyorsunuz. İlginize tekrar çok teşekkür ederim.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.