Özel Egitim

10 yıllık psikolog ve ozel egitimci olarak calismaktayim.
Profil Onaylandı
224 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


10 yıllık psikolog ve ozel egitimci olarak calismaktayim. 10 yildirda ozel kurum sahibi olarak gorev yapiyorum tum ilkogretim mufredatina sahibim.İlkokuma yazma ,matematik, turkce, fen bilgisi,dislekesi,ustunzekali,bilsem sinavlarina hazirlama,mental aritmetik gibi bir cok alanda ozel ders egitimi verdim.İstenildiginde bir cok veli numarasi referans olarak tarafiniza iletilir.

2 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Mezunu

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ARİFİYE

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 530692XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Gerekli bütün kitap,kaynak fotokopileri ve materyaller. İki haftada bir kazanım sınavları,Whatsapp ile soru paylaşımı

Özel ders verdiğim öğrencilerin tamamı değilse de büyük bir çoğunluğunda şikayet edilen ortak şey, okulda dersi anlamamaktır. Bunun bir çok sebebi olabilir. Öğretmenin yetersizliği, öğrencinin isteksizliği, arkadaş ortamı, çevre, konsantrasyon eksikliği vs. Bu sorunsal, özel dersin bire bir çalışma, eksik ya da anlaşılamamış konulara eğilme, ev ortamında bulunma, zamanla abi-kardeş ilişkisi içine girme gibi getirileri ile rahatlıkla çözülebilir.Bende bu konuda onlara destek olmak istiyorum.

15 yıldır özel kurum sahibi olarak gorev yapiyorum.Ayrica yaklasik 10 yildir da özel ders veriyorum .

Disiplinli calismayi ögreterek daha verimli,dikkatli ve basari odakli bir ogrenme ile ögrencimin özguvenini arttirmayi saglarim ve basariyi garantilerim.

Birçok tecrübe sahibi başarı hanesinde ismi geçen bilim ve sanat insanları, başarının ancak; sabırlı, kararlı ve disiplinli çalışma ile kazanıldığını belirtmişlerdir. Zekâ önemli, ancak, hayat hep zekâdan çok; disiplinli ve sabırla çalışanların hep başarılı olduğunu göstermektedir.Ders vereceğim öğrencimin başarılı olması için çok üst seviyede sabir ve gayret gösteririm. Öğrencimin başlangıçtaki seviyesi ne olursa olsun, kendisinin de gayret ve azmi olursa birlikte çalışınca başarı mutlaka gelmektedir. Öğrencilerimin sorumluluk sahibi olmasını isterim. Velilerimden de çocuklarının durumundan haberdar olmalarını, konulara gerçekçi yaklaşmalarını, çocuklarını pozitif bir şekilde motive etmelerini beklerim.

Derslerim ögrenciye göre sekillenir gunluk ödevler veririm,takibini yaparim yapamadigi sorulari tekrar eder ve tekrar sorulari veririm.2 haftada bir unite degerlendirmeleri yaparim.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
İlköğretim Takviye 60 DK 80 TL
Özel Eğitim Öğrenme Güçlüğü 60 DK 80 TL
Okuma Yazma 60 DK 80 TL
Psikoloji 60 DK 200 TL
Özel Eğitim Oyun Terapisti 60 DK 150 TL
Özel Eğitim Üstün Zekalılar 60 DK 150 TL
Özel Eğitim Uyum Güçlüğü Bozuklukları 60 DK 150 TL
Ödev Destek 60 DK 80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ Dolu
SALI Dolu
ÇARŞAMBA Dolu
PERŞEMBE Dolu
CUMA Dolu
CUMARTESİ 16:00 20:00
PAZAR 16:00 20:00
İL İLÇE
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

1
Yorumlar
Meltem c.
Oca 17, 2021
Kadriye hoca ile 3 yildir calismaktayiz. Oglumun öğrenme güçlüğü vardi. Kendisinden ozel egitim dısında kaygi, stres ve motivasyon gibi konularda da faydalandık. Sabırlı, güler yüzlü ve samimi olması yanında alanına oldukça hakim bir öğretmendir.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.