İndirim bugün sona eriyor! Ders paketlerini karşılaştır, senin için en uygun paketi seç ve hemen derslere başla!?‍?

İbrahim Öğretmenden Sana En Uygun Ders Paketini Satın Al 😍
İbrahim İ. İbrahim İ.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Özel ders verdiğim süre boyunca ders materyallerini kendim temin ediyorum. Öğrenci ve velinin alması gereken bir şey yok. Bunun dışında öğrenciye hem yazılı hem de dijital ortamda bulunan takviye materyaller sunmaktayım. Ders zamanı dışında da öğrenciye muhtelif zamanlarda mesaj ve arama yoluyla ulaşarak neler yaptığını kontrol ediyor, ona bir nevi eğitim koçluğu yapıyorum.

Neden Özel Ders Veriyorum

Özel ders veriyorum çünkü, özel derste öğrenci diğer ders gruplarına (okul dersleri, dershane vs.) karşın benden bilgi talep ediyor, ağzımdan çıkan her bilgiye önem veriyor. Bu da öğretim sürecinde beni mutlu ediyor. Ve en son belirlediğiniz hedeflere ulaştığınızı görmek paha biçilmez bir haz veriyor size.

Tecrübelerim

İlkokul çağımdan üniversite, üniversiteden lisansüstü eğitimime (Yüksek Lisans, Doktora) ve meslek hayatıma kadar birçok tecrübe edindim. Öğrenmenin, öğretmenin, bir hayata dokunmanın, bir öğrencinin gözlerinde o anladığını belirten ışığı görmenin verdiği hazzı görmek ve bunu sürekli hale getirmek. Bundan değerli bir tecrübe yok.

Size Neler Kazandırabilirim

Size hem sınavlarda, derslerde başarılı bir öğrenci; bundan da önemlisi hayata dört elle sarılan, başı dik, alnı ak, donanımlı bir insan kazandırmak, onun kalbine, hayatına dokunmak fırsatı kazandırabilirim.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Öğrenmeye aç, düşünen, düşündüren, sizden bir şeyler kapan ve size kendisinden bir şeyler katan bir insanım.

Dersleri Nasıl İşlerim

Dersleri genellikle kendi hazırladığım notlar ve bu notlara uygun soru örnekleri üzerinden işlerim. Bunun yanında konuyla alakalı bolca örneğe de atıfta bulunur, bu konularla alakalı yaşanmış hikayeler, özlü sözler, tavsiyeler söyleyerek konuları pekiştiririm.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özel ders almak istiyorsanız, hem kendi hem hocanızın hem anne babanızın vaktinin değerini bilin, ders boyunca alabileceğiniz her türlü bilgi için kulağınızı dört açın. Ve her şeyden önemlisi, bu derslerde öğretmeninizle birlikte öğrenmeyi öğrenin.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Osmanlı Türkçesi - Türkçe : 60 dk - | Online Ücret: 200.00₺
 • İlköğretim Takviye : 60 dk - | Online Ücret: 200.00₺
 • Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi - Yabancı Dil : 60 dk - | Online Ücret: 200.00₺
 • Türkçe : 60 dk - | Online Ücret: 200.00₺
 • Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - | Online Ücret: 200.00₺
 • Tez Danışmanlığı - Danışmanlık : 60 dk - | Online Ücret: 200.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ankara:
 • Çankaya
 • Keçiören
 • Mamak
 • Yenimahalle
 • Sincan
 • Polatlı
 • Elmadağ

Yorumlar

U

Uğur

Hocam Osmanlıcaya giriş gramerinde yardım almak istiyorum acaba yardım eder misiniz?

ı

ılkay

hocam türkçe dersi almak istiyorum

R

Reyhan K.

İbrahim Hoca her şeyden önce çok iyi bir insan ve çok iyi bir arkadaş. Yardımlarından ve derslerinden çok memnun kaldım.

B

Berfu

Edebiyatı bana sevdiren, donanımlı ve ilgili hocam. Ne kadar teşekkür etsem az. Ankara'da özel ders için en güvenilir öğretmendir. Bütün arkadaşlarıma İbrahim Hocamla çalışmayı tavsiye ederim

M

Mahamadou k.

Ben İbrahim hocadan Türkçe öğrendim o benim ilki öğretmenim Türkçe'yi iyi bir şekilde yazma ukuma ve konuşma öğrenmek istorsaniz eğer ondan ders almanızı tavsiye ederim Kursa başlamadan size başarılar diliyorum.

A

Ahmet R.

Ben Afganistanlyım, Türkiye ilk geldiğimde bu insan bana türkçeyi öğretti. O zaman Türkçeden hiç bir şey anlamiyordum ama ibrahim hoca bana iyilik yaptı. Ders süresinde şunu diyebilirim ki en iyi insanlardan birisiydi. Iyi insan iyi dost ve iyi bir arkaďaş bana oydu. Ben hayatımda ibrahim hoca ile tanışmaktan çok memnunum. Ibrahim hocamize iyi günler ve başarılılar dillerim.

B

Bahattin

Ibrahim hocamızdan aldığımız derslerden beri çocuğumun derslerinde ve türkçesinde iyiye yönelik bir gelişme kaydettiğini söyleyebilirim. Çok memnun kaldık :)

M

Mustafa

Bir meslektaşı olarak, İbrahim Hoca hakkında ne söylesem eksik kalacaktır. Gerek fikirleriyle, gerekse öğrencilerini yetiştirmeye yönelik tutumu ve çağdaş yöntemleriyle o tam bir eğitimci. Ondan ders alma fırsatını yakalamış her öğrencinin çok şanslı olduğuna inanıyorum. Engin birikimi ve başarılı girişimleriyle aslında hepimizin ondan öğreneceği daha çok şey var.

Z

Zülfiye

Çok iyi bir insan, iyi bir dost, çok iyi bir öğretmen... Öğretmeyi seven, eksik kaldığınız konuları size bıkmadan, usanmadan anlatır; öğrenmeyi sevmeyen birini bile, öğrenmeye ikna edebilme becerisinin olması onun 10 yıllı aşkın tecrübesinin sadece küçük bir göstergesi diye düşünüyorum. Bol şans hocam, dilerim herşey dilediğiniz gibi olur

M

Myrella

Mesleğinde her zaman öğrencilerle etkileşim kurmaya çalışan, her zaman sınıfta yaratıcı ve keyifli bir yol öneren, her öğrencide öğrenme zevkini uyandıran çok özel bir öğretmendir. Çok memnun kaldık

f

fethiye

Derslerinden oldukça verim aldığım, modern eğitimi baz alan bir hoca. Herkesin fayda göreceğine eminim. Teşekkür ederiz.

W

WAEL

Ben bir yabancıyım ve Türkçenin ilk seviyelerini bana öğretti( Ankara üniversitesi TÖMER'de ).Gerçekten, Türkiye'ye geldiğimden beri öğrencileriyle daha yumuşak bir öğretmen görmedim. Çok iyi öğretiyordu hemde İngilizce çok iyi biliyor. Çok memnun kaldık. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim hocam ❤️ Bunu tavsiye ediyorum

V

Violette

Iyi öğretmen olduğunu iyi anladım. Ondan çok şey öğrendim. Şuan Türkçem çok iyi; yani memmun kaldım.

N

Nurullah G.

İbrahim hoca hem Babacan tavırlarıyla hem ders konusunda benim favorimdir ciddi bir tecrübesi var buda göz ardı edilemez tabi :)

A

Ayşe

Dünyanın en iyi öğretmeni

M

Murat

Sayın ipek hocam tanıdığım en iyi türkçe hocası diyebilirim turkcem netlerim kötüydü sayın hocam 30 sorudan 27 netlere çıktım. tavsiye ederim hocamı

M

Mehmet a.

Ibrahim hocam ile tanışmadan önce kpss türkçe sorularını yapamıyordum özellıkle uzun paragraf sorularını ibrahim hocam türkçe ile ve paragraf ile alakalı tüm püf noktaları veriyor...artık paragraf soruları kabusum değil...sizlerede önerebilirim...dogru adres İBRAHİM İPEK

R

Rumeysa

Çağdaş eğitime uygun ders anlatan, derslerin tamamını verimli kullanan bir öğretmen. Eksik olduğunuz konularda size olacağına eminim. Çok memnun kaldık.


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

İbrahim Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et