matematik öğretmeni

Matematik Uzmanı
Profil Onaylandı
6 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Ege üniversitesi son sınıf öğrencisiyim. her düzeyde özel matematik dersi veririm.

3 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 yıl önce
Offline

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik(İkinci Öğretim) Öğrencisi

İZMİR BORNOVA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Matematik çocukluğumdan beri en çok sevdiğim ders olmuştur. Şimdiyse kendi adıma sevdiğim işi yaparak hem tecrübe kazanmak hemde ihtiyacım olan parayı elde etmek açısından özel ders vermek istiyorum.

5 yıldır bu işi yapıyorum

Herkesin bildiği üzere aşılması zor olan bu dersin birlikte üstesinden geleceğimize inanıyorum. Öğrencilerimle olan ilişkilerime bir öğretmenden ziyade bir abi gibi yaklaşarak onların bu derse olan sevgisini arttırmaya ve daha fazla başarı kazanmalarını sağlıyorum.

Matematiği çok seviyorum. Bu sevdiğim alanda insanlara hem yardım etmek hem de onların bu derse olan ilgisini arttırmak amacıyla çalışıyorum. Ege üniversitesi son sınıf matematik öğrencisiyim. 5 yıldır YGS, LYS, TEOG, DGS ve ilköğretim Matematik konularında ders vermiş bulunmaktayım. Daha fazlası için sizleri bekliyorum.

Derslerimi öğrencimin isteklerine uygun bir şekilde gerçekleştirmeye çalışırım. öncelikle derse başlamadan önce ders vereceğim kişinin düzeyini ölçerim ve eğer eksik olduğu konuları varsa önce onlardan başlayarak ders vereceğim kişinin başarılı bir temel ile ders almasını sağlarım. Temeli iyi olan bir öğrencinin anlamayacağı konu yoktur. :)

Özel ders almak için en doğru adres olduğumu düşünüyorum. Bir matematik öğretmeninden daha fazla tecrübeye sahibim çünkü onlar gibi öğretmenlik değil matematiğin bizzat kendisini görüyorum. Derslerimde başarılıyım ve bunu severek yapıyorum. Öğrencimle hem öğrenci - öğretmen hem de bir abi - kardeş gibi ders işlediğimden derslerim oldukça eğlenceli ve verimli geçer. Kendime ve ders vereceğim kişiye her zaman güveniyorum.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 50 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 10:00 21:00
SALI 10:00 21:00
ÇARŞAMBA 10:00 21:00
PERŞEMBE 10:00 21:00
CUMA 10:00 21:00
CUMARTESİ 10:00 21:00
PAZAR 10:00 21:00
İL İLÇE
İZMİR BORNOVA

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.