Ders verme şekilleri
  • Yüz yüze
  • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Neden Özel Ders Veriyorum

Matematik çocukluğumdan beri en çok sevdiğim ders olmuştur. Şimdiyse kendi adıma sevdiğim işi yaparak hem tecrübe kazanmak hemde ihtiyacım olan parayı elde etmek açısından özel ders vermek istiyorum.

Tecrübelerim

5 yıldır bu işi yapıyorum

Size Neler Kazandırabilirim

Herkesin bildiği üzere aşılması zor olan bu dersin birlikte üstesinden geleceğimize inanıyorum. Öğrencilerimle olan ilişkilerime bir öğretmenden ziyade bir abi gibi yaklaşarak onların bu derse olan sevgisini arttırmaya ve daha fazla başarı kazanmalarını sağlıyorum.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Matematiği çok seviyorum. Bu sevdiğim alanda insanlara hem yardım etmek hem de onların bu derse olan ilgisini arttırmak amacıyla çalışıyorum. Ege üniversitesi son sınıf matematik öğrencisiyim. 5 yıldır YGS, LYS, TEOG, DGS ve ilköğretim Matematik konularında ders vermiş bulunmaktayım. Daha fazlası için sizleri bekliyorum.

Dersleri Nasıl İşlerim

Derslerimi öğrencimin isteklerine uygun bir şekilde gerçekleştirmeye çalışırım. öncelikle derse başlamadan önce ders vereceğim kişinin düzeyini ölçerim ve eğer eksik olduğu konuları varsa önce onlardan başlayarak ders vereceğim kişinin başarılı bir temel ile ders almasını sağlarım. Temeli iyi olan bir öğrencinin anlamayacağı konu yoktur. :)

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özel ders almak için en doğru adres olduğumu düşünüyorum. Bir matematik öğretmeninden daha fazla tecrübeye sahibim çünkü onlar gibi öğretmenlik değil matematiğin bizzat kendisini görüyorum. Derslerimde başarılıyım ve bunu severek yapıyorum. Öğrencimle hem öğrenci - öğretmen hem de bir abi - kardeş gibi ders işlediğimden derslerim oldukça eğlenceli ve verimli geçer. Kendime ve ders vereceğim kişiye her zaman güveniyorum.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

  • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 200.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İzmir:
  • Bornova

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

Öğretmene henüz yorum yapılmadı.

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

ibrahim Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et