Uzman Öğretmen

Her seviyeden öğrenciye profesyonel anlamda ders vererek istenilen başarıya ulaştıran bir eğitmenim
Hüseyin ÇAĞLI - Uzman Öğretmen

Hüseyin Ç.

yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
Facebook
Profil Onaylandı
335 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 3 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


**ÖNEMLİ NOT : BEN LEGAL OLARAK İŞ YAPIYORUM VE SADECE KONU ANLATIMLI ÖZEL DERS ŞEKLİNDE İLERLİYORUM , BANA SINAV ESNASINDA SORULARINI ÇÖZDÜRMEK İSTEYEN KİŞİLER VEYA BANA BAŞKA TÜRLÜ İLLEGAL TALEPLERDE BULUNMAK İSTEYEN KİŞİLER KESİNLİKLE BENİMLE İLETİŞİME GEÇMESİN

-> Merhabalar ben Hüseyin ÇAĞLI. Doğuş Üniversitesi(Tam Burslu) - Endüstri Mühendisliği bölümünü 1. likle bitirdim . Okul 1. si olduğum için bölümümden 1 sene erken mezun oldum. Okulumda geçirdiğim 3 sene boyunca bizim okuldan ve diğer üniversitelerden pek çok kişiye tüm Endüstri Mühendisliği bölüm derslerinin özel dersini verdim , şuanda da vermeye de devam ediyorum (Özel Ders verdiğim kişilerin hangi Üniversitelere gittiğinin listesini en aşağıdadır, isterseniz inceleyebilirsiniz). Ayrıca benim şu ana kadar "Galatasaray, Alman... Liselerinde" okuyan pek çok öğrencim oldu. Onlarla Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, İngilizce ve Almanca dersleri yaptık. Şu anda da çoğuyla düzenli ve planlı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

- > Ben herbirisi İleri Seviye olmak üzere PYTHON, JAVA, SQL, HTML, CSS ve JAVASCRIPT biliyorum, bunların tüm seviyelerini Özel Ders şeklinde öğretiyorum. Bütün bunların Özel Derslerini vermenin yanısıra Proje ve Ödevlerde de Aktif destek sağlıyorum.

-> C2 seviyesinde İngilizce ve C2 seviyesinde Almanca biliyorum. İngilizce ve Almancanın tüm dil seviyelerin Özel Dersini veriyorum. Derslerimizi benim sizlere özel olarak hazırlamış olduğum müfredat üzerinden işliyoruz. (A1 seviyesinin başından C2 seviyesinin sonuna kadar bende kişilere özel olarak hazırlanmış İngilizce ve Almanca müfredatı bulunmaktadır. Dolayısıyla, derslerimizi yaparken extra kaynak getirmenize gerek yoktur.)

-> Lise 4'ten beri (6 senedir) Özel Ders veriyorum. Özel ders verdiğim 6 sene boyunca; "İlkokul,Ortaokul,Lise,Üniversite öğrencileri ve yetişkinler" den her seviyeden kişi ile çalışma fırsatı buldum,bundan dolayı hangi konunun hangi öğrenci profiline nasıl anlatılmasının daha akılda kalıcı ve verimli olacağını iyi ayırt edebiliyorum.

-> Derslerimizi işlerken sistematik ve planlı bir şekilde hareket etmek benim için çok önemlidir, bunun planlamasını ben her zaman için önceden yapıyorum ve sonrasında o plan dahilinde derslerimizi işliyoruz

-> Ayrıca belirtmek isterim ki ben işimi çok severek yapıyorum, bu da öğrenci arkadaşlarımızla kısa sürede çok daha uzun yol almamızı sağlıyor

Özel Ders verdiğim Liseli öğrencilerimin gittiği okullar ;

1- ) Galatasaray Liseli
2- ) Alman Lisesi
3- ) Atatürk Fen Lisesi
4- ) TED Koleji
5- ) Doğa Koleji
6- ) Bahçeşehir Koleji
7- ) Kadıköy Anadolu Lisesi
8- ) İtalyan Lisesi
9- ) Maltepe Anadolu Lisesi
10- ) Üsküdar Amerikan LisesiÖzel Ders verdiğim Üniversiteli öğrencilerimin gittiği okullar ;

1- ) Koç Üniversitesi
2- ) Sabancı Üniversitesi
3- ) Özyeğin Üniversitesi
4- ) Yeditepe Üniversitesi
5- ) Bahçeşehir Üniversitesi
6- ) Bilgi Üniversitesi
7- ) Doğuş Üniversitesi
8- ) Okan Üniversitesi
9- ) Gedik Üniversitesi

171 Veli İle İletişime Geçti
6 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Doğuş Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği(Tam Burslu) Mezunu

İSTANBUL PENDİK ESENYALI

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 553530XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Sınavlara hazırlanan,okul derslerinde zorluk çeken,bilirkişi desteğine ihtiyacı olan... öğrenci arkadaşlarımıza profesyonel anlamda yardımcı olabilmek için.

bu sektörde 6 senelik bir tecrübem var, ve bu 6 sene içerisinde her seviyeden (İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite öğrencileri, yetişkinler) ve profilden öğrenci kitlesiyle çalıştım, bu bağlamda ciddi bir tecrübemin olduğunu söyleyebilirim

Çözüm odaklı, iletişime önem veren biriyim. Herkesle aynı şekilde ders işlemem. Her öğrencinin doğru notasını bulur ondan en güzel melodi nasıl çıkar bunu analiz ettikten sonra derse başlarım. Ders işlerken yaptığım her şey öğrenci arkadaşlarımızın maksimum performansı göstermesi ya da buna ulaşmanız içindir.

Çocuğunuzun geleceği benim ticari kaygılarımdan daha önemlidir. Bu sebeple ders süremi dahi sınırlamamaktayım. Öğrencilerimle ve aileleriyle sürekli iletişim halinde olurum.

Öğrenci ve ailesi ile birlikte yapılacak ilk görüşme ücretsizdir. İlk görüşmede genel durum tespiti yapılarak, sorunların çözümlerine yönelik bir akış programı planlanacaktır. Görüşmelerde, tarafımca o gün için daha önceden belirlenen konunun veya tekniğin anlatımı, görsel sunum, mevcut problemlerin çözümü ve motivasyon odaklı gerçekleştirilmektedir.

Ders alırken sadece günü değil, hem o günü hem de yarını düşünerek bir plan yapın. Sadece kuru bilgi size sadece bu günü kazandırır. Ama öğrendiklerinizi kendi hayatınızla, düşündüklerinizle ilişki kurarak öğrendiğiniz zaman o zaman o bilgiler fani olmaktan kurtulur baki olur.
Kendinizi tanıyın. Kendi duygularınızla, düşüncelerinizle yüzleşmeyi bilin. Ve ancak bunların farkına vararak en etkili müdahaleyi yapabilirsiniz. Ve size göre, sizin varoluşunuza saygı gösteren bir uzmanla bu süreci devam ettirin. 'Keyif ve keşif ile..' derim her zaman. Size, sizi ve hayatı keşfettirecek, buraya kadar demeyecek biriyle ders almaya çalışın. Son olarak; sorun siz de değil, sorun fark etmeyenlerde de değil, sorun fark ettiği halde inatla, size bir hiç muamelesi yaparak, sizin varoluşunuzu umursamayan kişilerdedir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Geometri 60 DK 90 TL90 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 90 TL90 TL
Matematik Mantık 60 DK 90 TL90 TL
Matematik Diferansiyel Denklemler 60 DK 90 TL90 TL
Matematik Lineer Cebir 60 DK 90 TL90 TL
Matematik Matematiksel Modelleme 60 DK 90 TL90 TL
Fizik 60 DK 90 TL90 TL
Kimya 60 DK 90 TL90 TL
Bilişim Teknolojileri C++ 60 DK 90 TL90 TL
Bilişim Teknolojileri Microsoft Office Programları 60 DK 90 TL90 TL
Ödev Destek 60 DK 90 TL90 TL
Danışmanlık Tez Danışmanlığı 60 DK 90 TL90 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 90 TL90 TL
Yabancı Dil Almanca 60 DK 90 TL90 TL
Üniversite Derslerine Takviye Endüstri Mühendisliği Dersleri 60 DK 90 TL90 TL
Üniversite Derslerine Takviye Yöneylem 60 DK 90 TL90 TL
Üniversite Derslerine Takviye Calculus 60 DK 90 TL90 TL
Bilişim Teknolojileri Python Özel Ders 60 DK 90 TL90 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 90 TL90 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 90 TL90 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 8:00 23:30
SALI 8:00 23:30
ÇARŞAMBA 8:00 23:30
PERŞEMBE 8:00 23:30
CUMA 8:00 23:30
CUMARTESİ 8:00 23:30
PAZAR 8:00 23:30
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

3
Yorumlar
Eylul .
Eki 20, 2020
Hüseyin Hoca ile Python dersleri yaptık kendisinin hazırlamış olduğu özel müfredatla güzel ilerlemeler kaydettim Emeğiniz için teşekkür ederim hocam"
Kerem .
Eki 16, 2020
Huseyin Hoca ile Pyhton dersleri yaptik. Kendisinin ozenle hazirladigi mufredat ile guzel ilerlemeler kaydettim. Emeginiz icin cok tesekkur ederim hocam.
SEVİNÇ .
Kas 25, 2019
merhabalar Beyoğlu Sururi mah 7. sınıf öğrencimiz için matematik,geometri,ing ders aldırmak isityoruz. Dönüşünüzü bekliyorum
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.