MATEMATİK-BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ

HEM ÖĞRETMEYE HEMDE ÖĞRENMEYE, ÖĞRENCİLERİN KENDİLERİ FARKLI OLDUĞU GİBİ ÖĞRENME ŞEKLİDE FARKLIDIR.
Profil Onaylandı
50 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 2 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 2 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhaba, 9 yıllık özel ders deneyimi, her düzeyde öğrenci ile birebir etkileşim kurduğum için öğrencinin ders düzeyini ve anlama biçimini belirleyip ona göre ders anlatıyorum. Çünkü bütün öğrenciler farklıdır ve öğrenme yöntemleride farklıdır. 3 yıldır öğrencilerin genel sorunları ile ilgilenip ona göre yönlendirmeler yapıyorum, öğrencinin sınavlara hazırlıkta, okul derslerinde başarısını artırmak için ders programı ve ders çalışma yöntemleri konusunda yardımcı oluyorum. Derslerde verim almanın yolu öğrenciye ders çalışmayı aşılamak ve bunun sürekliliğini sağlamaktır. Öğretmenlikte en önemli nokta, insani değerler dışında bilgiyi bir başkasına aktarabilme yetisine ve konuyu öğrencinin anlayabileceği yöntemlerle konuyu ezberletmeden karşıdakine özümsetme kabiliyetine sahip olmaktır.

0 Veli İle İletişime Geçti
9 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 3 hafta önce
Offline

Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Mezunu

ANTALYA KEPEZ AHATLI

DERS ÇALIŞMA TEKNİKLERİ, DERS PROGRAMI, SINAVDA ZAMAN YÖNETİMİ, MESLEK SEÇİMİNDE ÖN BİLGİLER.

Eğitim ve bilim konusunda çok hevesli olsam da maddi koşullar buna izin vermiyor. Hem maddi olanaklarımı geliştirmek hemde eğitim psikolojisi, öğrenci psikolojisi v eöğrenme konusunda kendimi sürekli geliştirmek.

Her yaştan ve düzeyde öğrenciyi ders verdim. Yaklaşık 14 yıldır aktif ders veriyorum lisede akran öğretimi ile başlayıp ünivesite hayatımda özel ders vererek devam etti, üniversite bitince profesyonel olarak ÖZEL DERS vermeye başladım.

Öğrencinin sadece bir dersin katkıda bulunmam, bütün derslerini nasıl be şekilde çalışacağı konusunda yönlendiririm.

Akdeniz üniversitetesi Biyoloji bölümü lisans mezunuyum, şuan yüksek lisansıma devam etmekteyim. 9 yıldır aktif olarak matematik ve 4 yılıdr biyoloji özel dersi vermekteyim. 3 yıldır öğrenci doğru yönelendirmek için sürekli araştırıyor ve öğreniyorum. Tüm hayatımı eğitim ve öğretime adadım ve böyle devam edecek.

HER DÜZEYDE ÖĞRENCİ İLE BİREBİR ETKİLEŞİM KURDUĞUM İÇİN ÖĞRENCİNİN DERS DÜZEYİNİ BELİRLEYİP ONA GÖRE DERS ANLATIYORUM. BÜTÜN ÖĞRENCİLER FARKLIDIR VE ÖĞRENME YÖNTEMLERİDE FARKLIDIR. ÖĞRENCİYE EN UYGUN YÖNTEMİ BİRLİKTE SEÇİP ONA GÖRE ANLATIYORUM.

TEMELİ İYİ OLMAYAN ÖĞRENCİLERİNİZİ DERSHANEYE GÖNDERMEYİN, ÖNCE ÖZEL DERS İLE DESTEKLEYİP ALT YAPI OLUŞTURUN YOKSA ÖDEDİĞİNİZ BÜYÜK MİKTARDA ÜCRETLER BOŞA GİDEBİLİR.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
BİYOLOJİ 60 DK 100 TL
FEN BİLGİSİ 60 DK 100 TL
MATEMATİK 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 17:00 22:00
SALI 10:00 18:00
ÇARŞAMBA 17:00 22:00
PERŞEMBE 18:00 22:00
CUMA 10:00 22:00
CUMARTESİ 17:00 22:00
PAZAR 10:00 12:00
İL İLÇE
ANTALYA KEPEZ
ANTALYA KONYAALTI
ANTALYA MURATPAŞA

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

2
Yorumlar
Cemre .
Mar 24, 2020
Hocam ben 11.sınıf öğrencisiyim.Seneye gireceğim sınava kadar bana hangi gün hangi konuları çalışmam gerektiği hakkında bir program hazırlayabilir misiniz?
Seda .
Eki 8, 2019
İyi günler hocam ben açık lise okuyorum da ders çalışmayı gerçekten çok seviyorum zevkli bir şekilde çalışıyorum ama uykumdan şikayet ediyorum kahvede içiyorum ben bide zaten hipertroidi hastasıyım temelli sinirleniyorum uykum sürekli geldiği için plan varmı elinizde ders çalışma programı teknikleri iyi günler dilerim teşekkürler şimdiden
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.