Oyunculuk, Diksiyon ve Etkili Konuşma, Beden Dili

Çocuğunuza gece yatmadan önce 10 sayfa kitap okuyun veya okumasını tavsiye edin.

Hakan Bahadır Polat P.

yıldızyıldızyıldız
Profil Onaylandı
158 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 2 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 2 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


İki öğrencime bir DİZİ FİLM DE rol almalarına vesile olduğum, bir diğer öğrencime kısa film projesinde destek olup ilk 10'a girmesine, Okuma yazma bilmeyen öğrencilere yıl sonu etkinliğinde, 65 dakikalık sahne performansı gerçekleştirmelerine, sadece Karadeniz ağzı ile konuşan bir devlet memuruna 3 ay da İstanbul Türkçesi konuşturduğum, ve kendini ifade etmekte zorlanan öğrencime günlük dersler ile 1 ay da bu engeli aşmasına yardımcı olduğum için mutluyum.
İstanbulun her ilçesinde özel ders. Yukarıda ki linklerden ulaşabilirsiniz. 13 yaşımdan beri oyunculuk yapmaktayım. İletişim bölümleri Akademisi Sahne sanatları, kamera önü oyunculuk ve seslendirme ( dublaj). Oyunculuk, yazarlık, seslendirme yapmaktayım. ÇOCUKLAR ve Yetişkinler için, Diksiyon ve Etkili Konuşma, İletişim ve Diyalog Kurabilme, Oyunculuk alanında bire bir özel ders konusunda başarılıyımdır.

5 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Namık Kemal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Mezunu

İSTANBUL KADIKÖY GÖZTEPE

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Kalabalık eğitimler pazardan rastgele alacağınız, elinize neyin geleceğini bilmediğiniz ve tadını bilmediğiniz domatese benzer. Bire bir eğitim de domatesin arka tarafında çürük olup olmadığınıda rahatça görürsünüz.

Kamera önü oyunculuk, Diksiyon, Beden Dili, Hitabet, Etkili iletişim ile iki öğrencime bir dizi filmde rol almalarına vesile olduğum, bir diğer öğrencime kısa film projesinde destek olup ilk 10'a girmesine, Okuma yazma bilmeyen öğrencilere yıl sonu etkinliğinde, 65 dakikalık sahne performansı gerçekleştirmelerine, sadece Karadeniz ağzı ile konuşan bir devlet memuruna 3 ay da İstanbul Türkçesi konuşturduğum, ve kendini ifade etmekte zorlanan öğrencime günlük dersler ile 1 ay da bu engeli aşmasına yardımcı olduğum için mutluyum.

Sabah erkenden uyanıp okula giderek ders dinleyen öğrenci akşam eve geldiğinde ödevlerini yaparak sorumluluğunu yerine getirmesi elbette ilerki yaşamında sorumluluklarla başa çıkabilmesi için önemli bir yer tutmaktadır. Öğrencinin yetersiz olduğu alanları tespit eden anne ve baba, çocuğuna elbette ki en iyi kursu seçerek takviyede bulunmak isteyecektir. Ama şu unutulmamalıdır ki bir öğrencinin kalabalık bir kursta anlamadığı bir noktayı tekrar ettirebilme şansı en fazla birdir. Ama birebir özel ders öğrenci için bir ayrıcalık sağlayacağından, anlamadığı noktaları sorma şansı kat kat fazla olacağından başarılı olma ihtimali de bir hayli fazla olacaktır. Birebir Özel derste yetişkin ya da çocuk fark etmez öğrenci ile iletişim kurmak ve sorunu anlamak akabinde sorunu çözmek daha sağlıklı, kolay ve hızlı olacaktır. Böylece hem zamandan hem paradan tasarruf edilmiş olmakla beraber öğrenci eğitimi tam manası ile almış olacak. Bir yetişkin olarak ister kendiniz için ister çocuğunuz için en iyi eğitimi almış olmanız sizi mesleğinizde ve çevrenizde çocuğunuzu ise okulunda ve çevresinde, daha etkin anlaşılır kılacaktır. Diksiyon ve etkili konuşma iletişim ve diyalog kurabilme hatta gerektiğinde oyunculuk eğitimi almak bir yetişkin olarak size ve çocuğunuza beden dili üstünlüğü de kazandıracağı için iş çevresinde arkadaş ortamında ya da okulda sizi bir sıfır önde başlatacaktır. Matematik sayılardan ibarettir ama hayatın matematiği bambaşkadır. Yaşamın matematiğini elinizde tutmak ve konu başlığı ne olursa olsun önde başlamak istiyorsanız, hitabet sanatı için diksiyon ve etkili konuşma iletişim ve diyalog kurabilme aynı zamanda oyunculuk yöntemleriyle beden dilini kullanmanız bir yetişkin olarak sizi ve çocuğunuzu hem başarıya taşıyacak hem de günlük hayatınızda dikkat çekilir biri kılacaktır.

Yazar, yönetmen, oyuncu, seslendirme.
7. Dersten sonra öğrenci de bir gelişme görmezsem dersi bırakıyorum. Yada 7. Dersten sonra öğrenci, eğitimciden memnun kalmazsa tek taraflı dersi bırakabilir.

Yetişkin yada Çocuk farketmez, Genel de öğrenci evinde ve bazen UYGULAMALI olarak çocuk ise veli gözetiminde dışarıda, yetişkin ise yine öğrenci evin de ve bazen UYGULAMALI olarak dışarıda ya da iş yerinde

Derse ayırdığınız zamanı sonuna kadar kullanın, ve anlamadığınızda tekrar tekrar sorun

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Okuma Yazma Oyun Abisi 90 DK 100 TL
Danışmanlık Kariyer Koçluğu 90 DK 150 TL
Özel Eğitim Uyum Güçlüğü Bozuklukları 90 DK 100 TL
Özel Eğitim Üstün Zekalılar 90 DK 100 TL
Oyun - Hobi 90 DK 100 TL
Kişisel Gelişim Diksiyon 90 DK 150 TL
Kişisel Gelişim Etkili İletişim 90 DK 150 TL
Kişisel Gelişim Beden Dili ve İşaret Dili 90 DK 150 TL
Sanat 90 DK 150 TL
Özel Eğitim Dil ve Konuşma Bozuklukları 90 DK 150 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ Tüm Gün
ÇARŞAMBA Tüm Gün
CUMARTESİ Tüm Gün
İL İLÇE
İSTANBUL ADALAR
İSTANBUL ARNAVUTKÖY
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

2
Yorumlar
Gulkay .
Eyl 7, 2020
Merhaba Hakan bey, ders için konuşma talep ediyorum. Saygılarımla,
Ayşe d.
Şub 3, 2020
Küçük oğlum için keyifle devam ettiğimiz drama dersleriden ve büyük oğlum için oyunculuk ve diksiyon derslerinden aldığımız verimden çok memnunuz Hakan hocamıza bu platformdan da ayrıca teşekkür etmek istiyoruz
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.