matematik ve ingilizce

yazılım mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim
Ümmügülsüm ÇAMOĞLU - matematik ve ingilizce

Ümmügülsüm Ç.

yıldızyıldızyıldızyıldız
Profil Onaylandı
220 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 4 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Yazılım mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim ve eğitimim süresince hem matematik hem ingilizce ile fazlasıyla ilgilenme fırsatı buldum.İngilizce konusunda kendimi geliştirdim ve şimdi de ingilizce öğrenmek için çaba sarfeden arkadaşlarıma yardımcı olmak, bu sayede de ben de bir şeyler öğrenmek istiyorum.Geçtiğimiz 1 yıl boyunca orta ve ilk okul öğrencilerine matematik ve ingilizce dersleri verdim. Benimde onların yollarından geçtiğim vakitler çok geride kalmadığı için onların dilinden anlayarak derslerimizi öğrencilerimin eksiklerine yönelerek ilerletmeye özen gösteriyorum.

6 Veli İle İletişime Geçti
1 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 5 gün önce
Online

Işık Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Yazılım Mühendisliği(İngilizce)(Tam Burslu) Öğrencisi

İSTANBUL ŞİLE ŞİLE

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 539514XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Özel ders vermekteki öncelikli nedenim matematik ve ingilizce alanında kendi eğitimim esnasında edinmiş olduğum yetkinlikleri benim yolumdan geçmekte, bu alanlarda zorlanan arkadaşlarıma tecrübelerimi aktarmaktır.

1 yıl boyunca özel olarak 5.sınıf öğrencisine özel ders verdim ve bu süreçte farkettim ki belirli bir yaş sınırının altındaki öğrencilere ders anlatmak farklı bir dil gerektiriyor. Aynı süre zarfında 8.sınıf öğrencilerine LGS sınavı süreçlerine yardımcı olmak adına matematik dersleri verdim. Edinmiş olduğum bu deneyimlerle öğrencilerime verimli ders saatleri sunabileceğimi düşünüyorum.

Şimdiye kadar edindiğim tecrübelerimde de gördüm ki öğrenciler matematiğe korkulu gözlerle bakıyorlar.Ben de bu arkadaşlarımın yollarında geçeli çok uzun yıllar olmadı. Bunun da avantajıyla onlara matematiğin mantık işi ve ezber bir ders olmadığını, korkulmasından ziyade zevkli bir ders olduğunu öğretmeye çalışacağım. Bunlara ek olarak bu günlere hiçbir destek almadan kendi çabalarıyla gelmiş bir öğrenci olarak öğrencilerime imkanların nasıl zorlanabileceğini, çabalamanın karşısında hiçbir engelin duramayacağını gösteren bir rol model olmaktan da keyif duyacağım.

Pandemi döneminde online derslerimi zoom üzerinden işlemekteyim ve bunun yanı sıra çeşitli platformları kullanmaya da açığım. Derslerimde yapı olarak öncelikle öğrenciyle eksiklerini belirleyerek bunun üzerine de genel bir plan çıkararak dersimizi işlemeye çalışırım.

En büyük tavsiyem ben sadece bir yardımcı bir yol gösterici olabilirim siz istediğiniz sürece. Bunun aksine en değerli öğretmen yine sizsiniz, kendi öz disiplininizdir. Unutmayın her şey öğrenilebilir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Geometri 60 DK 70 TL60 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 70 TL60 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 70 TL60 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 60 TL50 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 70 TL60 TL
Fizik Genel Fizik 60 DK 70 TL60 TL
Ödev Destek 60 DK 70 TL60 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 60 TL40 TL
Danışmanlık Kariyer Koçluğu 60 DK 60 TL40 TL
Türkçe Dil ve Anlatım 60 DK 50 TL40 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 17:00 00:00
SALI 12:00 00:00
ÇARŞAMBA 15:00 00:00
PERŞEMBE 17:00 00:00
CUMA 11:00 00:00
CUMARTESİ 11:00 00:00
PAZAR 11:00 00:00
İL İLÇE
İSTANBUL ŞİLE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

4
Yorumlar
Nazlı .
Ara 1, 2020
İlgilendiği her konuda çalışkan, azimli ve başarılı biri. Anlatış şekli çok açıklayıcı ve akıcı. Her konuda destekleyici ve kendisi de öğrenci olduğu için, öğrencilerin ve çocukların dilinden çok iyi anlıyor. Bize olan desteklerini unutamayız, kesinlikle tavsiye ederim.
Kübra .
Kas 24, 2020
Azim ve çalışkanlığıyla öğrencilerinin hayatlarında bir ışık olmuştur. Üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorun yoktur. Her zaman öğrencilerinin yanında olmuş ve onların gelişimine tanık olmuştur. Yolun açık olsun öğretmenim.
E.Ç. .
Kas 24, 2020
Son derece ilgili, işini iyi yapan özenen ve kendini bilen bir öğretmendir. İfade biçimi ve aktarma şekli kendine özgü ve açıklayıcıdır. Görevini vaktinde yerine getirip konuyu tüm açısıyla ele alır. Fiyat/performans abidesi olarak harika bir optimizasyon ve verimliliği bahsetmeye bile gerek yoktur.
Mina g.
Kas 24, 2020
Mükemmel
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.