Gülben K. Gülben K.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Neden Özel Ders Veriyorum

Öğrenciye matematiği sevdirmek ve öğrencinin matematik seviyesini bir üst noktaya taşımak amacım.

Tecrübelerim

Size Neler Kazandırabilirim

Kendinize özgüven gelmesine yardımcı olurum.Matematiğe bakış açısı değişiyor.Matematiği seviyor.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

2008 den beri öğrenciyken başladım özel ders veriyorum.2010 Gazi üniversitesi mezunuyum.2010 dan beri matematik öğretmenliği yapıyorum.Şu anda da meb de  uzman öğretmen olarak çalışıyorum.Bu siteyi kardeşimle beraber kullanıyoruz kardeşim de Uşak da özel ders veriyor.Ayrıca NLP(Beyin Dil Proğramlama) kursu aldım eğitim koçluğu yapıyorum.

Dersleri Nasıl İşlerim

Özellikle soruları öğrencinin çözmesini sağlıyorum.Soru cevap anlatımıyla konuyu kavratıyorum.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Kişisel bilgilerde de söylediğim gibi 2008 den beri özel ders veriyorum,tecrübeli öğretmenden yararlanmak faydalıdır.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • Geometri - Matematik : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • Diferansiyel Denklemler - Matematik : 60 dk - 350.00₺ | Online Ücret: 250.00₺
 • Analitik Geometri - Matematik : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • Calculus - Üniversite Derslerine Takviye : 60 dk - 350.00₺ | Online Ücret: 250.00₺
 • Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - 250.00₺ | Online Ücret: 200.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Balıkesir:
 • Altıeylül
 • Karesi
 • Altıeylül
Uşak:
 • Uşak Merkez
 • Banaz

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

E

Ecrin

9.sınıftan bu yana öğretmenimdir kendisi.Matematik alanında çok başarılı birisidir.Çok cana yakın birisi.Gülben hoca’ya matematikte öğretim hayatımda çok iyi ve güzel şeyler kattığı için ona teşekkür ederim.Balıkesir’in en iyi matematik hocası :)

N

Nazlı

iki yıldır öğretmenim ve cok cana yakın birisi. matematikte farklı soru tarzları ve yeni formüllerle daha kolay anlamamı sağladı. matematik konusunda gerçekten cok iyi birisi.

v

vahap

Alanında çok başarılı öğretmen.çok şey kattı.matemetik derslerim şimdi çok iyi.öğretme metodu super teşekkürle gülben hoca iyiki tanıma şansım oldu

M

Meryem N.

gulben hocamla 2018 de 9.sinifta tanistim alaninin en iyisidir ezber yaptirmaz konuyu akilda kalmasi icin kolaylikla yeni formuller bulur suan yks ogrencisiyim ve birlikte yeni sorulari yepyeni soru tarzlarini inceliyoruz sayesinde insallah tyt ayt de full cekecegim

C

Ceren

Gülben hocamla ben 8. sınıfa giderken Bil Dergisi Dershanesi’nde tanışmıştık. Onunla tanışana kadar Matematik dersinden çok korkuyordum o zaman TEOG sınavı vardı ama sayesinde matematikten full çekmiştim. Kendisi alanının en iyisidir o derece iddalıyım bu konuda. Dilerim başka çocuklar/arkadaşlar da kendisi sayesinde yüksek yerlere gelir. Gülben hocamın attığı temel sayesinde lisede de matematiği sevdim öğrendim şimdi Hacettepe Üniversitesi öğrencisiyim. Matematik her şeydir arkadaşlar. Geleceğime yön veren Gülben hocama sonsuz teşekkürler :)

C

Cem .

Ders işleyişi gayet güzel ve kendini güncel tutan bir öğretmen hedeflerinizi belirlemede yardımcı oluyor buda sizi daha çok yardımcı olmasını sağlıyor teşekkürler kendisine ?

E

Esra Y.

Kendisiyle Ankara'da bir dersane ortamında tanıştık. Değerli bir matematik öğretmeni zumremdir. Ankaranin iyi dershanelerinde yıllarca hizmet vermiş hem alanında gercekten uzman bir öğretmen ariyorsaniz kaçırmayın. Zaman ve nitelik ilişkisi önemli... öğretmen gözünden zümreni şiddetle tavsiye ediyorum.

C

Can İ.

Kendini her zaman güncel tutan ve öğrencinin ihtiyacına yönelik program hazırlayarak eğlenceli şekilde ders anlatıyor ve matematiği hiç sevmeyen birine bile sevdirebilir. Üniversite sınavımda gerek motivasyon gerek zorlu matematik konularımda en büyük destekçim olmuştur.

Ş

Şefika A.

üniversiteye hazırlık sürecimde ve hala bu dönemde desteğini hala hissettiğim canım hocam.. motive edici, hedefe yönlendirici ve öğrenme hedefli eğitim teknikleri nedeniyle dersi sevdiren ve başarı basamaklarının çıkılmasında ciddi anlamda desteği olan bir öğretmen..

E

Esra B.

Gülben Karabulut hocami yargı dershanesinde çalışırken buldum. Sıfır matamatikle özel derse başladim kendisiyle. Problemlerde hiçbir şey bilmiyordum . Öğrettiği yöntemleri hiç unutmuyorum. Birçok hocayı denedim ama kendisi özel ders aldığım hocalar içinde en iyisi...Tesadüfen internette şuan ders ilanına rastladım ve yorum yazmak istedim. Eğer Gülben hocam bu yazdıklarım i görüyorsa kendisine burdan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Gülben Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et