Fen Bilgisi-Matematik Öğretmeni

Güler yüzlü, işini severek yapan, disiplinli birisiyim
Profil Onaylandı
30 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 4 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


2003 yılından bu yana dersane ve kurslarda çalıştım. Fen bilimleri ve matematik branşlarında yıllardır özel ders tecrübesine sahibim. Öğrencilerimi LGS,KPSS, YKS, LGS, DGS, PYBS gibi sınavlara ve okul yazılılarına hazırlıyorum.

24 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Mezunu

ANKARA YENİMAHALLE ŞENTEPE

Öğrenci başarısını en hızlı bir şekilde artırmak ancak özel derslerle olabilir diye düşünüyorum. Öğrenci ile birebir çalışarak başarılı ve mutlu olmalarını sağlamak beni de mutlu ediyor.

15 yıllık dersane ve özel ders tecrübesine sahibim.

Konuyu çok iyi bir şekilde anlamak, motivasyonu yüksek ve özgüven sahibi bireyler yetiştirmek, sınavlarda ve yazılılarda başarı seviyesini en üstlere taşımak

Öğretmeyi severek yapan, yüksek motivasyon sahibi, öğrencilerini gerektiğinde birebir takip etmekten çekinmeyen birisiyim.

Dersleri ogrencimle beraber soru cevap şeklinde aktif bir şekilde işlerim. Takip ettiğimiz bir kaynaktan konu işlendikten sonra konuyla ilgili testleri çözeriz. Testler benim tarafımdan temin edilir. Dersi sevdirerek yüksek motivasyon ile dersimi işlerim. Gerektiğinde dersin anlaşılması için 15-20 dakika veya yarım saat fazladan dersi islemem problem teşkil etmez.

Ders almak istedikleri branşlarla ilgili profilleri iyi incelemeleri ve işini severek yapan, tecrübeli öğretmenlerle irtibat kurmaları öğrencilerin yararına olacaktır

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
FEN BİLGİSİ 60 DK 70 TL
İLKÖĞRETİM TAKVİYE 60 DK 70 TL
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 70 TL
DANIŞMANLIK EĞİTİM KOÇLUĞU 60 DK 100 TL
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 60 DK 70 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
SALI 18:00 22:00
PERŞEMBE 18:00 22:00
CUMA 17:00 19:00
CUMARTESİ 09:00 21:00
PAZAR 09:00 21:00
İL İLÇE
ANKARA ALTINDAĞ
ANKARA ÇANKAYA
ANKARA ÇUBUK
ANKARA ETİMESGUT
ANKARA GÖLBAŞI
ANKARA KEÇİÖREN
ANKARA MAMAK
ANKARA PURSAKLAR
ANKARA SİNCAN
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

4
Yorumlar
canan .
Ağu 22, 2018
Gökçay Hocam, bu sene sizinle beraber eğitim almaktan dolayı çok memnun kaldık. Çocuklarla kurduğunuz bağ, onlara yaklaşımınız, anlamaya çalışmanız ve hakkıyla öğretmeye dayalı bir eğitim yönteminiz var. Sorularına sabırla, kızmadan , sakince ve eğlenceli olmanız çok etkiledi oğlumu... Buradan da size teşekkür etmek istedik. Allah razı olsun herşey için.
Berkay .
May 2, 2018
DGS hazırlığı konusunda Gökçay hocayla yüzlerce soru çözdük. Ders dışındaki günlerde de çözemediğim soruların çözümü konusunda bana yardımcı oldu.
Arif .
Nis 30, 2018
Gökçay hocayla LGS sınavı için Fen ve Matematik derslerinden birebir ders aldım. Yeni sınav sistemi sorularından bol bol örnek sorular çözdük. Tecrübesi ve bilgi birikimiyle kendisinden çok istifade ettim.
Arif .
Nis 25, 2018
Gökçay hocadan çok memnunum. Sabırla ders anlatıyor bol bol örnek çözüyor, seviyeme göre hiç sıkmadan dersi öğretiyor.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.