Fen Bilimleri,Matematik,Biyoloji,İngilizce

Yüksek lisans öğrencisi, güler yüzlü, disiplinli bir moleküler biyologum :)
Profil Onaylandı
10 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Yüksek lisans öğrencisiyim, boş vakitlerimde bilgi birikimim doğrultusunda sizlere yardımcı olabilmek beni çok mutlu edecektir. Başak burcuyum, disiplin ve düzeni seviyorum :)

**1. ve 8. sınıf arası tüm arkadaşlarıma ablaları olarak hem eğlenceli hem de güzel bir çalışma disiplini ile güzel birikimler katmak
**Üniversite öğrencisi arkadaşlarıma moleküler biyolog olarak ödev, laboratuvar deney prosedürleri vb. konularda bilgi birikimimi aktarmak
**Tez yazım veya danışmalığı, proje verileri çoklu istatistiksel analizler (temel bileşenler analizi-PCA, regresyon, clustering, structure analizi, F-istatistiği vb.) konularında destek

için cep telefonu numaramdan bana ulaşabilirsiniz.


İyi çalışmalar, başarılar! :)

41 Veli İle İletişime Geçti
3 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 6 saat önce
Online

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik(İngilizce) Öğrencisi

İZMİR BORNOVA ATATÜRK

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Yüksek lisans öğrencisiyim, boş vakitlerimi verimli bir şekilde değerlendirmek bunu yaparkende insanlara elimden geldiğince yardımcı olmak istiyorum. Birlikte çalışma imkanımız olursa eğitim masraflarım için ufak bir katkıda bulunmuş olursunuz :)

Toplamda 3 yıllık ilköğretim ve ortaokul ağırlıklı tecrübeye sahibim. Şuan halihazırda 5.,6., 7. ve 8. sınıf matematik, fen bilgisi, ingilizce, türkçe dersleri için özel ders vermekteyim.

Kendimde bir sayısalcı olarak matematik ve fen derslerinin nasıl daha eğlenceli ve kazançlı hale getirilebileceği konusunda daha gerçekçi bir bakış açısına sahibim. Almış olduğum moleküler biyoloji ve genetik eğitimiyle, biyoloji altyapımın güçlü olduğuna inanıyorum. Eğitimime %100 ingilizce olarak devam ediyorum bu nedenle hem konuşma hem gramer olarak inglizce alanında da yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Önceki işim doğrultusunda uzun süre araç kullanıp kendimi geliştirme fırsatım oldu, otomatik araba bilmiyorum ancak manuel kullanımda özel ders verebilirim :)

Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunuyum. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde yüksek lisans yapıyorum. Disiplinli, düzenli, sakin ve güler yüzlü bir kişiliğe sahibim.

Her öğrenci için aynı ölçütte ders işleme taraftarı değilim. Ancak genel olarak düzeni ve disiplini önemsiyorum. Konuyu bilmek tabi ki önemli ancak özellikle sayısal grubu dersleri soru ağırlıklı işlemeyi seviyorum. Ne kadar fazla soru tekniği o kadar fazla sınav başarısını ifade ediyor benim için. Katı bir süre kısıtlamam yok. Bende sizler gibi aynı yollardan geçtim bu nedenle öğretmen-öğrenci ilişkisinden ziyade bir ablanız olarak elimden geldiğince tüm tecrübelerimi sizinle paylaşmaya hazırım :)

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
İlköğretim Takviye 60 DK 80 TL70 TL
Biyoloji 60 DK 80 TL70 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 80 TL70 TL
Sağlık Genetik 60 DK 100 TL100 TL
Direksiyon 60 DK 80 TL80 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 80 TL70 TL
Fen Bilgisi 60 DK 80 TL70 TL
Danışmanlık Tez Danışmanlığı 60 DK 120 TL120 TL
Ödev Destek 60 DK 80 TL60 TL
Üniversite Derslerine Takviye Mikrobiyoloji 60 DK 80 TL70 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 18.30 23.00
SALI 18.30 23.00
ÇARŞAMBA 18.30 23.00
PERŞEMBE 18.30 23.00
CUMA 18.30 23.00
CUMARTESİ 9.00 23.00
PAZAR 9.00 23.00
İL İLÇE
İZMİR BALÇOVA
İZMİR BORNOVA
İZMİR KARŞIYAKA

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

1
Yorumlar
Sevgül .
Kas 25, 2019
Hocam benim kizim 6 ya gidiyor ve puani baya dusmus kizim cok zeki ve sinav zamaninda dusuk getiriyor ben bornova altidagda
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.