İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Şimdi Evden İngilizce Öğrenmenin Tam Zamanı
Profil Onaylandı
331 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 4 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


İngilizce’yi en kolay ve etkili yoldan öğrenebileceğiniz yerdesiniz.
İstanbul’un tanınmış özel okullarında İngilizce öğretmenliği ve şu anda Bahçeşehir Üniversitesi’nde alanında doktora eğitimi alan eğitmenler tarafından kurulan GlobalMinds Online Eğitim Platformu’nda deneyimli ve alanında uzman eğitmenlerimizden İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Eğitimlerimiz dört beceri (dinleme,okuma,yazma,konuşma) odaklıdır. Tüm seviyelerde ve yaş gruplarında kişiye özgü bireyselleştirilmiş eğitim metotlarımızı kullanarak yüz yüze ve uzaktan eğitimlerimiz yaklaşık yedi senedir devam etmektedir. Hedefimiz öğrencilerimizi uluslararası Cambridge sınavlarına hazırlamak ve akıcı ingilizce konuşan bireyler yetiştirmektir.Ders başı ödemenin yanı sıra özel ders paketlerimizle kaliteli eğitimlerimizden makul ücretlerle faydalanabilirsiniz. Eğitimler hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarımızdan eğitim danışmalarımızla görüşebilirsiniz.

24 Veli İle İletişime Geçti
8 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL KADIKÖY ONDOKUZMAYIS

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 545261XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

- Ortak Avrupa Dil Standartları Çerçevesi’nde hazırlanmış, A1 temel seviyesinden, C1 ileri seviyesine kadar hazırlanmış genel İngilizce eğitimi - Dört beceri, gramer ve kelime bilginizi sistematik ve aşamalı olarak geliştiren alıştırmalar.

Global Minds Şirketi

Yedi yıllık tüm seviye ve yaş gruplarındaki tecrübemiz ve ayrıca son iki yıldır uzaktan eğitim ile ilgili tecrübelerimiz

Yedi senelik özel ders tecrübemiz mevcuttur. Piyasadaki servet değerindeki her seviyedeki İngilizce kaynakları (Hikaye kitapları, listening parçaları, TOEFL ve IELTS kaynakları, YDS sınavı için denemeler,vb) arşivlerimiz mevcuttur. A1 (Beginner) ve C1( Upper-İntermediate) seviyelerinde ders tecrübesi olan eğitmenlerimiz mevcuttur.

TEOG, YDS, YÖKDİL,TOEFL,IELTS, hazırlık geçme, mesleki İngilizce, dönem/Proje ödevi ve İngilizce sınavlarına hazırlık amaçlı ders tecrübelerimiz mevcuttur.

Online derslerimizde zoom uygulaması ile Cambridge yayınevlerinin software ile ekran paylaşımı yapılır. Sizinle paylaşacağımız hikaye kitaplarının resimlerini için lütfen tıklayınız: https://bit.ly/globalmindsreading

Eğitim ve metot tekniklerimizi her zaman güncel tutmaya özen gösteririz. Her insanın ihtiyaçları ve kişiliği farklı olduğu için tek bir metodu kullanmaktansa size uygun metodu birlikte seçmek ve birlikte karar vermek isteriz. Piyasada formasyonu olmayan ve öğretmenlik mezunu olmayan korsan İngilizce öğretmenlerinden lütfen kaçının. Zira İngilizce biliyor olmak İngilizce öğretmek için yeterli değildir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Yabancı Dil İngilizce 45 DK 60 TL60 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 08.00 22.00
SALI 08.00 22.00
ÇARŞAMBA 08.00 22.00
PERŞEMBE 08.00 22.00
CUMA 08.00 22.00
CUMARTESİ 08.00 22.00
PAZAR 08.00 22.00
İL İLÇE
İSTANBUL ADALAR
İSTANBUL ARNAVUTKÖY
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAĞCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL ESENLER
İSTANBUL ESENYURT
İSTANBUL EYÜP
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖREN
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL SANCAKTEPE
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL SİLİVRİ
İSTANBUL SULTANBEYLİ
İSTANBUL SULTANGAZİ
İSTANBUL ŞİLE
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

4
Yorumlar
Hasan .
Nis 18, 2020
kızıma vakit ayırıp onunla konuşan, ona bir şeyler öğretmek isteyen, bana öğrenci velisi olarak büyük bir sabırla yardımcı olmaya çalışan değerli öğretmenimize göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.
Faruk .
Nis 17, 2020
Tecrübeli ve yetenekli. Etkili ders anlatıyor. Online ortamda bile Sıkılmadan öğrenme fırsatı sağlıyor olması başka bir artısı.
Merve .
Nis 16, 2020
son derece profesyonel eğitimciler. alanlarında çok yetkinler, ayrıca her yaş grubunda ve her seviye de tereddüt etmeden baş vurabileceğiniz öğretmenler! emeğinize sağlık...
Fatma .
Nis 16, 2020
Alanında başarılı her seviyeye uygun ders anlatımı var.Ayrica kullanılan materyaller online olmasına rağmen zengin ve anlaşılır.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.