MATEMATİK ÖĞRETMENİ VE EĞİTİM KOÇU

Amacım; Öğrencilerime Matematik ÇALIŞMAYI değil, VERİMLİ ÇALIŞMAYI öğretmektir
Profil Onaylandı
356 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 22 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Lisans: Kocaeli Üniversitesi Matematik Bölümü (bölüm 5.si)
Yüksek Lisans: Kocaeli Üniversitesi Matematik Bölümü
Pedagojik Formasyon:Kocaeli Üniversitesi Matematik Bölümü
Doktora: İstanbul Gedik Üniversitesi İşletme (devam etmekte)
Eğitim Danışmanlığı (Zirve Akademi)
9 yıldır matematik özel dersi veriyorum. Öğrencilerimle ilişkilerimin güçlü olduğuna inanıyorum. Birlikte çalıştığım öğrencilerimin hepsi saygın lise ve üniversitelere yerleştiler. Her öğrenci matematiği farklı yöntemlerle anlar ve bu yüzden öğrencinin çalışma ve anlayış tarzına göre yol izlerim.
Matematik yapmaktan önce matematiği sevmek gerekir. Matematiği sevdirerek, ilgisini çekerek ders anlatırım. Öğrencilerimle Eğlenerek öğreniriz.
Derslerimi online olarak veriyorum.

16 Veli İle İletişime Geçti
9 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 14 saat önce
Online

Kocaeli Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Mezunu

KOCAELİ KARTEPE KÖSEKÖY

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 551050XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Sevgili öğrenciler; Yıpratıcı ve stresli sınav sürecinin nasıl çalışılarak aşılacağını, bu süreçte ne gibi zorluklarla karşılaşılacağını ben de sizler gibi yaşayarak öğrendim. Zaten önemli olan bu krizi nasıl yönettiğimiz değil mi sizce de? Bazı eğitimlerle bu süreci yönetmeyi ben öğrendim, SIRA SİZDE! Birlikte matematiğin eğlenceli dünyasına girerek, tanıyarak, anlayarak, severek ve keyifle öğrenmeye ne dersiniz? Unutmayın ki; Başarı “ÇALIŞMAK”la değil “VERİMLİ ÇALIŞMAK”la elde edilir. Velilerim ve öğrencilerimle iletişim halinde olarak öğrenme sürecini yakından takip ederim. Verdiğim ödevlerin sıkı takibini yaparım ve çözülememiş olan her sorunun çözümünü birlikte yaparız. Öğrenciyle verimli çalışması için çalışma programı belirleriz. Derslerde konuların önemli noktalarını, pratik çözüm yöntemlerini gösterir, mümkün olduğunca fazla soru çözmeye vakit ayırırım. Çünkü bir konuyu öğrenmek için farklı soru tarzlarını görmek gerekir. Özet ve önemli bilgiler ile soru çözümleri yaparız.

Matematik alanında başarılı öğrenciler yetiştirmek, öğrencilerin matematik önyargılarını yıkabilmek, yeni nesil sorulara bakış açısı geliştirerek çözümleri daha basit hale getirebilmelerini sağlayabilmek, özel ders vermemin esas amaçlarıdır.

8 yıldır özel ders veriyorum
Kolej ve dershanede görev aldım.
Üniversitede öğrenci asistan olarak görev aldım.
Ortaokul-lise öğrencilerine özel ders veriyorum

Öğrencilerimi matematik problemlerini çözerken neyi neden ve nasıl kullanacaklarını öğrettiğim için bilgilerin kalıcı olmasını sağlarım.

Öğrencilerimle iletişimime güveniyorum

Dersleri işlerken konuya ve öğrencinin sorularına göre yönlendirme yapıyorum. Soru yoğunluğuna göre zamanlama yaparım ve ders dışında da öğrencilerimle iletişim halinde olurum.

Matematik, Online eğitimde başarısı en yüksek olan branştır. Özel derste öğretmen öğrenciyle birebir iletişim halinde olunduğu için sınıf ortamından çok daha verimli geçer.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 150 TL150 TL
Ödev Destek 60 DK 150 TL150 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 150 TL150 TL
Matematik 60 DK 150 TL150 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 10.00 19.00
SALI 10.00 19.00
ÇARŞAMBA 10.00 19.00
PERŞEMBE 10.00 19.00
CUMA 10.00 19.00
CUMARTESİ 11.00 19.00
PAZAR 11.00 19.00
İL İLÇE
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL TUZLA
KOCAELİ İZMİT
KOCAELİ KARTEPE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

22
Yorumlar
ilketaskara@gmail.com .
Oca 10, 2021
Kızıma ders veriyor hocam , son derece memnunuz. Tavsiye ediyorum .
Deniz N.
Oca 9, 2021
Gizem hoca çok iyi bir deneyime sahip. Matematik kalkulus dersi alıyorum ve bütün eksikliklerimi kafamda soru işareti kalmadan anlatıyor.
Hilal .
Oca 4, 2021
Gizem hanim mesleğini seven ve cocuklara çok şey katan bir öğretmen geçen sene oğlumun öğretmeniydi matematiği sevmeyene bile sevdirir basarimiz sayesinde katlanarak arttı şiddetle tavsiye ederim
Esra .
Ara 19, 2020
Gizem Hocam kızımın geçen yıl matematik öğretmeniydi. Mesleğini çok seven öğrencileriyle iletişimi kuvvetli, farklı yöntemler kullanarak çocuklarına matematik dersini çok sevdiriyor . Mart ayında pandemi dolayısıyla uzaktan eğitime geçtiğimizde hepimiz kaygı duyduk hiç bilmediğimiz bir yöntemdi. Gizem öğretmenimiz bu konuda da hemen adapte oldu, sanki yüz yüze eğitim sürüyormuş gibi derslerini işledi. Yıl sonu gelmeden konularını tamamlayarak tekrar bile yaptılar. İyi ki sizinle yollarımız kesişmiş Hocam.
Rabia .
Ara 18, 2020
Gizem öğretmenimizle tanışalı 2 yıl oldu ama bize matematik alanında kattığı yardımlar ve destekler daha çok yıllara bedel.. Değişik konu anlatım teknikleri ile daha verimli bir tablo ortaya koyduğu kesin ve net ...Başarıya giden bir adım olarak kendisini görüyorum ve başarılarının devamını diliyorum..
E.C.Doğan .
Ara 18, 2020
Gizem öğretmen ikizlerim 4. sınıfta İken bir yıl süre ile özel ders vermişti..gerçekten öğrencilerine bir şekilde matematiği sevdirdiğini düşünüyorum...kızlarım şuanda 6. sınıfta..kızlar hala anlamadıkları bir yer olduğunda Gİzem hanıma sorabiliyorlar...ben de bir akademisyenim ve bir akademisyen olarak, Gizem hanımın çocuklara karşı hep çok sevecen ve sabırlı olduğunu söylemek isterim.Ayrıca akademik olarak da çocuklarınızın başarısını yükselteceğinden hiç şüpheniz olmasın derim....
Emine A.
Ara 17, 2020
Sevgili GİZEM Öğretmen. Yorumlara sanırım genellikle ogrencileriniz yaziyordur.Ben bir anne yani veli olarak yazıyorum.oğlum lise dönemi boyunca sizinli birlikte sınava hazirlandi ve hayalini kurduğu ODTÜ 'yü ilk kez girmiş olduğu sinavla kazandı. Emeginize ve yureginize sağlık . Ayrica asıl önemli olan matematik bilginizi en mükemmel şekilde aktarmayı basarabildiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Tüm adaylara başarılar diliyorum. Gönülden tavsiye ediyorum.sevgiyle kalın.
Fatma .
Ara 17, 2020
Gizem hanım çok iyi iletişim kuruyor oğlumla hiç sevmediği anlamak istemediği matematik işlemlerini sabırla öğretti ve sevdirdi. Teşekkür ederim iyi ki tanıştık
Bahar .
Ara 17, 2020
Gizem hocam bilgisi ve öğrencilere yaklaşımıyla en zor konuları bile çok kolay hale getirir. Pişman olmayacaksınız. Teşekkürler Gizem hocam.
Ezgi .
Ara 17, 2020
Gizem öğretmenimizle yollarımız 6.sınıfta kesişti.Güler yüzlülüğü,ilgisi ve mükemmel anlatımıyla matematiğikle ilgisi olmayan ve sevmeyen oğluma matematiği sevdirdi.Oğlum matematik yapamıyorum diye ağlarken inanılmaz yol kat etti.2 senedir derslerimiz devam ediyor ve oğlumun seviyesine inip anlattığı için derslere sıkılmadan devam ediyoruz.Kendisini tanıdığımız için çok şanslıyız ve oğlumun güvenini kazandırdığı için kendisine minnettarım.
Uğur .
Ara 16, 2020
Üniversitede işletme okuyorum. Matematik temelim zayıftı ancak Gizem hocayla çalışmaya başladığımdan beri çok yol katettim. Kuzenimin tavsiyesiyle derse başladım ve hiç pişman değilim. İyi ki tanımışım.
Leyla .
Ara 16, 2020
Gizem Hanım , hanımefendi, güleryüzlü, naif kişiliğiyle tanıdığım çok değerli bir öğretmendir. Öğrencilerine olan ilgisi, sevgisi ,bilgisi , öğrencilerinin problemiyle birebir ilgilenip çözüm yolu geliştiren en önemliside öğrencisine başarı konusunda güvendiğini hissettirip özgüvenini arttıran muhteşem bir öğretmendir. Oğlum çok şanslı tabiki veli olarak bizlerde şanslıyız. İyi ki var. Başarıları daim olsun.
HASAN B.
Ara 16, 2020
Gizem öğretmen için mükemmel diyemem çünkü mükemmel ötesi çocuklarla iletişimi çok kuvvetli öğrencileri tarafından çok seviliyor oğlumun Gizem hanım gibi öğretmeni olduğu için çok şanslıyız
Ahmet K.
Ara 16, 2020
Gizem öğretmenim sayesinde matematiği çok sevdim gerek güleryüzü gerek cana yakınlığı ile ailemizden birisi gibi oldu her zaman. Gizem öğretmenim iyiki varsınız :)
neşe B.
Ara 16, 2020
Gizem hanım ile özel bir kolejde yollarımız kesişti oğlum gizem hanım sayesinde matematik müptelası oldu girdiği her sınavda gizem hanım sayesinde her zaman başarıyı yakaladı gizem hanımı tek kelime ile anlatmak gerekirse gerek eğitimcilik gerekse insanlığı mükemmel diyebilirim.En başta güler yüzü tatlı dili sevecenliği bir harika oğlum gizem hanım sayesinde çok başarılı bir şekilde eğitim hayatına devam ediyor iyiki gizem hanım ile yollarımız kesişti iyiki gizem hanım diyebilirim .
Duygu .
Ara 15, 2020
Üniversite sınavına kendisi ile birlikte hazırlandık. Güler yüzlü ve öğrencisini motive eden çok iyi bir öğretmen, kesinlikle tavsiye ediyorum.
Nilsu .
Ara 14, 2020
Gizem hocam beni matematiğe sevdiren tek kişidir. Üniversite sınavına hazırlanırken özel ders almaya başladım ve matematik netlerimi 3'e katladım. Üniversite sınavında da Gizem hocam sayesinde 40 soruda 34 net yaptım. Şu an üniversite 1. sınıf öğrencisiyim hala birlikte çalışıyoruz. Çok iyi bir öğretmen, çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.
Alev K.
Ara 14, 2020
Gizem Öğretmenimiz 8. Sınıfa giden kızıma Matematik dersi veriyor çocukla olan iletişimi ders takibi ve Matematiği farklı bir tarz ile anlatması kızımıza çok faydası oldu.Kendisini çok seviyoruz. Gizem Öğretmenimiz ile Matematiğe severek devam LGS bizden korksun
Beyza u.
Ara 14, 2020
Oğlum 4-5 aydır Gizem öğretmenden özel ders almakta. Çok ilgili, güler yüzlü ve eğlenceli. Matematiği oğluma sevdiren tek öğretmen. Çok memnunuz. Oğlum herbir dersinden çok eğlenerek, mutlu bir şekilde çıkıyor. Okul başarısıda da gayet olumlu ilerlemeler var. İyi ki gizem hanımla yollarımız kesişti. Kendisine çok şey borçluyuz.
Hiranur i.
Ara 14, 2020
Gizem hocayı tanımadan önce matematikle aram açıkçası kötüydü, uzun sorular görünce bunalıyordum ve direk uzaklaşıyordum. Yaklaşık 2 aydır ders yapıyoruz ve yapamadığım o uzun sorunları artık severek ve eğlenerek yapıyorum . İlk dersimi alıcağım gün çok stres yapmıştım ama derse girdiğim an o güler yüzü ve o samimiyeti harikaydı sonra olanlar oldu. Bir öğretmen öğrenci olarak , 2 arkadaş olarakta çok iyi anlaştık. Gerçekten bu kısa sürede bana her konuda fazlasıyla yardımı dokundu . Böyle bir öğretmenle karşılaştığım için ÇOK ŞANSLIYIM:)
Zeynep .
Ara 14, 2020
Gizem öğretmen, bana 12 yıllık eğitim hayatımda matematiği sevdiren tek hocamdı.Zorlandığım,yapamadığım her şeyi bir eğlence haline getirerek öğreten, ders zamanlarımı keyifli hale getiren öğretmenimdi. Üniversite sınavımda matematik başarımı ona borçluyum. Pratik düşünmeyi ve bunu uygulamayı onun sayesinde öğrendim. Bunun yanı sıra bir abla, bir arkadaş gibi her zaman yanımda oldu. Samimiyeti, öğrencisine olan yaklaşımı bambaşka bir öğretmen. Yıllar sonra matematikte olan başarımı, özgüvenimi ona borçluyum. Üniversite tercih dönemimde bana destek olup her zaman yanımda oldu. Bu süreçte böyle bir öğretmenle çalıştığım için kendimi çok şanslı ve başarılı hissediyorum.
Yiğiter .
Ara 14, 2020
Gizem öğretmenle çalışmaya ilkokul 4.sınıfta başladım ve ortaokul 2.sınıfa kadar devam ettim, her zaman gerek samimiyeti gerek güleryüzü bunların yanında da matematik konusunda bana verdiği pratik ve mantıklı çözüm yollarıyla matematiği sevmemi sağlamakla birlikte,analitik düşünme konusunda bana çok fazla yardımı dokundu. Lise ve üniversite hayatımda da matematiği gerçekten sevmemi sağlayan matematik tutkumun temellerini attı. Tüm bunların yanında bana hem bir öğretmen hem de bir arkadaş samimiyetiyle yaklaşıp, farklı bi bakış açısıyla olaylara bakma olgunluğu kazandırdı. Bana o yaşta hem matematik hem de hayata bakış açısı bakımından bu kadar değer katan bir insanla çalıştığım ve ona rastladığım için çok şanslıyım.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.