MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Profesyonel, disiplinli, özverili ve çalışkan.
Profil Onaylandı
378 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 17 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 5 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhabalar.
2008 Marmara Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 2016 yılında da yine Marmara Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisansımı yaptım.
Öğrencilik yıllarımdan beri özel ders veriyorum. Yoğun olarak ortaokul çalıştım ve LGS konusunda çok deneyimliyim.
Ders işleme metodum şu şekildedir; öğrencilerimle kuvvetli ve olumlu bir bağ kurup ilk dersimizde birlikte haftalık ders çalışma programı yapıyorum. Başarının 1. kuralı düzenli ve çok çalışmaktır. Derse geldiğimde iki ders yapıyorum, dersi anlatır gerekli bilgileri verir ve öğrenciyle birlikte testleri çözeriz. Öğrenciyle aynı anda en az 3 kaynak takip ediyorum, bu soru bankalarından haftalık sınıf seviyesine göre değişkenlik gösterse de 7-12 test arası ödev veriyorum. Genellikle ders verdiğim öğrencilere haftada 2 gün gidiyorum. Birinci haftadan sonraki ilk gün ödev vermiş olduğum testlerde yapılamayan ve yanlış yapılan soruları tüm çözüm yollarını öğreterek anlatıyorum. İkinci gün de konu anlatımı ve beraber yeni testler çözüyoruz. Başarının 2. kuralı da bol test çözmek, soru tiplerini görüp çözüm yollarını öğrenmektir. Bunun yanında sadece matematik denemesi aldırıp süre tutarak haftada 1 matematik denemesi yaptırıyorum. Başarının 3. kuralı da bol deneme çözmektir. Çünkü deneme test çözmekten çok daha komplike bir durumdur. Öğrenci süreli deneme çözdüğünde kaygı, stres, soruları yetiştirme endişesi durumlarını yaşadığı için ciddi bir sınava girmeden bu durumlara hazırlıklı olmaları gerekiyor. Bu yüzden haftalık denemelerle ona deneme kültürünü öğretiyorum.
Bunların yanında şunu ilave edelim; Matematik ciddi ve uzun soluklu bir süreçtir. Birkaç ay içerisinde değişiklikler elbette görülür ancak gerçek sınavlarda güzel bir başarı elde etmek için uzun soluklu çalışmak gerekir. Kısa zamanda ve kolay bir şekilde halledilebilir olsaydı tüm öğrenciler matematiği sorun olmaktan çıkarırdı.
Özellikle 6 ve 7.sınıf velilerimiz LGS gibi ciddi bir sınava yönelik özel ders aldırmak için 8. sınıf beklememek gerekiyor. Çünkü çok fazla yeni konu, zor sorular ve yoğun tempo var. Ne kadar erken derse başlanırsa o kadar sistemli ilerlenir.
Çocuğunuza kaliteli ve sistemli bir eğitim aldırmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

47 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 6 gün önce
Online

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL ÜMRANİYE ATAKENT

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 552223XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Grup ders indirimi. 1 günden fazla ders alımında indirim. Derse gelirken doküman temini.

Çalışkan biri olduğum için boş kalmayı sevmiyorum. Bilgilerimi aktararak öğrencileri sınava, hedeflere motive edip başarı sağlamaları en büyük mutluluk kaynaklarımdan biridir.

dersane, özel ders.

Çalışmanın önemini, planlı programlı çalışmayı. Hedef belirlemeyi ve bu hedefe kilitlenmeyi. sınava yönelik nasıl çalışılacağı stratejisi.

çalışkan, azimli, iyi bir öğretmenim.

90dk-120dk arası konuyu anlatıp soru çözümü şeklinde ilerlerim

sizi hedefe ulaştıracak kişiyle çalışmalısınız.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 120 TL120 TL
Ödev Destek 60 DK 120 TL120 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 120 TL120 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 120 TL120 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 16 21
SALI 16 21
ÇARŞAMBA 16 18
PERŞEMBE - -
CUMA - -
CUMARTESİ 19 21
PAZAR 19 21
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

17
Yorumlar
Ahmet R.
Haz 24, 2020
ben bu hocanın öğrencisiyim benim deneme netlerim 4,5 iken artık 14,15 Allah razı olsun furkan hocamdan
Faruk A.
Kas 5, 2019
hayatımda gördüğüm en iyi matematik öğretmeni kesinlikle kafanizda soru işareti kalmıyor fiyatı da gayet uygun tavsiye ederim
Zeynep .
Eki 30, 2019
Güleryüzlü, öğrencisiyle iletişimi güçlü, hayatıma güzel etkileri olan mesleğini öğrencilerini seven başarılı bir hoca
Hülya h.
Eki 28, 2019
Furkan hocamız emirhanın 7. sınıftan beri öğretmeni. Emirhan, Furkan hocanın dışında başkasından anlamıyorum diyor. Kendisinden çok memnunuz. Ders anlatımı çok iyi, eğitimde gerçekten uzman birisi. Allah herkese böyle kaliteli öğretmenler nasip etsin.
şerife .
Eki 27, 2019
Daim Duamızdı Rabbim hayırlara vesile kılacak iyi insanlarla karşılaştır evladımızı. Elhamdulillah ...evladımıza katmış olduklarınız ve insallah dahası da için müteşekkiriz Rabbim misli misine razı olsun Furkan hocam
Merve .
Eki 22, 2018
Çok samimi ve anlayışlı abi gibi bir öğretmen. matematiği sevmeyene bile sevdirebiliyor gerçekten. Anlatım teknikleri çok başarılı. Sınav öncesi beraber başarıyı yakalayacağız hocam. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.
Suat O.
Eki 22, 2018
Furkan hocam çok kaliteli ve çok sempatik birisi. Derste hatanizi size direk söylemeyip size bulduruyor. Bu yüzden iyi ögreniyorsunuz ve akilda kalici oluyor. Kesinlikle ders almanizi tavsiye ederim
zeynep .
Eki 6, 2018
Çok bilgili ve özverili bir öğretmen, konu anlatımı da çok iyi. İlgisi ve hedefe motive edişiyle kesinlikle başarıya ulaştırıyor.Herkese tavsiye ediyorum.
Veysel C.
Eki 3, 2018
Tam matematiğe soğuma evresine geçişte karşıma sizin gibi hoca çıktığı için çok şanslıyım. İlginiz ve en önemlisi derse motive edişiniz mükemmel. Alanında başarılı azimli anlatış biçimi harika biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Yusuf .
Eki 3, 2018
Hocam dersi anlatışınız, ilginiz ve en önemlisi derse motive edişiniz gerçekten çok iyi. Sizin öğrenciniz olduğum için çok şanslıyım.
Tuğba D.
Eki 2, 2018
Hocam,size öncelikle çok teşekkür ederim...Verdiginiz emekler sayesinde oğlum Çapa Fen lisesini kazandı...Her şey için çok sağolun...size minnettarız.. iyi ki sizi tanımışız...Küçük oğlumuzuda size emanet edicem,ınsallah o da abisinin yolunda önce Allah sonra sizin sayenizde ilerler...saygilarimla
Berkay D.
Eki 2, 2018
Hocam bana matematiği sevdiren kişisiniz.Sınav öncesi iyi ki sizinle çalışmışım emeklerinizden ötürü çok teşekkür ediyorum
Ahmet .
Eki 2, 2018
Mükemmel matematik bilgisi ve iletişim yeteneğiyle ögrencisini kesinlikle başarıya ulaştıran bir öğretmen. Çok memnunuz herkese tavsiye ediyorum.
Hasan y.
Eki 2, 2018
Anlatım şekli ve bilgi aktarışı muazzam...güler yüzlülüğü size matematiği sevdirecektir. Kesinlikle tavsiye ediyorum .
Volkan Y.
Eki 2, 2018
Samimi ve üst seviye anlatım biçimi... Şüphesiz anlatım teknikleriyle öğrencilere vereceği eğitim çok faydalı. Herkese tavsiye ederim
Emirhan .
Eyl 22, 2018
Alanında başarılı bir öğretmen.Ders alarak matematiği sevebilir ve matematiğinizi geliştirebilirsiniz.Kesinlikle başarınız artacaktır.Herkese tavsiye ederim
sibel .
Eyl 20, 2018
Alanında başarılı çalışkan ve azimli bir öğretmen. Kesinlikle tavsiye ederim.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.