FEYZA Ü. FEYZA Ü.
Ders verme şekilleri
 • Öğrenci Evinde
 • Kendi Evimde
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Grup halinde öğrenci katılımlarında indirim yapılmaktadır. Föy, çalışma kağıtları ve testler ders materyalleri olarak öğrenciye sunulmaktadır.

Neden Özel Ders Veriyorum

Tecrübelerim

Size Neler Kazandırabilirim

Giderek artan, güçlü ve sağlam bir motivasyon ile gerek  YKS‘ye hazırlanan öğrencilerim gerek ara sınıf öğrencilerim olarak sizler Türk Dili ve Edebiyatı dersi kapsamındaki tüm konuları püf noktaları ve eğlenceli oyun teknikleriyle kalıcı öğrenmeler sağlamış olarak benimle birlikte tamamlamış olacaksınız.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

2013 yılında Dr. Kemal Naci Ekşi Anadolu Lisesinden, 2017 yılında ise İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Mezun olduğum 2017 yılından bu yana özel eğitim kurumlarında öğretmenlik yaparak birçok lise öğrencisine Türk Dili ve Edebiyatı dersi verdim ve dersine girdiğim 12. sınıflarımı girecekleri sınavlara hazırladım. Sınav psikolojisini, sınava hazırlık sürecini, yaşanan zorlukları, heyecanları, endişeleri, düşünülenleri, hissedilenleri, özetle sınava dair pek çok durumu hem kendinde hem öğrencilerinde tecrübe etmiş bir öğretmen olarak meslek hayatımda edindiğim amaç sadece öğrencilerime müfredattaki bilgileri anlatmak değil, bunun ötesinde öncelikle sınav ile ilgili olarak öğrencilerimi motive edebilmek, hedef belirleyebilmelerinde onlara yardımcı olmak ve hedeflerine her zaman emin adımlarla yürüyebilmelerini sağlamaya çalışmaktır. Bu doğrultuda iletişim kurduğum tüm öğrencilerimden olumlu dönütler aldığımı gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Bununla beraber dersine girdiğim 9-10-11. sınıflarda da aynı tavrı benimseyerek bu sınıflarda eğitim gören öğrencilerimin de edebiyata bakışlarının olumlu olmasını sağlamaya çalışmakta, öğrencilerimin hem okul yazılı sınavlarında hem de ÖSYM sınavlarında başarılı olmalarına yönelik olarak derslerimi işlemekte ve öğrencilerimi sınava hazırlamaktayım. Umuyorum ki tanışacağım siz değerli öğrencilerimle de verimli dersler yapar ve başarıya doğru güzel adımlar atarız. Görüşmek dileğiyle...

Dersleri Nasıl İşlerim

Türk Dili ve Edebiyatı sözel bir ders olduğu için konularımı olabildiğince açık ve anlaşılır bir üslupla anlatıyor, konunun önemli noktalarını sıklıkla tekrar ediyorum. Konu ile ilgili çıkması muhtemel konu ve sorular hakkında konuşarak derslerimde bol bol soru çözüyor ve ayrıntılı açıklamalarda bulunuyorum. Öncesinde hazırladığım etkinlikler ve dağıttığım föyler ile öğrencilerimle soru-cevap şeklinde derste işlediğimiz konunun tekrarını ve özetini yapıyorum. AYT Edebiyat noktasında sıkıntı çeken, eser yazar ezberlemekte zorlanan öğrencilerim için de aynı şekilde etkinlikler yapıyor ve eserlerin ezberlemesini kolaylaştırıyorum. Dersin akışına ve öğrencinin hazır bulunuşluğuna göre farklı öğretim yöntem ve tekniklerini tercih etmeye çalışıyorum.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Dil ve Anlatım - Türkçe : 60 dk - 120.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • Türk Dili ve Edebiyatı - Edebiyat : 60 dk - 120.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • Okuma Yazma : 60 dk - 120.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - 120.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • Osmanlı Türkçesi - Türkçe : 60 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 120.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Bahçelievler
 • Bağcılar
 • Bakırköy
 • Başakşehir
 • Beylikdüzü
 • Fatih
 • Beyoğlu
 • Güngören

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Pazartesi:
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
Cuma:
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

D

Derya

İki yıl önce 9.sınıftayken tanıştığım canım hocam. Onun sayesinde Türkçe ve edebiyatı sevdim. Şu anda 11.sınıftayım ve onun desteğiyle üniversite sınavına hazırlanmaya başladım bile. Türkçeden 40 soruda 25 net çıkarabilir miyim ki diye düşünürken şu anda ful çıkartabileceğim inancındayım. Emeklerine sağlık hocam.

H

Hasan

Kendisinden Ales Türkçe ve sözel mantık soru çözümleri için destek aldım. Anlatımı gayet anlaşılır. Sorulara karşı daha net bir bakış açısı kazandım. Kendisine teşekkür ederim.

Z

Zeynep

Feyza hocama çok teşekkür ederim Engin bilgileri ile beni yönlendirdi senelerdir biteremedigim okulu yardımları ile bitirdim başardım herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

S

Sefa

Feyza hocamı iyiki tanıdık, mesleğinin hakkını veren, çok kıymetli bir insan.Bizler her defasında memnun kaldık kendisinden,bütün ogrenci arkadaşlara gönülden , ısrarla tavsiye ediyorum.Allah razı olsun kendisinden,sevgi,selam ve dua ile.

T

Tuğba

Feyza hocam ile aynı kurumda çalıştık. Öğrencilerine karşı çok ilgili, onlara çok kıymet veren, işini özveriyle yapan, dünya tatlısı bir öğretmenimizdir.

A

Ayşegül

Sınava hazırlanırken elinden geleni yapan muhteşem bir öğretmen. Dersini dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Y

Yusuf a.

Öğrenci dersi anlayana kadar anlatan, püf noktalarını veren mükemmel bir hoca ❤️

F

Figen

Feyza Hocam, alanında başarılı, öğrencilerini seven, değerli bir hocamızdır. Verdiği dersler için teşekkür ederim :)

A

Ali

Öğretmenimiz alanında oldukça başarılı ve alanına hakim.Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

S

Samet

Açıkçası edebiyat dersini hiç sevmezdim ama Feyza hocam sağ olsun bana bu dersi sevdirdi. Konuları anlatışı ve yorumlayışı o kadar sade ki öğrenmemeniz mümkün değil. İlgisi ve alakası için çok teşekkür ederim.

M

Mahmut k.

Hocamız bize sadece ders anlatmaz, dersle ilgili motive olmamızı da sağlardı. Teşekkür ederiz Feyza Hocam sağolun varolun :):)

K

Kerem

Feyza Hoca bizleri her zaman dinler, ders konusunda da hayatla ilgili de deneyimlerini sunardı. Öğrencisi olarak ondan çok şey öğrendim

A

Arif

Nasıl ders çalışmam gerektiğini bilmediğim zamanlarda bana çok yardımcı oldu, beraber program hazırladık ve ben bu sayede hedeflerime ulaştım. Kendisine teşekkür ederim

M

Metehan k.

Sürekli gülen, dersleri eğlenceli hale getiren Feyza Hocam, harikasınızz.

S

Sude

Feyza Hoca sayesinde edebiyatı sevdim ve anlamaya başladım. Teşekkür ederim hocammm iyi ki varsınız.

F

Fatma

Konuyu en ince ayrıntısına kadar anlatan, öğrencilerinin sorunlarını dinleyen, onlara çözüm getiren hoca gibi hocadır kendisi :))

z

zeynep

Akıcı ders anlatışıyla, görüp görebileceğiniz en eğlenceli öğretmendir. Sınava hazırlanırken hocam sayesinde netlerinizi arttırabilirsiniz :)

S

Sıla

Engin tecrübeleriyle, farklı anlatımıyla öne çıkan öğretmendir. Zamanımın hep en iyi öğretmeni <3 kesinlikle rahatlıkla ders alabileceğiniz ve pişman olmayacağınız kişidir

Z

Zeynep

Feyza Hocam, alanında yakından ilgilenen, ders konusunda zevkle dinleyeceğiniz ve asla sıkılmayacağınız, rahatlıkla güvenebileceğiniz öğretmendir. Gönül rahatlığıyla önerebilirim.

D

Dilay

Alanında oldukça bilgili, özverili, disiplinli bir öğretmen arıyorsanız doğru adrestesiniz. Feyza Hoca donanımıyla öğrencileri ileri seviyelere taşıyabilecek mükemmell bir öğretmen. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsinizz..

İ

İlkyaz

Feyza hocamla belli bir süre çalışma fırsatı buldum. Enerjisi yüksek, sabırlı, disiplinli, düzgün diksiyona sahip olup alanında uzman bir hocamızdır.

M

Mehmet S.

Mesleğimde 18 yıllık bir öğretmen olarak karakterine, samimiyetine, konusuna hakimiyetine, güler yüzüne, işine olan sadakatine ve hassasiyetine gıpta ettiğim ender meslektaşlarımdan biri olan kıymetli hocamın öğrencisi olan çok şey kazanır.

E

Ece

Feyza hocayla bu dersi sevdim. Konular onunla zevkli hale geliyor ve denemelerde netlerim fule yakın gelmeye başladı. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniiiz💙

E

Ece

Feyza hocayla bu dersi sevdim. Konular onunla zevkli hale geliyor ve denemelerde netlerim fule yakın gelmeye başladı. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniiiz💙

D

Dilek

Feyza hoca güler yüzlü , işini hakkıyla yapan , öğrencilerinin üzerine titreyen ,alanına son derece hakim müthiş bir insan iyi ki onunla yolumuz kesişmiş.

H

Hilal

Planlı çalışma hayatını öğrencilerine de yansıtabilen bir öğretmendir kendisi. Örnek kişiliğinden ve alan bilgisinden ders alınmasını faydalanılmasını tavsiye ederim.

G

Gizem

Feyza Hocam alanında oldukça başarılı, öğrencilerle iletişimi iyi, mesleğine ve öğrencilerine değer veren kıymetli bir öğretmendir. Kendisinin bilgi ve donanımından muhakak istifade etmelisiniz :)

Ö

Özlem

Çok bilgili, kibar ve yapı olarak çok düzgün bir kişiliğe sahiptir. Size zor gelen konuları bile basite indirgeyerek anlattığı için ders konusunda çok faydalı bir öğretmendir. Bir soru sorduğunuzda açıklama sizi ikna etmezse farklı yollardan tekrar anlatarak özümsemenizi sağlar. Kendisine ve mesleki bilgisine son derece güveniyorum.

M

Merve

Alanında oldukça başarılı, yetenekli, konuları seviyenize göre oldukça kalıcı yöntemlerle anlatan bir öğretmen kendisi. Gönül rahatlığıyla ders alabilirsiniz.

K

Kübra

Öğretmenimiz başarılı ve başarısının arkasında olan bir öğretmen. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Üniversite sınavına girerken Feyza hoca sayesinde alanınızda eksiğiniz kalmadığını göreceksiniz.

B

Burcu K.

Görüp görebileceğiniz en iyi öğretmenlerden biridir. Sınava hazırlanırken sadece çalışmak yetmez. Motivasyonunuzun da tam olması gerekir. İşte Feyza Hoca bu konuda bir numara. Bir yandan konuları öğrenirken bir yandan da kendinize güveniniz artacak. Sonrasında gelsin netler. :)

A

Ayşen

Feyza Hocamız öğrencilerinin yoluna ışık saçacak...❤

M

Mehmet z.

Dersane yıllarımızda bize gösterdiğin engin bilgilerini, başarılı öğretmenliğini daha nice öğrencilere göstermen dileğiyle 🙏🏻

Ş

Şükran

Edebiyat/ Türkçe alanında özel derse ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Mesleğine olan bağımlılığını hissedebiliyorsunuz

B

Büşra T.

Alanına hakim, her zaman işini severek yapan ve farklı metotları olan bir öğretmen. Derslerinden hep keyif almışımdır. ☺️


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

FEYZA Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et