TIP ECZACILIK VE DİŞ HEKİMLİĞİNİ KAZANANLARIN FİZİK ÖĞRETMENİ

uzmanlığımız tıp fakültesi ve diş hekimliği kazandırmak üzerine
Profil Onaylandı
248 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


20 yıllık tecrübeli yüksek lisans mezunu fizik öğretmeniyim. Lise öğrencilerinin öğrenme ve ders çalışma stratejileri konusunda 222 sayfalık yüksek lisans tezim var. Çalışmalarımı fizik öğrenme ve öğretme sanatı üzerine yaptım. Bu konuda iddialıyım. Bu işi önemseyerek ve profesyonelce yapıyorum. Fizik öğretimi üzerine You Tube kanalım var.Bu güne kadar her seviyede binlerce öğrenci ile çalıştım. Temel matematik becerisi olmayan öğrencilerden tutun da üstün yetenekli öğrencilere kadar, meslek lisesinden tutun da fen liselerine , kolejlere ,Galatasaray Lisesi'ne kadar her okuldan öğrencilerle çalıştım. Sadece önceki sene 2 öğrencim tıp fakültesini kazandı. Geçen sene çalıştığımız öğrenciler ODTÜ mimarlık, Marmara eczacılık, Çanakkale diş hekimliği, diyetisyenlikler ve bir sürü mühendislikler kazandılar. Gelenek bozulmadı bu sene de ülkemize 3 tıp 1 diş hekimliği 1 eczacılık 1 mimarlık ve sayısız mühendis kazandırdım. Kazanma sırası artık sende! Bilgimizle, tecrübemizle bu yolculukta sana rehberlik yapalım. Unutmayın eğitime harcanan para bir kayıp değil çocuğunuzun, sizin ve ülkemizin geleceğine yapılan bir yatırımdır. Derslerimi memnuniyet garantili veriyorum. Fizik öğretiminde öğrencilere işin mantığını anlatıyorum. Gereksiz ezber bilgilerinden uzak tutuyorum. Yıllar içinde edindiğimiz pratik yolları ve işin püf noktalarını veriyorum. Öğrencilerdeki fizik dersine karşı olan ön yargıyı yıkıp onların kendilerine güvenmelerini sağlıyorum.

21 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 5 gün önce
Online

Selçuk Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği Mezunu

BURSA NİLÜFER

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 505370XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Özel dersi para kazanmak ve kazandırmak için veriyorum. Özel ders verirken hem kendim para kazanıyorum hemde öğrencilerimin iyi bir meslek sahibi olup ömür boyu para kazanmasını sağlıyorum.

Yüksek lisans mezunu 20 yıllık öğretmenim. Fanatik derecede fizik hastasıyım. Dört işlemi yapamayan öğrencilerden tutun da Galatasaray Lisesi'ne her seviyede binlerce öğrenci ile çalıştım. İlk günkü hevesle öğretmenliğe devam ediyorum.

İsminizin başına doktor, diş hekimi, eczacı ,mimar ,mühendis gibi bir ünvan kazandırabilirim. Bunu her yıl yapıyorum. Ünvanı ben, ismi ise siz belirliyorsunuz.

Bu işi ilk kez yapmıyoruz. İyi Üniversite ve iyi bölüm kazandırmakta uzmanlaştık.

Derslerde fiziğin mantığını öğretirim . Neler yapman gerektiğini, nasıl yapman gerektiğini, neden yapman gerektiğini anlatırım. Direksiyona öğrenciyi geçirip ona sınav yolculuğunda rehberlik yaparım. Gerekenleri yapmazsa elimizde sihirli bir değnek yok. Öğrenci ile çalışmayı bırakırım.

Hedefiniz çok yüksek değilse öğretmenin de öğrencinin de çok önemi yok. Hedefiniz yüksekse ikisinin de iyi olması şart. Unutmayın NOBEL ödülü alan bilim insanlarının büyük çoğunluğunun hocaları da ya NOBEL ödülü almış yada aday gösterilmiş insanlardır. Bu yüzden öğretmen seçimi çok önemli

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik 60 DK 100 TL100 TL
Fen Bilgisi 60 DK 100 TL80 TL
Fizik 60 DK 100 TL100 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 100 TL80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 08:45 23:45
SALI 08:45 23:45
ÇARŞAMBA 08:45 23:45
PERŞEMBE 08:45 23:45
CUMA 08:45 23:45
CUMARTESİ 08:45 23:45
PAZAR 08:45 23:45
İL İLÇE
BURSA MUDANYA
BURSA NİLÜFER
BURSA OSMANGAZİ
BURSA YILDIRIM

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.