Tıp Öğrencisinden Matematik ve İngilizce

Azim, Sabır, İrade her kapıyı açar bunların yolunda ayrılmamak gayem.
Profil Onaylandı
244 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 6 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhabalar,
Kendimden bahsetmek istiyorum ilk olarak. Şu anda şu zorlu COVID sürecinde İntörn Doktor olarak hastanede görev yapmaktayım boş zamanlarımda ise Özel Ders vermekteyim. Öğrencilik hayatımdan bahsetmem gerekirse; orta öğretim ve lisede matematik olimpiyatçısıydım. Orta okuldayken üniversiteye hazırlık geometri kitapları bitirirdim TUBİTAK ve sayısız olimpiyatlarda madalyalarım var. Daha o yıllarda üniversite seviyesinde matematik biliyordum, o zamanlarda bile lise, orta öğretim öğrencilerine özel dersler verirdim. Liseden sonra 2 yıla yakın ABD'de dil eğitimi aldım. Lisanslı satranç oyuncusuyum, müzik yaptığımız küçük bir grubumuz var. Sevecen bir yapım var yaptığım işi severek yaparım o yüzden amacım anlattığım dersi sevdirmek ki öğrenci de istekli olsun. Öğrenciye matematiği olabildiğince anlaşılır kılmak, kolay olduğunu göstermek istiyorum. Kişisel gelişimim için yeni bir dil öğreniyorum ve bol bol kitap okuyorum öğrencinin de kişisel gelişimine kitap tavsiyeleriyle, beraber vakit geçirerek seve seve katkıda bulunabilirim. 9 yıldır sayısal ağırlıklı ders vermekteyim. LGS-YKS-İlköğretim-Ortaöğretim öğrencilerine dersler veriyorum. Lise düzeyinde Fizik-Kimya-Matematik-Geometri-Biyoloji dersleriyle birlikte LGS hazırlananlara Ingilizce-Türkçe dersleri de vermekteyim. Online ve birebir İngilizce dersleri de vermekteyim. Kendi kaynaklarımla geliyorum. Her öğrencime ders takibi amacıyla program yapıp onun üzerinden ilerliyorum. Öğrencinin kendini rahat hissetmesi, çekinmeden soru sorabilmesi ve öğretmenine istediği zaman ulaşabilmesi çok önemli bu yüzden Zoom, Skype veya diğer online ekran paylaşımı programlarıyla ders takibi, ödev kontrolü ve eksik kalan yerlerin düzeltilmesini sağlıyorum. Ailenize hem bir doktor hem de bir öğretmen katmak isterseniz hiç çekinmeyin mutlaka profildeki numaradan arayın, çekinmeden ulaşabilirsiniz.

52 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 11 dakika önce
Online

istanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Öğrencisi

İSTANBUL ATAŞEHİR İÇERENKÖY

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 506146XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Kendi kaynaklarımla geliyorum çok gerekli gördüğüm yerlerde dışardan kaynak tavsiyesi yapılabilir. Her öğrencime ders çizelgesi çıkarıp ona göre ilerleme kaydediyoruz. Zoom üzerinden ders takibi ve program takibiyle sürekli interaktif eğitim yapıyoruz. Öğrencim bir soruyu yapamadıysa ve konunun eksik olduğunu hissedersem Zoom üzerinden yazım tabletiyle hemen anlatıp boş bir yer kalmamasını sağlıyorum.

Bir matematik olimpiyatçısı olarak bildiğim bilgiyi paylaşmak, matematiği seven yeni öğrenciler yetiştirmek istiyorum. Ben hangi yöntemleri izlediysem, çalışmak için kendime ait taktikler geliştirdiysem bunları öğrencilerime de öğretmek istiyorum. Ben başardım siz de başarabilirsiniz.

2016 yılında 3 yıldır hukuk tutturamayan öğrencime rehberlik ederek bir devlet üniversitesinde hukukun kapılarını açtım. 2018'de 2 yıldır barajı geçemeyen öğrencime üniversiteyi kazanmasına yardımcı oldum. Etüt merkezlerinde ve dil okullarında deneyimlerim oldu. İlk öğretimden, Üniversite öğrencilerine kadar hala öğrencilerime sayısal ağırlıklı dersler vermekteyim.

Ders çalışmak kadar sosyal faaliyetler, müzik, gezmek ve spor da önemlidir. Hayatımda çalışmak kadar gezmeye de önem veririm. Öğrencime buralara nasıl geldiğimi, nasıl başarılı olunabileceğini göstermek onların ufkunu açmak, dünyayı tanımasını sağlamak da benim bir amacım. Psikiyatri düşünen bir intörn doktor olarak özellikle çocuk ve ergen psikiyatrisi hakkında bilgim ve ilgim doğrultusunda genç bir öğretmen olmanın da getirdiği enerjiyle yeni jenerasyonla iletişimde daha tutarlı ve güçlü bir yol izlemekteyim. Sadece derslerle değil rehberlik yönüyle de ders ve ders dışı öğrenciye destek vermekteyim.

İntörn doktor olarak son senemde şu zorlu COVID sürecinde hastanede görev yapmaktayım, boş zamanlarımda ise özel ders vermekteyim. Lisede Matematik olimpiyatçısıydım. 2 Yıl Amerika Birleşik Devletlerinde dil eğitimi aldım. Bir müzik grubunda Ney çalışıyorum. Amatör bağlama çalmaktayım. Gezmeyi çok sevdiğimden sık sık kültürel ve tarihi geziler yapmaktayım. 40 yakın ülke dolaştım ve beni evlerinde ağırlayan insanlar dünya görüşü olarak, hayata bakış açısı olarak bana çok şey kattılar. Hayallerimi gerçekleştirme konusunda çok inatçıyım o yüzden eğer öğrencimle aramda güzel bir bağ olursa onun hayalleri için de inatçı olup başarıya ne olursa olsun ulaştırma gayretindeyim. Kültürel faaliyetler yürüten bir dernekte lider olarak da görev yapmaktayım. Bir çok sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü çalıştım. En son gönüllü olarak 2018 yılında Rusya'da düzenlenen Dünya Kupası'nda FIFA ile birlikte çalıştım. Yeni şeyler öğrenmeyi ve öğrendiklerimi çevremle öğrencilerimle paylaşmayı çok severim. Öğrenmenin sonu yok bu yüzden karınca misali yoldan ayrılmayıp yolda olmak gerek.

Ararsanız yada WhatsApp üzerinden yazarsanız ordan daha rahat açıklayabilirim.

Evlerine hem bir doktor hem bir seyyah hem bir müzisyen hem de bir sanat aşığı öğretmen girmesini istiyorlarsa bir telefon uzağınızdayım.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Geometri 60 DK 120 TL80 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 120 TL80 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 120 TL80 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 120 TL80 TL
Fizik Genel Fizik 60 DK 120 TL80 TL
Kimya 60 DK 120 TL80 TL
Biyoloji 60 DK 120 TL80 TL
Fen Bilgisi 60 DK 120 TL80 TL
Sağlık Anatomi 60 DK 120 TL80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL EYÜP
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

6
Yorumlar
Sevgi S.
Kas 21, 2020
Fatih Bey, iletişimi çok kuvvetli, bilgisini karşısındakine anlayabileceği bir şekilde aktaran kıymetli bir öğretmen. Oğluma hiç sevmediği matematiği sevdirdi, kendisine inanmasını sağladı. Artık oğlumda doktor olmak istiyor. Aynı zamanda bir doktor olarak bir çok konuda da bizi bilgilendirip ilgilendi sağolsun. Kendisine çok teşekkür ederiz.
çiğdem .
Haz 6, 2020
hocam merhaba sizle nasıl iletişime geçebilirim
Elifnur .
May 30, 2020
Fatih bey merhaba size sormak istedigimiz bir konumuz müsait olduğunuzda bizimle iletişime geçebilmisiniz
Hibe .
Eyl 16, 2019
Yurtdışında olmama rağmen internet üzerinden online verdiği dersler ve programlarla bir çok dersimle ilgilendi ve rehberlik etti. Bu gün vesilesiyle kendime daha çok inanan ve güvenen bir öğrenciyim.Kendisine ve böyle bir öğretmeni yetiştirmekte olduğu için ailesine teşekkür ediyorum. Saygılarımla
Sertaç O.
Tem 16, 2019
Üniversite sınavına hazırlanan oğlumla tüm dersleriyle ilgilendi sadece öğretmenlik değil abilik yaptı. Arayıp tavsiyeler verdi yeri geldi moral verdi hem bir öğretmen hem bir abi hem bir dost oldu. Sayesinde şimdi oğlum üniversitede 2. sınıfta. Bu zamana kadar yaptıklarınız için teşekkür ederiz. Benden de ricada bulundu. Yolun açık olsun.
Kasim d.
Oca 31, 2019
Anatomi ve ingilizce dersi için
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.