Matematik - Geometri

Hırslı, işini severek yapan, kendini geliştirmeye çalışan biriyim.
Esra Zeynep Türkmen - Matematik - Geometri

Esra Zeynep T.

yıldızyıldızyıldızyıldız
FacebookTwitter
Profil Onaylandı
240 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 1 )
Yapılan Yorum ( 16 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Son sınıf matematik bölümü öğrencisiyim. Kişisel gelişim alanına çok ilgi duyan biriyim. Daima kendimi geliştirmeye yönelik kurs, seminer vb. şeyleri arayış içerisindeyim. Öğrencilerimle iletişimim daima sağlamdır. Öğrenci ile birebir ders takibi yapıyorum. Öğrenciye ödev hazırlayıp, sınav yapıyorum. Velilerle daima iletişim halinde olan biriyimdir. Eğlenceli ve aynı zamanda sosyal olan/olmaya çalışan biriyim. Başarıya gitmek isteyen öğrencilerle çalışmak istiyorum.Şuana kadar aldığım hiçbir kötü dönüş olmadı. Daha önce bir kurumda gönüllü olarak (kendimi geliştirmek adına) kısa bir süre çalıştım. Matematiği sevdirmek, öğretmek için burdayım. Ders taleplerinizi bekliyorum :)

41 Veli İle İletişime Geçti
3 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 4 gün önce
Online

Adnan Menderes Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Öğrencisi

BURSA GEMLİK GEMLİK

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 541412XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Kitap konusunda düzeye bağlı yardım sağlayabilirim. Ödev, çalışma kağıdı gibi materyalleri ben hazırlıyorum. Ders dışında iletişim sağlamanız mümkün. Kişiye özel ders çalışma planı hazırlıyorum :)

Hem kendimi geliştirmek adına hemde bir şeyler öğretmeyi, karşımdaki insana benden bir şeyler katmayı çok seviyorum. Bundan dolayı özel ders veriyorum, hem okuyup hem çalışmak ve yoğun tempolu hayat benim için çok güzel bir şey :)

Daha önce etüt merkezinde kısa bir süreliğine deneyim amaçlı çalışmıştım. Birçok kez özel ders verdim.

Matematiği sevdirebilceğimi düşünüyorum, ben de öğrenci olduğumdan karşımdakini çok iyi bir şekilde anlayabiliyorum. Kişisel gelişim üzerine çok fazla kitap okuduğumdan ve bu konular hakkında belgesel tarzı filmleri çok izlediğim için kişiye bir şeyler katabileceğimden şüpheniz olmasın :)

Ben matematik bölümü öğrencisiyim. Neşeli ve güleryüzlüyüm. İlişkilerim iyi ve kuvvetlidir.

Dersleri kendi evimde, öğrencinin evinde,online olarsk işleyebilirim. Dersleri sıkıcı bir şekilde işlemiyorum ,her konuda karşılıklı anlaşabiliriz.

Daha önce ders verdim, insan psikolojisi ve kendini geliştirme adına birçok şeye ilgi duyan yeniliğe açık biriyimdir. Eğer özel ders almak isterseniz yeniliğe açık birinden almanızı tavsiye ederim :)

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 120 TL100 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 90 TL80 TL
Matematik Geometri 60 DK 90 TL80 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 80 TL80 TL
Ödev Destek 60 DK 80 TL80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 09.00 00.00
SALI 09.00 00.00
ÇARŞAMBA 09.00 00.00
PERŞEMBE 09.00 00.00
CUMA 09.00 00.00
CUMARTESİ 09.00 00.00
PAZAR 09.00 00.00
İL İLÇE
BURSA GEMLİK
BURSA OSMANGAZİ

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Tuğçe tuğrul
Eyl 28, 2019
Aydının tam olarak neredinde oturuyorsunuz istenilen yere gelebilir misiniz
Aydinda verilen ücretlere kıyasla istenilen yere geliyorum
16
Yorumlar
Raife .
Şub 10, 2020
Öğretmenimiz çalışkan ,güler yüzlü ,zamanına uyan biridir.Derse ön hazırlık yaparak gelir.Memnunuz.Tavsiye ederim.
Zeynep A.
Şub 2, 2020
Cidden çok etkili oldu ve çok güler yüzlü sıkmadan anlatıyor. Tavsiye ederim
Berrin .
Şub 2, 2020
Esra öğretmen konusunda çok başarılı yetenekli güler yüzlü sempatik öğrencileriyle iletişimi çok kuvvetli bir uzman. Böyle bir hocayla tanıştığımız ve çalışma fırsatı bulduğumuz için şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Kendisine eğitim ve çalisma hayatındaki başarılarının devamını diliyorum.
Büşra .
Şub 2, 2020
Mesleğini çok severek yapan , ve bana da sevdiren anlayışlı öğretmenim. Sizin sayenizde yapamadığım konuları artık rahat bir şekilde yapabiliyorum. Kesinlikle herkese tavsiye edebilirim matematik anlaşılmaz bir ders değilmiş bunun çözümü Esra hocada❤️
nadir k.
Eki 31, 2019
ESRA HANIM TORUNUM 12 YASIN DA VE HALEN TED EGE KOLEJİ 6 CI SINIF OGRENCISI ONA OTURDUGU EVİN DE ÖZEL MATEMATİK VE FEN BİLGISI DERSLERİ ALDIRMAK İSTİYORUZ.
Fikriye .
Eyl 28, 2019
Bir veli olarak herkese öneririm. Gerçekten sıkmadan dersi eğlenceli hale getiriyor. Çok güleryüzlü. Çocuğunuzun matematikte başarılı olmasını dersi sevmesini istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
Belda .
Eyl 28, 2019
Güler yüzüyle severek öğretiyor. Üstelik de ders fiyatlar da çok uygun. Tavsiye ederim
Ceren .
Eyl 28, 2019
Çocuğum için esra hocayla tanıştık geçen yıldan bu yana güler yüzlülüğü sempatikliğiyle oğluma matematiği sevdirdi o yüzden çalışmanızı tavsiye ederim çok verimli ve bir şeyler kattığını düşünüyorum.
Hakan .
Eyl 28, 2019
Matematik konusunda uzman. Onun sayesinde başarılarım çoğaldı. Hiçbir şekilde pişman olmazsınız. Hayalinizdeki matematiğe ulaşma adresi.
Sudem E.
Eyl 28, 2019
❤️❤️
Ceren .
Eyl 28, 2019
Çocuğum için esra hocayla tanıştık geçen yıldan bu yana güler yüzlülüğü sempatikliğiyle oğluma matematiği sevdirdi o yüzden çalışmanızı tavsiye ederim çok verimli ve bir şeyler kattığını düşünüyorum.
Elif k.
Eyl 28, 2019
matematik bilgisi ve güler yüzlülüğü ile dersler aşırı verimli geçiyor. Sıkılmadan geçen bir matematik dersi istiyorsanız tavsiye ederim.
Dursun .
Eyl 28, 2019
Hocam verdiğiniz emeklerden dolayı çok teşekkür ederim. Emeğineze bilginize sağlık
Sema b.
Eyl 28, 2019
Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine ders almıştım çok memnun kaldım. Bir öğretmen gibi degil bi arkadaş gibi davranıyor. Dersi sevdiriyor.
Yasemin D.
Eyl 28, 2019
Ben daha önce lise matematiği için ders almıştım. Fiyatları çok uygun, kendisi de çok güler yüzlü biri. Gayet güzel anlatıyor tavsiye ederim :)
Edanur .
Eyl 28, 2019
Gerçekten verdiği dersler çok iyi geçiyor hiç sıkmıyor sorduğum soruların üstünde teker teker duruyor çok güzel iyi bir anlatımı var
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.