TÜRKÇE ÖĞRETMENİ / EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

Özel ders tecrübeli, idealist ve formasyon sahibi Türkçe öğretmeni.
Fatma Ezgi Dinç - TÜRKÇE ÖĞRETMENİ / EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

Fatma Ezgi D.

yıldız
Profil Onaylandı
55 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Şu an aynı üniversitede yüksek lisans yapıyorum. Lisansımın 4.senesinde yine okulumdan pedagojik formasyon sertifikamı aldım. Öğrencilik hayatımdan bu yana özel ders ve ücretli öğretmenlik yapıyorum. Öğretmenlik stajımı Bakırköy'de meslek lisesinde tamamladım ve aktif olarak 5 senedir özel ders veriyorum. İlkokul derslerinin hepsinde ve Lise sözel öğrencilerine ders vermeyi tercih ediyorum. Özel dersin yanında eğitim rehberliği de yapıyorum. Ayrıca yabancılara Türkçe öğretme tecrübem de bulunmaktadır. Beni daha iyi tanımak isterseniz mesaj atmaktan çekinmeyin:)

21 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Mezunu

İSTANBUL ZEYTİNBURNU TOPKAPI

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Özel ders sonrası dersi pekiştirecek video materyalleri gönderimi, ders ve sınav takibi, okuma - yazma sorunu varsa eğlenceli şekilde bunu geliştirecek aktiviteler, dersler dışında her zaman ulaşım ve ödev desteği

Özel dersin sınıf eğitimine oranla çok daha kısa zamanda yüksek başarı sağladığını düşünüyorum. Ders anlatımıma çok güveniyorum ve özel ders vererek öğrencilerimin kısa zamanda başarılı olmalarını görmeyi seviyorum. Bir öğrenciyle birebir ilgilenmek ve başarısına direkt olarak katkı sağlamak bir öğretmen olarak beni mutlu ediyor. Özel ders ile öğrencilerimin derslerinde hangi konudan eksik hangi konuda daha başarılı olduğunu gözlemleyebiliyorum ve kariyerini yönlendirmede rehberlik edebiliyorum. Bu nedenle özel ders vermek önceliğim haline geliyor.

Öğrencilik hayatımdan bu yana 5 yıllık bir özel öğretmenlik deneyimim var. İlkokuldan liseye, okuma yazmadan, yabancılara dil öğretimine kadar çeşitli alanlarda ders verdim. Bu nedenle son derece yetkin ve sistemli çalışan bir öğretmenim.

Ders ve konu anlatımını etkin anlatmanın yanı sıra planlı bir çalışma programı sunuyorum. Sadece ders anlatım öğretmeni değil aynı zamanda öğrencilerime kendi başlarına da etkin nasıl ders çalışmaları gerektiğini öğretiyorum. Ayrıca test çözme teknikleri, okumada hız kazanma ve zor konuların kolay yoldan öğretmeyi hedefliyorum. Ezber tekniğinden ziyade öğrencimin gerçekten öğreneceği şekilde ders anlatıyorum ve en önemlisi o dersi sevdirmeye çalışıyorum.

Özel ders tecrübenim yanı sıra yurtdışı tecrübesi olan bir öğretmenim. Yaşımın genç olması nedeniyle eğitimin sistemini yakından biliyorum ve takip ediyorum. Sigara kullanmıyorum ve derslerim esnasında telefonla yada elektronik aletlerle oynanmasına müsaade etmiyorum.

Gerçekten ihtiyacınız olup olmadığına karar vermelisiniz. Eğer var ise öğretmen seçiminde alanında en iyi okullara gitmiş öğretmenleri seçmenizi tavsiye ederim. Özel dersi anlatıp giden şeklinde değil de bir plana göre hareket eden biriyle çalışmak önemlidir. Derslerin öğrenciler için sıkıcı olabileceğinin farkındayım bu nedenle sizi anlayan, stresinizi azaltan ve size güven verecek size dersi sevdirip şevklendirecek bir öğretmen seçimi yapmalısınız.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
İlköğretim Takviye 60 DK 70 TL50 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 60 TL50 TL
Okuma Yazma Oyun Ablası 60 DK 60 TL0 TL
Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı 60 DK 70 TL50 TL
Sosyal Bilgiler 60 DK 60 TL0 TL
Yabancı Dil Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi 60 DK 70 TL50 TL
Fen Bilgisi 60 DK 70 TL0 TL
Ödev Destek 60 DK 70 TL0 TL
Okul Öncesi Eğitimi Oyun Ablası 60 DK 70 TL0 TL
Türkçe Dil ve Anlatım 60 DK 70 TL50 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
ÇARŞAMBA 10.00 21.00
PERŞEMBE 10.00 21.00
CUMA 10.00 21.00
CUMARTESİ 10.00 20.00
PAZAR 10.00 20.00
İL İLÇE
İSTANBUL ADALAR
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.