Ortaokul Matematik Öğretmeni

Mesaj atamiyorum ozel talep ile sayfa sorumlusundan ulaşınız
Profil Onaylandı
21 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 8 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Ilköğretim matematik bilgisi,geleceği en cok etkileyen, saglam bir temele sahip olunmasi gereken branştır.Bu konuda hem ogrencilerime hem velilerime yardımcı oluyorum.En kısa yollar kalıcı bilgiler eglenceli notlar ile ogrencilerimde temeli saglam olusturmak icin buradayim.

6 Veli İle İletişime Geçti
2 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu

HATAY İSKENDERUN

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 90 DK 80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
HATAY İSKENDERUN

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

8
Yorumlar
Celile .
Eki 21, 2019
Esra hanımın öğrenci ile iletişimi fevkalade..Anlatımı akıcı ve anlaşılır.Ders aldırmanızı mutlak derecede tavsiye ederim.
MERVE .
Eki 17, 2019
Esra öğretmen çok tatlı cana yakın güler yüzlü olduğu için öğrencilerin matematiğe karşı önyargılarını kolaylıkla yıkıp sağlam temel oluşturuyor. Ayrıca oyunlarla eğlenceli bi şekilde ders anlattığı için öğrenmek çok kolay oluyor ve dersi hiç sevmeyen bi öğrenci Esra öğretmenle birlikte matematiği çok sevmeye başlıyor. Esra öğretmeni şiddetle tavsiye ederim
merve a.
Eyl 29, 2019
esra hocam oldukça başarılı seçecek içten ve öğrenciye her şeyiyle ulaşmaya çalışan bir ogretmendir. Yalnızca bir öğretmen değil oldukça sıcak kanlı ve öğrenci ile arkadaşlık kurup matematiği sevdiren eğlenceli hale getiren sabırlı bir hanımefendidir.
Burak .
Eyl 16, 2019
Esra hocam çocuğuma matematiğin yanında ders çalışmayı da sevdirdi . Hocamın sayesinde derslerinde başarılı oldu. Ayriyeten güler yüzü ve sevecen tavırlarıyla çocuğum özel ders günlerini ödevlerini erkenden yaparak sabırsızlıkla bekliyor eskiden ders çalışmak istemeyen çocuk için matematik eğlenceli bir ders haline geldi bunun için çok teşekkür ederiz hocam.
Tuba .
Eyl 15, 2019
Matematiği sevmiyorum sanıyordum ama yanılmışım sayenizde sevmeye başladım. Matematik zor değil çok zevkli, eğlenceli bir dersmiş. Çok teşekkür ederim hocam bu dersi sayesinizde sevdim...
Ercan .
Eyl 13, 2019
Gerçek bir eğitimci ve branşında başarılı bir isim arıyorsanız kesinlikle doğru isim Esra Hocadır.
Elif .
Eyl 13, 2019
Merhabalar esra hocamı sizlere önerebilirim gayet açık anlaşılır bir şekilde anlatarak kalıcı ogrenmenize yardımcı olacaktır.
Merve .
Eyl 10, 2019
Matematigi sevdiren,eğlenceli hâle getiren çok tatlı bir öğretmen. Anlamadiginiz konuları, soru çözümlerini farklı yollardan bıkmadan anlata bilen sabırlı bir hanfendi..tavsiye ediyorum
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.