esht
  • Yüz yüze
  • Online
Esin Ş. - İlköğretim matematik

ilköğretim öğretmeninden ilkokul ve lise matematik dersleri

Erzurum / Yakutiye

2 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Matematik
Atatürk Üniversitesi / Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi / İlköğretim Matematik Öğretmenliği - Mezun

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Dersi en zevkli ve eğlenceli bir şekilde öğrenciye aktarmak hedefim. Bunu teknolojinin sunduğu her türlü imkanı kullanarak yapmak amacım. İster ders kaynağı çeşidi olsun, ister oyun olsun her türlü etkileşimle öğrenciye ulaşmak isterim.

Neden Özel Ders Veriyorum

Özel ders verme amacım matematikte zorlanan ve çıkmazda olan her öğrenciye ulaşabilmek. Onlara kendimden bir şey katmak ve bu dersi sevdirmek amacımdır. 

Tecrübelerim

2 yıl yüzyüze ve online eğitim tecrübem oldu. Derslerimin öğrencilerime katkısı ise matematiğe artık ön yargılı değillerdi ve bu dersi yapabildiklerini görmek onlara ayrı bir özgüven katıyordu. Online eğitim tercih etme sebebim ise teknolojinin olanağından benim faydalandığım kadar öğrencininde faydalanabilmesi. Gerek eğitici oyunlar olsun, gerek soru çeşitliliği olsun ucu bucağı olmayan bir platform. Ayrıca çocuğa hadi bunuda sen çöz diyince bilgisayardan işlem yapmayı yazı yazmayı acayip sevdikleri için hemen sıra bana gelsinde sorumu çözeyim modundalar. Derslerin eğlenceli geçmesi benim için öncelik. Farklı öğretim yöntemleri, soru çeşitliliği ve oyunlarla karşınızdayım :)

Size Neler Kazandırabilirim

Matematik adına olan kaygılarınızı azaltabilirim ve bu dersin aslında eğlenceli ve başarabileceğiniz bir ders olduğunu size hissettirebilirim. Çözemediğiniz sorulara cevap, anlamadığınız konulara açıklık getirebilirim. Unutmamak gerekir ki karşılıklı öğretmen öğrenci ilişkisi birbirine çok şey katar. Biz öğretmenlerin siz öğrencilerden öğreneceği çok şey aynı şekilde siz öğrencilerinde bizden öğreneceği çok şey var :)

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

İlköğretim matematik öğretmeniyim. 2022 KPSS ile atama beklemekteyim. Bilgilerimi siz öğrenciler ile paylaşmak için sabırsızlanıyorum :)

Dersleri Nasıl İşlerim

İlk olarak öğrencilerle deneme dersi yapıyorum. Deneme dersi öğrencinin seviyesini bilgi birikimini görmem için iyi bir yol ki buna göre kullanacağım kaynaklara ve metodlara özen gösteriyorum. İlk ders öğrencinin velinin ve benim birbirimizi tanımamız için güzel bir yol. Buna göre tamam mı devam mı karar verebiliriz. Bu yüzden bir saatlik ücretsiz deneme dersi yapıyorum. Sonra ki süreçte ise kullanacağım kaynağa karar veriyorum. Ailedende o kaynağı temin etmesini istiyorum ki ders karşılıklı verimli geçsin. Konuyu eğlenceli metotlar ve soru çeşitliliği ile anlattıktan sonra bol pratik adına farklı kaynaklardan soru çözümü yaptırıp oyunlar oynatıyorum. Ödev vereceğim kaynaklarıda belirledikten sonra düzenli ödev kontrolleri yapıp öğrencinin çözemediği sorulara ister wp yoluyla ister ders esnasında açıklık getiriyorum. Online dersin imkanı teknolojinin ucu bucağı olmaması ve istediğim metodla öğrenciye ulaşabilmem.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Sizin tarzınıza uygun hoca seçmeniz çok önemli. Enerjik bir hoca ve yeni gelişmelere açık bunları da size aktarabilecek hocalarla yola koyulmalısınız. Aklınıza takılan ne varsa sorabileceğiniz rahatça iletişime geçebileceğiniz hocalarla karşılaşmanız dileğimle :)

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Matematik : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Erzurum:
  • Yakutiye

Değerlendirmeler (0)

0.0

Öğretmen Değerlendirme

Esin Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

500

60 Dakikalık Ders

6 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 12 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 306 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 260 kişi ders almak için başvuru yaptı.