MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Eğitimi ciddiye alan biriyim, disiplinli ve özverili çalışmayı severim.
Profil Onaylandı
54 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 8 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


10.yılıma başlamanın heyecanını yaşıyorum. 9 yıldır özel ders vermekteyim. Yeni sınav sisteminde öğrencilerin daha bilinçli hazırlanması gerekiyor. Hazırlık aşamasında mesele sadece ders anlatmak, soru çözdürmek değil, aynı zamanda doğru bilinen yanlışların da düzeltilip başarının kalıcı olmasını sağlamaktır. Bu sayede yılların birikimi ve tecrübe ile birçok öğrenci ile başarılar elde ettik. Öğrenci ile karşılıklı iletişimde başarının kaçınılmaz olduğunu göreceksiniz.

5 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 5 gün önce
Online

Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL ÜSKÜDAR FERAH

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Aynı zamanda eğitim koçluğu ve zaman yönetimi hakkında da çalışmalar yaptırıyorum. Kaliteli bir ders programı oluşturarak tüm derslerden verimliliği artırma çalışmaları da yapıyoruz.

10.yılıma kadar onlarca öğrenci ile birebir çalışmalar yaptım. Yapacağımız çalışma ile değişimi sizde fark edeceksiniz.

Eğer öğrenci yapacağımız çalışmayı uygulamak için gayretli olursa matematik ne kadar kolaymış, eğlenceliymiş cümlesini kullanacaktır.

İşimi ciddiye alan biriyim. Zaman yönetimi konusunda ve öğrenci psikoloji üzerine çalışmalar yaptım.

Dersleri öğrenci seviyesi ve anlama kabiliyeti ile yapacağımız program dahilinde işlerim.

Ders süreci iyi takip edilmeli, gelişim olup olmadığını zamanla incelenmelidir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 200 TL
Matematik Mantık 60 DK 200 TL
Matematik Geometri 60 DK 200 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 200 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 180 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 180 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

8
Yorumlar
FATİH U.
May 24, 2020
Hocam işinin ehlidir. Ermancım telefon numaranı mail adresime atarsan görüşebiliriz.
Alperen .
Nis 13, 2020
Ben eskiden tanırım hocam efsanedir akademik olsun iletişim olsun. Mezun senemi atlatayım görüşmek nasip olur inşallah.
Elif .
Tem 16, 2019
Erman Hoca bir öğretmenden daha fazlasıdır; ağabeydir, arkadaştır, sırdaştır. Üniversiteye hazırlık süreci sadece testlerden ve konulardan oluşmuyor. Psikolojik süreciniz ve sahip olduğunuz küçük taktikler başarıya giden yolda tökezlemeden gitmenizi sağlayacak en büyük faktörlerleden. Erman hoca bu süreçte hem koçluğumu hem de öğretmenliğimi yaptı. Her hafta beni takip etmek için verdiği boş program kağıtlarına yaptıklarımı yazmak hem benim için büyük azim isteği hem de her hafta kontrol edildiği için biraz da hocama mahcup olmama isteği oluşturdu. Bunun için de hep daha fazla çalıştım. Her haftanın sonunda Erman Hoca hiç aksatmadan benim çizelgelmi kontrol eder yorumlarını yapar ve birebirde de benimle konuşurdu. Bu konuşmalarımız akademik olduğu kadar benim duygu durumum ve düşüncelerim hakkında da olurdu, bazen de sadece ağabey kardeş gibi sadece sohbet ederdik ama bana iyi gelirdi
Hümeyra .
Tem 16, 2019
Matematiği en zorlandığım ders olarak görüyorken üniversite sınavına hazırlık sürecimde Erman Hocam’ın desteğini aldım. Kendisi bu konudaki bakış açımı da başarımı da çok değiştirdi. Konulara hakim olmamı sağlarken bir yandan da zamanı verimli kullanmayı öğretti. Yapmam gereken her şeyi yapıyormuş gibi hissediyordum çünkü gerçekten öğrencilerini önündeki hedefe hem psikolojik olarak hem de ders bakımından nasıl hazırlaması gerektiğini çok çok iyi biliyor. Matematik hakkındaki önyargılarımı kırıp beni cesaretlendiren, sınavı başarıyla atlatmamı sağlayan hocama bir kez daha teşekkürler!
Tolga A.
Tem 15, 2019
12. sınıf üniversite sınavına hazırlık döneminde Erman hocamdan eğitim aldim. İçtenliği ve neşesi ile matematiği sevmemi sağlarken aynı zamanda disipliniyle de matematikte hız kazanmamda büyük bir etki yarattı. Hayatıma dokunan ve mühendislik okumamda payı olan öğretmenlerden bir tanesi. Teşekkür ve saygılarımla. Tolga Atay
Umut .
Tem 15, 2019
Lise son sınıfta sınava Erman hocayla hazırlandım. Hem matematik derslerime girdi hem de danışmanlığımı yaptı. Stres dolu bir senelik maratonda her zaman yanımda oldu. Eğitim hayatımda tanıdığım en iyi hocalardan biri kendisi.
Duygu .
Tem 15, 2019
Liseson sınıftayken Erman hocayla sınava hazırlandım. Matematiği sevmemde ve hız kazanmamda çok etkisi oldu. Sınav sistemine olan hakimiyeti ve tecrübeleri sayesinde beni çok doğru yönlendirdi. Sayesinde hayalim olan okulu ve bölümü kazandım.
Zeynep H.
Tem 15, 2019
Verilen bu 5 yıldız bile az kalır Erman hocam için. Çünkü stresli geçen üniversite hazırlık maceranızda sadece matematik öğretmeni olarak anılmayacaktır. Hem rehberlik danışmanı hem de abidir. Yaptığı motivasyon konuşmalarıyla, verdiği nasihatlerle karamsarlığınızı silip -şahsi olarak çok karamsarımdır- yolunuzu umut ışığıyla donatır. Herkes matematikle cebelleşirken, Erman hoca sayesinde matematiği halletmiş diğer dersleri tam yapmakla meşgul olacaksınızdır. Verdiği taktikler altın değerindedir, süre yetmeyecek gibi düşünülen 135 dakikalık TYT sınavını bile iki sefer tur attıran cinstendir hem de. Sadece 4 ay ders alma fırsatım olsa da o 4 ay benim üniversite sınavında derece yapmamı sağlayan en önemli faktörlerdendir. İyi ki de ders almışım sizden Erman hocam!
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.