Tecrübeli Matematik/Geometri Öğretmeni

13 yıldır LGS-YKS kazandırıyoruz....
Profil Onaylandı
382 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 12 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 3 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhaba Sevgili Veliler,
Ben Erman Hoca,4 Mart 1982 İstanbul doğumluyum.
-istanbul üniversitesi matematik
-Sakarya Üniversitesi Pedagojik Formasyon
mezunuyum.
7 senelik dershaneciliğin ardından son 6 yıldır kolej öğretmeni olarak çalışmaktayım.
Şu anda özel bir Eğitim kurumunda (kolejde) matematik / geometri öğretmenliği yapmaktayım.Okulumuz TIMS ile bağlantılıdır.

Orta okul-Lise Okula Takviye, LYS (8.sınıf hazırlık),YKS'ye yönelik Matematik,Geometri ve Analitik Geometrini vermekteyim.

Elimde bir çok yayının konu anlatımlı kitapları ve soru bankaları mevcuttur.Sevgili veliler unutulmamalıdır ki özel ders öğretmenini eve getirmek demek aslında çalıştığı kurumu da evinize getirmek demektir. Tüm kullanacağımız kaynakları kendim getirmekteyim.
Sizlerde göreceksiniz Tecrübemle sınavlara hazırlanmak zor olmayacaktır. Özel okullardan Fen liselerine,Anadolu liselerinden imam hatip lisesinde okuyan birçok okuldan öğrencim olduğu için eğitim modellerini de bilmekteyim.
2020-2021 Eğitim-öğretim yılında
-Maltepe Orhangazi İmam Hatip İlkokulu
-Özel Maltepe Anadolu Lisesi
-Özel Maltepe Fen Bilimleri Lisesi
-50.yıl Tahran Anadolu lisesi
-Bostancı final okulları
-Ataşehir Doğa okullarından öğrencilerim bulunmaktadır.
Eğitimin bir süreç olduğu unutulmadan zamanlama oldukça önemlidir.Ağaç yaşken eğilir.Özellikle LGS ve üniversite hazırlık sürecine ne kadar erken başlanırsa o kadar öğrenci rahat bir şekilde hedefini kazanmaktadır.

Pandemi ve yoğunluğum dolayısıyla pazartesi ve salı günü müsaitliğim bulunmaktadır.(Kadiköy Göztepe'de oturduğum için Göztepe'de oturanlara haftasonu da ders verilir.).Velilerimize fiyatlandırma konusunda yardım etmekteyim. Öğrencimiz hakkında bilgi paylaşmak için lütfen arayınız.
TEL:0535 704 66 89
Üniversite dersleri verilmemektedir.

16 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 6 dakika önce
Online

İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Mezunu

İSTANBUL KADIKÖY FENERYOLU

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 535704XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Birçok yayın evinin kitaplarını getirmekteyim.

Çünkü öğretmeyi ve emek harcamayı seviyorum.Öğrencimin başarılı olduğundaki gülümsemeyi başka bir meslekte de bulamamış olmam bunda etkili galiba...

10 yıldır eski dershane ve şimdide kolej öğretmenliği yaptım.üniversitede okurken ders vermeye başladım tam tamına 12 yıl olmuş vay be...

Disiplinli çalışmayı,not tutmanın önemini,sınav teknik ve taktiklerini.
Eğer zaman verilirse öğrencilerin üstlenmesi gereken sorumluluk bilincini öğretebilirim.

Öğrenmeyi sevdiğimden dolayı aynı zamanda gezginim şu ana kadar 12 ülke gezdim.Tenis oynamayı severim ve
Eurovision şarkı yarışması fanıyım.

Dersleri yazarak işliyorum.Çeşitli kaynaklarım mevcuttur.Muhakkak test ve döküman getiririm.
Bol bol soru çözerim ve çözdürürüm.

Gerçekten ciddiyseniz bu işe başlayın derim.Planınızı ve amaçlarınızı öğretmeninizle paylaşın.Tabiki öğretmeninde programı size uygun mu? bunun için özellikle merkezi sınava hazırlanan adaylar (LGS-TYT-AYT) son 3 ay kala öğretmen aramayın,iyice araştırın sonuçta size her hafta bu öğretmen bana gelir mi? ve bu özel ders olayına erkenden başlayın.Unutmayın sonuçta ne kadar erken,o kadar önde başlarsınız.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Geometri 60 DK 200 TL0 TL
Matematik 60 DK 200 TL0 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 200 TL0 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 200 TL0 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 18.00 20.00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

12
Yorumlar
Mert A.
Ağu 29, 2020
Hocam size çok teşekkür ederim.2 yılda bana ders çalışmasından,sorulara nasıl bakılacağını,önce konuyu derinlemesine anlatmanızdan sonra bol bol soru çözdürmenizden dolayı teşekkür ederim.Sizinle aynı mesleği yapacağım için çok mutluyum.sizden meslekle de ilgili çokşey öğrendim.Sizin taktiklerinizi kullanacağım.Tekrar teşekkür ediyorum.
Ayşe K.
Ağu 26, 2020
Fiyatı yüsek ve doluluğu biraz fazla ama iyi hoca,ders anlatımı ve müfredata hakimliği güzel,telefonda yapamadığımız soruları çözmesi de iyiydi.Oğluma psikoloji kazandırdı kendisine sabrı ve gösterdiği emekler için teşekkür ederim.Tavsiye ederim.
Marianne S.
Ağu 14, 2020
Erman ögretmene çok tesekkur ediyorum.Baslarda yabancı oldugumuz icin oğlumla hocamiz anlasabilir mi dedim ama hocamiz Avrupali bir yapiya sahip olduğu için Oglumda çok iyi anlasti.simdi severek yapiyor.Yazin tekrar ülkeme gitmeniz istegiyle. Takk erman lærer
Abdullah .
Ağu 13, 2020
Erman hoca TYT-AYT derslerinde son derece başarılı bir öğretmen. Yks Geometri dersinde çok iyi. Gözü kapalı çocuğunuz için ders aldırabilirsiniz.
Merve .
Ağu 13, 2020
inanılmaz memnun kaldık. Öğrencimle çok ilgileniyor.Yapamadığı soruları çok açıklayıcı şekilde anlatıyor.Başarıyı Erman hoca sayesinde yakaladık.Gönül rahatlığı ile tüm velilere öneririm.
Ercan H.
Ağu 9, 2020
Hocam önceki yıl bana hukuk bölümünü kazandırmıştınız.TM öğrencisi olarak geometriden sizin sayenizde 7 net yapmıştım.Emekleriniz ve bana karşı gösterdiğiniz sabrınız için tekrar teşekkür ederim.
Şahika M.
Ağu 7, 2020
Erman Hocam,size ne kadar teşekkür etsem azdır oğlumu 2 yıl boyunca LGS'ye hazırladınız.Emeklerinizin karşılığını asla ödeyemeyiz.Oğlum matematiği sevmeyen ve genelde denemelerde 10 yanlış yaparken şimdi LGS'de 1 yanlışımız,1 boşumuz var.Çok teşekkür ederiz.İnşallah Lisede de sizden takviye almasını istiyorum,sağlıcakla kalın.
Ayla K.
Ağu 5, 2020
Hocamız gerçekten tecrübesiyle hem beni hemde kızımı rahatlattı.Kızım matematiği anlamaya başladı.Yavaş yavaş sevmeye ve çözmeye başladı,iyi ki sizi tanımışız hocam.Covid döneminde titizliğiniz yüzünden de teşekkür ederim.
İsmet B.
Ağu 5, 2020
Hocamız sayesinde istediğimiz neti yaptık.Teşekkürler Erman Hocam
Mert H.
Tem 12, 2019
Matematiği hocam sizin sayesinde öğrendim.çok teşekkür ederim.11.sınıfta da beraberiz hocam...:)
Meral H.
Tem 10, 2019
Hocamızla 2 sene çalıştık.Hocamızın en sevdiğim yönü günü gününe zamanında ders yapmasıydı,hocamızın ders iptali yapmaması çok hoşuma gitmişti.Bu kızıma önce disiplin kazandırdı,sonra kızımın matematik korkusunu yendi ve üniversiteli yaptı.kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
ESRA S.
Nis 25, 2019
Hocam iyi akşamlar. Eğer müsaitseniz arayabilir misiniz?
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.