Felsefe Grubu Öğretmeni-Rehber Öğretmen

Mücadeleci
Profil Onaylandı
12 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Hayal kurarken çocuklar gibi olun.. Onlar gibi özgürce kurun hayallerinizi. Kimsenin kurduğunuz hayalleri gölgelemesine ve sınırlandırmasına izin vermeyin! Hayal kurmaktan hiç vazgeçmeyin. Ve şunu asla unutmayın " Yapabilecekleriniz sandığınız kadar değil, siz mücadeleden, hayal kurmaktan, istemekten ve azmetmekten vazgeçmediğiniz sürece, nasibinizde de olduğu sürece, sandığınızdan çok daha fazlasıdır." Unutmayın sizi sizden bir başkası daha iyi tanıyamaz! Bırakın başkaları hayallerinize tozpembe diyerek gülüp geçsin! Siz emin adımlarla hayallerinizin peşinden koşarak ilerlemeye devam edin. Ve içinizdeki o tozpembe hayaller kuran çocuğu hiç kaybetmeyin. Pat Mesiti'ninde dediği gibi " Unutmayın ki salyangoz bile azmederek Nuh' un gemisine ulaşmıştır.".
Uludağ Üniversitesi Felsefe son sınıf öğrencisiyim. Stajyer öğretmenim. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesinde (Lisans) çocuk gelişimi okumaktayım. Çeşitli birçok sertifikaya sahibim.
Pandemi sebebiyle sadece online ders verilir. Ders talebi için lütfen mesaj atın. Lütfen ders talebinde bulunmadan önce aşağıdaki kısımları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

0 Veli İle İletişime Geçti
0 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 saat önce
Online

Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Felsefe Öğrencisi

KOCAELİ DARICA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

İlk ders maksimum 30 dk sürecek olup ücretsizdir. Aynı zamanda velilerin toplantı talep etmesi durumunda iki tarafa da uygun olan zaman diliminde online olarakta görüşme gerçekleştirilir.

Sizlerle birlikte el ele verip, emin adımlarla kararlı bir şekilde ilerleyip korku, kaygı ve stresten uzaklaşmanızı sağlayıp, kendinize olan güveninizi arttırarak hedefinize, ulaşmak istediğiniz noktaya ulaşabilmeniz noktasında size başarılı bir şekilde rehberlik edebileceğime inanıyorum.

Şuan Uludağ Üniversitesi Felsefe son sınıf öğrencisiyim. Stajyer öğretmenim. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi (Lisans) Çocuk Gelişimi bölümünde okumaktayım. Eğitim hayatım boyunca edindiğim çeşitli birçok sertifikaya sahibim.

Sınav için koçluk dersi alan öğrencilerle ders işleyişi şu şekilde gerçekleşecektir;
1.ders: Veli ile online görüşme sağlanacaktır.
2.ders: Öğrenci ile görüşme gerçekleştirilecektir.
3.ders: Hem veli hem öğrenci katılımıyla ders gerçekleştirilecektir.
Bu ilk üç ders sağlıklı bir ilerlemenin sağlanabilmesi için bu şekilde planlanmıştır Daha sonraki derslerin tamamı öğrenci ile gerçekleşerek devam edecektir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 80 TL60 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 10.00 17:00
SALI 10:00 17:00
ÇARŞAMBA 10:00 17:00
PERŞEMBE 10:00 17:00
CUMA 10:00 17:00
İL İLÇE
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL TUZLA
KOCAELİ ÇAYIROVA
KOCAELİ DARICA
KOCAELİ DERİNCE
KOCAELİ GEBZE
KOCAELİ İZMİT
KOCAELİ KÖRFEZ

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

1
Yorumlar
cts .
Eyl 19, 2020
İşinde oldukça başarılı ve ücret konusu da cebimizi yakmayacak kadar uygun. Ben memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.