İngilizce öğretmeni

Yurtdışı deneyimli 12 yıllık tecrübeli İngilizce öğretmeniyim.
Profil Onaylandı
210 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 4 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


12 yıl boyunca İlköğretim,Ortaöğretim,Lise,Üniversite ve yetişkin gruplarda her seviyeye uygun İngilizce dersleri veriyorum. İngilizce dersi kapsamında Genel İngilizce (Intro,A1,A2,B1,B2,C1,C2); İş İngilizcesi, Sınav İngilizcesi (LGS,YDS,TOEFL,IELTS,YÖKDİL,Hazırlık Atlama) dersleri veriyorum. Derslerimiz yüz yüze ve online derslerdir. Şu ana kadar öğrencilerimden derslerle ilgili olumlu dönütler aldım ve birlikte başarıyı yakaladık. Ders dışında da onların gelişimini yakından takip ettim.Yurtdışı deneyimlerimin olması dışında yabancı eğitmenlerle çalışmalar yapma imkanım da oldu. Anadolu Lisesi'nde hazırlık sınıfı da dahil olmak üzere birçok dersi İngilizce olarak gördüm. Lisans öğrenimimi Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde okudum. Yüksek Lisans Eğitimimi Ankara Üniversitesi'nde tamamladım.
Not: YDS ve YÖKDİL puanlarım mevcuttur.

6 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 23 saniye önce
Online

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu

ANKARA ÇANKAYA BALGAT

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 534936XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

- Yabancılara Skype ve Zoom üzerinden Türkçe dersleri - Skype ve Zoom üzerinden konuşma dersleri -Yüz yüze İngilizce,Almanca dersleri -Paket programlar -Birebir dersler,grup dersleri -Etüt çalışmaları -Ödev yardımı -Genel İngilizce -Konuşma pratiği -İş İngilizcesi -Fonetik çalışmaları -Okul derslerine yardımcı olma -Sınavlara Hazırlık - Yabancı dil konusunda özgüven eksikliğini,korkuları giderme,motive etme

Öğrencilerimin özel dersler sayesinde hem akademik hem sosyal boyutta ilerlemeler kaydettiğini bizzat gözlemleyen birisi olarak bu süreçte kendime kazandırdığım birçok beceri,deneyim oldu.Ayrıca, farklı insanlarla tanışma şansı ve bilgi paylaşımı fırsatım oldu.

12 yılı aşkın süredir özel ders veriyorum. Amerikan Kültür Derneği Dil okulları,yaz okulları,kolej,özel okul,yurtdışı tecrübelerim oldu. Ankara'nın her yerinde yüz yüze/online;Türkiye'nin her yerinde online ders verebilirim.

Sınavlarda ve derslerde üstün başarı, hayat boyunca öğrencilerime faydalı olacak pratik noktalar, müfredat ve müfredat dışı konularla ilgili bilgi sahibi olma,sosyal becerileri geliştirme,yabancı dilde düşünme becerisi

12 yılı aşkın yabancı dillerle (İNGİLİZCE,ALMANCA) ilgili her türlü her seviyede deneyime sahibim.

Görsel ve işitsel öğelerden faydalanarak yabancı dil eğitimi veririm ve ezberci eğitimden uzak dururum.Ders dışında da öğrencilerimin gelişimini takip eder ve onlarla ilgilenirim. Onların memnuniyeti ve derslerimin verimli geçmesi önceliğimdir.Derslerim ana beceriler olan dinleme,okuma,konuşma,yazma çerçevesinde olup alt beceriler olan kelime bilgisi ve dilbilgisi ile de desteklenmektedir.

Özel ders alarak kendinizi geliştirin. Yabancı dil eğitimine yalnızca ders olarak bakmamalı bunun bir sürecin ürünü olduğunu göz ardı etmemeleri gerektiğini tavsiye ediyorum.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 50 TL60 TL
Yabancı Dil Almanca 60 DK 50 TL50 TL
Üniversite Derslerine Takviye 60 DK 60 TL60 TL
Ödev Destek 60 DK 50 TL80 TL
Yabancı Dil Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi 60 DK 100 TL100 TL
Yabancı Dil YDS 60 DK 60 TL60 TL
Yabancı Dil IELTS 60 DK 80 TL80 TL
Yabancı Dil TOEFL 60 DK 80 TL80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 13.00 18.00
SALI 13.00 18.00
ÇARŞAMBA 13.00 18.00
PERŞEMBE 13.00 18.00
CUMA 13.00 18.00
CUMARTESİ 10.00 19.00
PAZAR 10.00 19.00
İL İLÇE
ANKARA ÇANKAYA

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

4
Yorumlar
Yıldız .
Kas 23, 2020
Ahmet hocadan daha önce yüzyüze ders almıştım fakat tayinim çıkınca çok üzülmüştüm. Şimdi ise uzaktan eğitimle derslerimize devam ediyoruz, çok mutluyum. Sayesinde yüz yıllardır korkum olan İngilizceyi sevdim. Keşke çok daha önce bilseydim kendisini de birlikte başlasaydık. İyi ki varsın Ahmet hocam! You are the number one!
Fatih .
Kas 22, 2020
Hocam sayenizde İngilizce konuşmam gelişti. Derslerinizden çok verim aldım ben. Ödevlerime de yardımcı oldunuz. Her şey için çok teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.
Gözde .
Kas 21, 2020
He is the best English teacher I've ever seen.
Ceyhan .
Kas 21, 2020
Hocam size çok teşekkür ederim, daha önce bir kaç kez ders almaya niyet ettim fakat bu kadar kısa sürede bu kadar ilerleyeceğimi bilsem daha önce mutlaka başlardım. Herkese tavsiye ediyorum hiç ertelemeyin derim.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.