Ders verme şekilleri
  • Yüz yüze
  • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Neden Özel Ders Veriyorum

Tecrübelerim

Size Neler Kazandırabilirim

Anaokulu ve ilköğretim öğrencilerine yönelik derslerde öğrenci başarısının yükselmesini garanti ediyorum. Sizin veya çocuklarınızın, İngilizceyi tüm incelikleriyle ve kolaylıkla öğrenmensine yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Şans verildiği takdirde, her öğrenci başarılıdır!

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Kişiye özel ya da maksimum 2-4 kişilik gruplara İngilizce/Fransızca/Matematik dersi veriyorum. Ön görüşmede ders almak isteyen kişinin ihtiyacına yönelik bir program oluşturuyoruz. İlköğretim/Lise/Üniversite hazırlık sınıflarına yardımcı, IELTS/YDS sınavlarına hazırlık, beginner/ intermediate/advanced seviyelerindeki öğrencilere pratik ağırlıklı ders verilmektedir. Düzenli derslerin yanında öğrencinin ihtiyacına yönelik essay writing ve hukuk ingilizcesi dersleri de verilmektedir.
Düzenli olarak 8 yıldır İngilizce özel ders veriyorum. Aynı zamanda ilköğretim öğrencilerine yönelik İngilizce Matematik ve Fransızca dersi de vermekteyim. Öğrencilerimin başarısından memnunum. Öğrenci kabulünde minimum yaş 6 olup, başlangıç seviyesi dışındaki öğrencilere, deneme dersinde seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Düzenli ders takibi neticesinde, herkesin İngilizce'yi rahatlıkla ve tüm incelikleriyle öğrenebileceğinden eminim. Okul derslerinde( İngilizce/ İngilizce Matematik/ Fransızca) başarı seviyesinin yükseltilmesi hususunda garanti veriyorum.

Dersleri Nasıl İşlerim

Her öğrencinin kişisel ihtiyaçlarına yönelik program oluşturuyoruz.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

  • İngilizce - Yabancı Dil : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 200.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
  • Ataşehir
  • Kadıköy

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

Öğretmene henüz yorum yapılmadı.

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Elif Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et