İngilizce

Kişiye Özel İngilizce Ders/ Private Tutoring
Profil Onaylandı
5 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Kadıköy Anadolu Lisesi mezunuyum. Lisans eğitimini çift anadal öğrencisi olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde hukuk ve sosyoloji alanlarında tamamladım. İsveç'te Uluslararası Hukuk alanında yüksek lisans yaptım. Şu anda da İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümünde öğrenciyim. 2015 yılından itibaren İstanbul'da özel ders veriyorum. Ders programının oluşturulmasında öğrencinin ihtiyacının belirlenmesi öncelik taşımaktadır. Dersler kişiye özel olmanın yanında talep üzerine maksimum 2-4 kişilik gruplara da ders verilmektedir. Her ders öncesi program sabit olup, ders içerikleri pratik ve egzersiz ağırlıklıdır. İsteğe bağlı olarak, öğrencilere ödev verilmektedir.

7 Veli İle İletişime Geçti
8 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk(Tam Burslu) Mezunu

İSTANBUL ATAŞEHİR ATATÜRK

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Anaokulu ve ilköğretim öğrencilerine yönelik derslerde öğrenci başarısının yükselmesini garanti ediyorum. Sizin veya çocuklarınızın, İngilizceyi tüm incelikleriyle ve kolaylıkla öğrenmensine yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Şans verildiği takdirde, her öğrenci başarılıdır!

Kişiye özel ya da maksimum 2-4 kişilik gruplara İngilizce/Fransızca/Matematik dersi veriyorum. Ön görüşmede ders almak isteyen kişinin ihtiyacına yönelik bir program oluşturuyoruz. İlköğretim/Lise/Üniversite hazırlık sınıflarına yardımcı, IELTS/YDS sınavlarına hazırlık, beginner/ intermediate/advanced seviyelerindeki öğrencilere pratik ağırlıklı ders verilmektedir. Düzenli derslerin yanında öğrencinin ihtiyacına yönelik essay writing ve hukuk ingilizcesi dersleri de verilmektedir.
Düzenli olarak 8 yıldır İngilizce özel ders veriyorum. Aynı zamanda ilköğretim öğrencilerine yönelik İngilizce Matematik ve Fransızca dersi de vermekteyim. Öğrencilerimin başarısından memnunum. Öğrenci kabulünde minimum yaş 6 olup, başlangıç seviyesi dışındaki öğrencilere, deneme dersinde seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Düzenli ders takibi neticesinde, herkesin İngilizce'yi rahatlıkla ve tüm incelikleriyle öğrenebileceğinden eminim. Okul derslerinde( İngilizce/ İngilizce Matematik/ Fransızca) başarı seviyesinin yükseltilmesi hususunda garanti veriyorum.

Her öğrencinin kişisel ihtiyaçlarına yönelik program oluşturuyoruz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 150 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 19.00 21.00
SALI 19.00 21.00
ÇARŞAMBA 19.00 21.00
PERŞEMBE 16.00 20.00
CUMA 16.00 20.00
CUMARTESİ 13.00 16.00
PAZAR 14.00 16.00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL KADIKÖY

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.