İngilizce öğretmeni, Türkçe öğretmeni

Deneyimli, Amerika tecrübeli, alanında uzman, sabırlı, anlayışlı, pozitif, güleryüzlü, eğlenceli
Elif inci Yılmaz - İngilizce öğretmeni, Türkçe öğretmeni

Elif inci Yılmaz

yıldız
Profil Onaylandı
4 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


İngilizce özel ders almak istiyorsanız, doğru ilana bakıyorsunuz. Neden mi?
1. 12 yıl aktif İngilizce öğretmenliği deneyimim var bil fiil her kademe ilköğretim, ortaokul, lise ve 10 yılı üniversite hazırlık okulu ve yabancı diller bölümü olmak üzere. Bu süre içerisinde düzenli özel ders vermiş biri olarak, okul derslerine takviye, sınavlara hazırlık, Teog, yds gibi, özellikle de üniversite İngilizce hazırlık dersleri konusunda uzmanım. Üniversite hazırlık atlama sınavlarına ve Erasmus öğrenci değişim programı seçme sınavlarına yetiştirme konusunda tecrübeliyim. Tıp Falültesi dahil olmak üzere birçok çeşitli fakülte ve bölümde her seviye İngilizce ders verdim. Yüksek lisansım İngiliz Dili ve Edebiyatı olduğu için aynı zamanda bu ve benzeri bölümlerde okuyan öğrencilere ders ve ödev konularında yardımcı olabilirim, İngiliz ve Amerikan edebiyatı bilgim de yeterlidir.
2. Aynı zamanda öğrenci koçuyum, böylelikle öğrencilerime okul başarısını arttırma konusunda daha fazla yardımcı olabilirim. Bunun için de extra ücret talep etmem.
3. Her yaşa hitap edebilirim. Küçük çocuklarla iyi anlaşırım, onlara İngilizce öğretirken hem eğlendiren hem de zeka, dikkat ve algı geliştiren yöntemler kullanırım. Çocuk oyun oynamaya odaklanarak ders yaptığının farkına bile varmaz çoğu zaman. Çok çeşitli materyaller kullanıyorum derslerimde; renkli resimli görseller, oyuncaklar, kuklalar, zeka oyunları,şarkılar, videolar ile öğretip, sürpriz hediyeler ile ödüllendiririm.
4. Ücret konusunda yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince. Haftalık görülen ders sayısına, öğrencinin durumuna ve hedeflenen İngilizce seviyesine göre ders süresi değişeceğinden ücret de değişiklik gösterebilir.
5. Amerika'da uzun yıllar yaşadığım için İngilizcem ana dilime yakındır, telafuz konusunda akıcı konuşmada ustayımdır. Amerika'ya gitmek, orda öğrenci olmak isteyen kişiler de tecrübelerimden istifade edebilir.
6. Eğitimim lisans ve yüksek lisans: İstanbul üniversitesi, yurtdışı üniversitelerden çeşitli İngilizce öğretmenliği workshop, seminer, uzmanlık eğitimleri sertifikalarım mevcuttur.( Cambridge, Oxford üniversitelerinden)
7. Öğrencilerime karşı pozitif, anlayışlı, sevecen, samimi, sabırlı davranarak dertlerini paylaşırım, aynı zamanda onların psikolojik olarak da rahatlamalarına destek olurum. Tabi böyle bir beklenti ve ihtiyaç varsa destek olmaya çalışırım.
Marmara Üniversitesi Yabancı dil olarak Türkçe öğretimi sertifikasına sahibim. Türkçe öğrenmek isteyen yabancılara Türkçe dersi de veriyorum.

19 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 yıl önce
Offline

İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği

İSTANBUL KADIKÖY FENERYOLU

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
YABANCI DİL İNGİLİZCE 60 DK 80 TL
EDEBİYAT İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI 60 DK 100 TL
DANIŞMANLIK EĞİTİM KOÇLUĞU 60 DK 80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 11:00 15:00
SALI 11:00 15:00
ÇARŞAMBA 11:00 15:00
PERŞEMBE 11:00 15:00
CUMA 11:00 15:00
CUMARTESİ 12:00 20:00
PAZAR 12:00 18:00
İL İLÇE
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.