Sayısal Dersler

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum
Profil Onaylandı
8 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Daha önce 2 yıl Uludağ Tıp fakültesinde okuyup,meslek değiştirme kararı aldım. Bu süreçleri özel dersler vererek değerlendirdim. Bilgisayar mühendisliği okurken de özel derslere devam ettim. 3 bireysel öğrencim oldu,onun harici gruplarla ders yaptık. Öğrencilerimin başarılarını direkt olarak kendime bağlamam doğru olmayacaktır,ancak ilk 10.000 içerisinde de çok öğrencim oldu,barajı aşması için eğitim vermeye başladığım öğrenciler de oldu, öğrencilerimin gayretleri ile benim tecrübe ve kişiye göre yaptığım ders taktikleri sonucunda başarıya ulaştık.

8 Veli İle İletişime Geçti
6 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunu

YALOVA MERKEZ

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Sayısala olan ilgi ve sevgim ile insanlara bir şey öğretebilmenin verdiği mutluluk birleşince,özel ders verme sebebim oluşuyor

Lise hayatımın başından beri kimi zaman resmi kurumlarda,kimi zaman kendi arkadaşlarıma,kimi zaman da bireysel özel dersler vermek suretiyle yıllardır isteyerek bu anlatma/öğretme işini yapıyorum.

Sayısal düşünme kabiliyeti,temel bilgilerinizdeki eksiklikleri kapatma,soruları doğru değerlendirme ve anlayabilme,sınav taktikleri

Çabalarıma rağmen,öğrenci derse ilgi göstermeyip ciddiyetsiz davranırsa,eğitimimizi sonlandırırım.Ancak hedefini belirlemiş bir öğrenciye her şekilde yardımcı olmaya çalışırım.

Anlatacaklarımı öğrencinin bilgi seviyesi ve düşünme/anlama şekline göre belirlerim. Bununla beraber konunun türüne göre de farklı anlatımlar sergileyebilirim. Mesela kimi zaman konunun mantığına odaklanırız,en son soruları çözeriz,kimi zaman önce soruların taktiklerini öğrenip,sonra arka plandaki mantığı öğrenmemiz gerekir. Derslerim kendine küçük veya büyük,hedef belirlemiş her öğrenciye uygundur

Ne istediğinize karar verip,hedefinizi belirleyin,benim de bilgi ve tecrübelerimden faydalanarak hızlı bir şekilde hedefinize ulaşabilirsiniz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Fizik Genel Fizik 60 DK 50 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 50 TL
Matematik Geometri 60 DK 50 TL
Kimya 60 DK 50 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 50 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 10.00 22.00
SALI 10.00 22.00
ÇARŞAMBA 10.00 22.00
PERŞEMBE 10.00 22.00
CUMA 15.00 22.00
CUMARTESİ 15.00 22.00
PAZAR 15.00 20.00
İL İLÇE
YALOVA ÇİFTLİKKÖY
YALOVA MERKEZ

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

1
Yorumlar
ÖZGE .
Ağu 27, 2019
MERHABA HOCAM İYİ GÜNLER.KIZIM ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLANIYOR O YÜZDEN DERS ALMAK İSTİYORUZ. HEDEFİ YÜKSEK YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? SİZİNLE GÖRÜŞMEK İSTİYORUZ.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.