egitimcimuhendis
 • Yüz yüze
 • Online
Buğra H. - EĞİTİMCİ MÜHENDİS

Deneyimli eğitimci bir mühendisim, dershane geçmişim ve eğitim üzerine 3000'den fazla öğrencim oldu.

Ankara /

4 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Elektrik Elektronik Mühendisliği Dersleri,Üniversite Derslerine Takviye +3 ders
Gazi Üniversitesi / Mühendislik Fakültesi / Elektrik-Elektronik Mühendisliği - Mezun

Uzman öğretmen

Online akademimizde Özel Ders Alanı kontrolünde online birebir ders veren öğretmen.

N

Nehir

Öğretmene gelen son yorum

Mezun ve eşit ağırlık öğrencisiyim bana yaptığı rehberlikle ,hazırladığı program ve derslerimiz sayesinde geçen seneye oranla netlerim de büyük bir artış oldu

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Kendi oluşturduğum kaynaklar ve sorular ile öğrenciye düzenli çalışma sağlayabilmekteyim. Öğrenciye kendi çalışacağı vakitler için de planlar yaparak tablolar vermekteyim. Her yaştan öğrenciye destek oldum bu yüzden öğrenci/mezun farketmeksizin eğitim verebilirim.

Neden Özel Ders Veriyorum

Yeni insanlarla tanışmayı ve insanlara bir şeyler katmayı seviyorum. Eğitimci yanım çocukluğuma dayanıyor ve gerçekten çok öğrenci yetiştirdim bu zamana kadar. Daha da devam ederek yeni nesillere güzel şeyler bırakmak istiyorum.

Tecrübelerim

 • TYT / AYT / YÖS / SAT / DGS / KPSS / ALES
 • 2 sene dershane tecrübem,
 • 7 sene özel ders tecrübem bulunmaktadır.

Size Neler Kazandırabilirim

 • Genel Danışmanlık Hizmeti, öğrencinin genel ders performansı için çalışma stabilitesi kazanması adına genel öğretiler kazandırılmaktadır.
 • 9/10/11/12 Matematik, Sınıf matematik dersleri haftalık çalışma tabloları ile düzen içerisinde okul hızına nazaran bir seviye daha ileri giderek öğrencinin hazırlıklı olarak konuları tamamlaması esas alınır.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Ankara'da ikamet etmekteyim. Online olarak ders tecrübem uzun süredir bulunmaktadır. Bana ulaşmak ve ders talebinde bulunmak isterseniz, Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Dersleri Nasıl İşlerim

İlk dersi öğrenciyi anlamak üzerine ve algısını tespit etmek için genel matematik sorularımla ve anlatımımla yapıyorum. Ardından dersleri planlı ve tablo/konu grafiği yaparak düzenli şekilde işliyorum.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özel derste genellikle velilerin dikkat ettiği, öğrencinin algısına yönelik çalışma yapılma hususudur. Eğitimciler öğrenciye ders anlatır fakat her öğrenci aynı algı yapısına sahip değildir. Ya özgün anlatım gerekmekte ya da öğrenciyi iyi analiz edebilme yetisine sahip olması gerekmektedir. Bu yüzden uzun süre eğitimcilik dışında psikanaliz üzerine çalıştım ve algı saptama / algı yönetimi gibi konular üzerine düştüm. Tavsiyem, bir öğretmen değil, sizi gerçekten anlayıp anladığınız şekilde size anlatım sağlayabilen bir eğitmen bulmanızdır. :)

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Genel Fizik - Fizik : 60 dk - 550.00₺ | Online Ücret: 550.00₺
Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - 660.00₺ | Online Ücret: 660.00₺
Üniversite Derslerine Takviye : 60 dk - 660.00₺ | Online Ücret: 660.00₺
Robotik Kodlama : 60 dk - 660.00₺ | Online Ücret: 660.00₺
Tez Danışmanlığı - Danışmanlık : 60 dk - 660.00₺ | Online Ücret: 660.00₺
Elektrik Elektronik Mühendisliği Dersleri - Üniversite Derslerine Takviye : 60 dk - 660.00₺ | Online Ücret: 660.00₺
Arduino - Bilişim Teknolojileri : 60 dk - 660.00₺ | Online Ücret: 660.00₺
C++ - Bilişim Teknolojileri : 60 dk - 660.00₺ | Online Ücret: 660.00₺
Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 550.00₺ | Online Ücret: 550.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ankara:
 • Altındağ
 • Çankaya
 • Etimesgut
 • Keçiören
 • Mamak
 • Sincan
 • Yenimahalle
İstanbul:
 • Ataşehir
 • Bahçelievler
 • Başakşehir
 • Kadıköy
 • Beşiktaş
 • Şişli
 • Üsküdar
 • Sarıyer
 • Bakırköy

Değerlendirmeler (32)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
N

Nehir

Mezun ve eşit ağırlık öğrencisiyim bana yaptığı rehberlikle ,hazırladığı program ve derslerimiz sayesinde geçen seneye oranla netlerim de büyük bir artış oldu


E

Emre

Merhaba, ben Emre. 10. sınıf öğrencisiyim. Buğra hocamla 5 aydır matematik çalışmaktayız. Yeni öğrenilen zor konuları çok kolay bir şekilde hallettik. Kafamdaki meslek seçimlerine karşı netlik kazandırmamda yardımcı oldu. Tavsiye ederim.


S

Serhat

Bana devre konularinda, boole cebirinde ve muhendislik matematiginde gercekten cok yardimci oldu. Kesinlikle oneririm


S

Sila Y.

Buğra hoca dan hem ders hem de analog haberlesme projem icin cok yardim aldim. Cok memnum kaldim acikcasi hem ders isleyis bicimi hem de elektirik ve elektronik konusundaki bilgisi benim gelisimim icin hem de ortalamamin yukselmesine sebep oldu.Bugra hocaya tesekkur ederim


A

Ateşhan F.

Çok memnun kaldım hocamın sayesinde fizik derelerimi geçebildim çok teşekkür ederim 😇


ö

ömer y.

Çok iyi derecede c++ öğrendim sayesinde karşıma çıkan her dili çok kolay anlıyorum. Eğlenceli ve oldukça öğretici bir c++ dersi aldım.


Ç

Çiğdem

Buğra hocama çok çok teşekkür ediyorum kendisi eğitim konusunda desteğini esirgemeyen çok bilgili ve ilgili bir eğitmen


M

Miraç

Buğra hocamla üniversite okurken tanıştım. Tüm konularda yardımcı olmasının ve üstün bilgisinin yanı sıra, ilgisi ve alakası da harikaydı. Mezuniyetim buğra hocam sayesinde oldu. Sevgili hocam, siz ve sizin gibilerinin sayısının artması dileğiyle.


E

Ertan

Buğra hoca ilgili ve çoğu konuya hakim olan birisi. Üniversite sınavlarıma çok fazla katkısı oldu. Özellikle anlamadığınız yerlerde özel olarak tekrar video ile daha ayrıntılı şekilde anlatması konulara daha hakim olmanızı sağlıyor. Kesinlikle zorluk çektiğiniz bir durumda destek alabilirsiniz.


z

zeynep

buğra hoca ile ayt fizik çalıştık mükemmel bir anlatıma sahip ve bütün konulara hakim ayrıca hangi konu nasıl anlatılırı çok iyi biliyor.Derslerde son derece disiplinli ama asla sıkıcı değil çok keyifli 2 yıl geçirdik fiziği öğretiyor ve sevdiriyor.öğretmenliğinin yanı sıra harika bir kişilik🥰


V

Visam

Tek kelime ile mükemmel ötesi bir hoca onun sayesinde sağlık bölümü kazanma şansını yakaladım çok şükür. Herşey için teşekkürler buğra hocam sizinle beraber harika dersler işledik gerçekten herşey için çok çok teşekkürler🖤


B

Bade

Buğra Hocayla YKS sürecimin sonlarında tanıştım lakin keşke daha önceden tanısaymışım. Hem ders işleyişi güzel hem de sohbeti. Sağ olun hocam.


T

Tutkucan

İşinde tecrübeli, yabancı bir ülkede okumama ve alışagelmişin dışında bir sistem kullanmama rağmen buğra hocamız hemen sisteme adepte olup beni sınavıma gayet iyi hazırladı. Ders dışındada, eğitim hayatım için verdiği bilgiler altın değerindeydi.


L

LÜTFİYE

ÇOK İLGİLİ BİR HOCA .ÇOK DENEYİMLİ OLDUĞUNUDA DÜŞÜNÜYORUZ TEŞŞ


T

Tunahan

Buğra hoca işinde çok iyi bir hoca her konuda elinden geldiğince bana yardımcı oldu tavsiye ederim memnun kalacaksınız.


U

Umut ö.

Buğra Hocam gerçekten elektrik/elektronik konularına hakim mükemmel Şükran duyuyorum gerçekten çok yardımcı oldu Çok teşekkür ederim hocam ?


Y

Yeter i.

Online eğitim döneminde elektrik derslerimde çok yardımcı oldu. Anlamadığım konuları çok iyi bir şekilde anladım. Sayesinde elektrik dersini iyi bir harf notu ile verdim. Çok teşekkür ederim?


S

Sezgin Y.

Kesinlikle tavsiye ediyorum benim için hakkı ödenmeyecek kişilerden biri. Akademik ders aldım kendisinden farklı branşlarda da ders alabilirsiniz.


M

M. T.

Buğra Hocam her konuda yardımlarını asla benden esirgemedi hocalık değil abilik yaptı. Gerçekten bana çok faydası oldu. Süreklilikli ödev vermesi ve kontrol etmesi dersleri daha verimli anlamama sebep oldu. YKS öğrencileri ve akademik ders almak isteyenler kesinlikle Buğra Hocadan yardım almalı.


E

Eylül

Bir yıldır Buğra Hocadan ders alıyorum. 9. Sınıfı beraber tamamladık. Üniversite sınavıma kadar beraber çalışmak istiyorum. Gerçekten öğretim yöntemleri ve derin bir şekilde öğrenmemi sağlayan bir öğretici yapısı var. Her şey için teşekkür ederim...


B

Berkay

Elektronik vize ve final sınavlarım için konu anlatımında çok yardımcı oldu. Sayesinde AA ile geçtim.


S

Sümeyye

Buğra hocanın ders anlatımı sayesinde uzun süredir zorlandığım elektrik dersini yüksek bir notla verip geçtim. Online sistemde çok nadir güvendiğim hocalardan bir tanesidir Buğra hoca. Tekrardan kendisine bı güzel ders anlatımı ve verdiği güzel bilgiler için teşekkür ediyorum:)


R

Robiya

Buğra hoca kendi alanında uzaman biri,konulara son derece hakım.Odevlerimde yardımcı oldu.Sayesinde odevlerden en yüksek puanı aldım.Hocamız sağ olsun.Arkadaşlar gönül rahatlığıyle iletişime geçebilirsiniz pişman olmazsınız


B

Bulut

Buğra hocamdan fizik dersi aldım çok samimi ve kaliteli bir öğretmen


A

Ali

Buğra hoca karşıma iyiki çıktınız dediğim nadir insanlardan biridir sayesinde 5 kere alıp veremedeğim dersimi tek AA ile verdim ders anlatış şekli sizinle konuşma şekli gerçekten mükemmel tekrar teşekkür ederim hocam yardımlarınız için ?


D

Doğan

İşinde son derece uzman, yardımsever ve bilgili bir hocamız. Sayesinde bir türlü yapamadığım elektronik derslerinden başarıyla geçtim. Elektronik derslerini anlamakta güçlük çekiyor iseniz Buğra Hocamı kaçırmayın derim. Emin olun pişman olmazsınız.


N

Nida

Hocamdan aldığım özel derslerin sayesinde elektronik bölümü 1. Sınıf derslerini başırıyla bitirdim, anlatımı yorumu mükemmel, hocam emeğinize sağlık sizin sayenizde başardım, herşey için teşekkürler


H

Habip G.

Buğra hocam sayesinde dersleri anlamam ve anlayış sekli açısından olumlu değişiklikler oldu. Bu aynı zamanda derslerimde olan başarıyıda beraberinde getirdi. Kendisi dersi bir saate veya kalıba bağlamaksızın özgün , istekli ve anlaşılır bir şekilde anlattı. Kısacası buda beraberinde başarılı olmamı sağladı . Teşekkürler hocam sağolun .


H

Hanım

Her şey için çok teşekkür ederim hocam. Sayenizde istediğim netlere ulaştım. :)


S

Sevgi B.

Mükemmel bir hoca yardımlarınız için çok teşekkür ederim:)


S

Semih

2 senedir Buğra Hocadan ders almaktayım. İlk halim ile şimdiki halim arasında gerçekten fark var. Kendisi öğrenci ile arkadaşça ilgilenen bir eğitmen. Mühendis eğitmen olmasının faydası öğretim metotlarının daha kalıcı olması ve genel eğitimden biraz daha yoğun ve verimli eğitim vermesi. YKS için de sayısal alanda kendisi ile devam edeceğim. Tavsiye ederim.


g

gülhanım

Buğra bey ilginiz ve öğretme çabanız için buradan da teşekkür etmek istiyorum gerçekten hangi saatte olursa olsun sorularıma hemen dönüş yaptı aklımda soru işareti bırakmadı derse olan ilgimi artırdı çok donanımlı biri gerçekten çok teşekkür ederim hayat kurtarıcısınız hocam :))


Buğra Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Pazartesi:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Salı:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Çarşamba:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Perşembe:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Cuma:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Cumartesi:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Pazar:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

550

60 Dakikalık Ders

41 Aktif Öğrenci - 1.631 Tamanlanan Ders

Genellikle 1 saat içinde yanıt verir.

Öğretmenin tüm belgeleri doğrulanmıştır.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 397 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 386 kişi ders almak için başvuru yaptı.