İLKOKUL ÖĞRETMENİ

Eğlenerek ve eğlendirerek ders vermek benim işim!
Dilara Özge BARAN - İLKOKUL ÖĞRETMENİ

Dilara Özge B.

yıldızyıldızyıldız
Profil Onaylandı
87 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 5 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 3 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


İlkokul 1,2,3,4 ve 5. sınıf öğrencilerine okul dönemi takviye ve pekiştirme, tatil dönemi okula hazırlık ve bursluluk sınavlarına hazırlık deneyimine sahibim. 8 yıldır bu alanlarda çok sayıda öğrenciye özel ders verdim. Aynı öğrencilerle peş peşe yıllar çalışarak iyi bir referans oluşturduğuma inanmaktayım. İlk derste öğrencinin seviyesini belirlemek amacıyla küçük bir sınav uygulayıp seviyesine uygun çalışma yöntemi, program ve ders saati önerisi yapılır. Veli tarafından onaylanan program ve ders saati üzerinden çalışmaya başlanılır.

9 Veli İle İletişime Geçti
8 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 3 yıl önce
Offline

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL MALTEPE CEVİZLİ

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Öğrencilerle birebir etkileşimde olmak ve gelişimlerini görmek beni mutlu ediyor.

Öğrencilerin motivasyonlarını ve özgüvenlerini arttırarak potansiyel yeteneklerini günyüzüne çıkartırım.

İlk derste öğrencinin seviyesini belirlemek amacıyla küçük bir sınav uygulayıp seviyesine uygun çalışma yöntemi, program ve ders saati önerisi yapılır. Veli tarafından onaylanan program ve ders saati üzerinden çalışmaya başlanılır.
Referanslar
Nazan Özçelik / 09 Ekim 2017 15:25
Oğlum bir sene başka bir öğretmenden ders aldığı halde hiç bir ilerleme olmamıştı, tavsiye üzerine Dilara Hoca ile bir araya geldik ve ikinci ders sonrasında hem sınavlarında hem de matematik dersine bakış açısında olumlu yönde çok memnun kaldığımız gelişmeler yaşadık. Dersi hem eğlenerek, akılda kalıcı şekilde anlatan Dilara Hoca'yı matematik sevmeyen/zor gören çocuklara sahip tüm velilere özellikle öneriyorum.
Selda Çırtlık / 09 Ekim 2017 16:14
Dilara hn.'a bu vesileyle çok teşekkür etmek istiyorum kızıma Matematiği sevdiren ve ilgisini çeken aynı zamanda yüksek enerjiye sahip bir öğretmen olduğu için.
Hatice Taşkıran / 10 Ekim 2017 17:35
Alanı konusunda gayet profesyonel iletişim son derece başarılı ve çok güleryüzlü bir öğretmendir herkese tavsiye ederim.
Murat Kural / 15 Ekim 2017 20:45
Dilara Hn.kızımın sadece öğretmeni değil aynı zamanda da Dilara Ablası oldu.Motivasyonu ve özgüveninin gelişmesinde katkısı çok büyüktür.Teşekkürler Dilara Öğretmenimiz.
Gamze Özge / 24 Ekim 2017 09:18
"Dilara öğretmen hayatımda gördüğüm en iyi öğretmen, onunla ders yapmaktan her zaman mutluyum ve kendisiyle uzun süre birlikte ders yapmayı umuyorum." Bu sözler Dilara öğretmen ile ders yapan oğlumuzun sözleri olup, bunun ötesinde kendisi hakkında söyleyeceğimiz her şey onu anlatmaya yetersiz kalacaktır. Sadece şunu eklemek isteriz, zaman ayırdığı öğrencilerine katkısı büyüktür. Oğlumuzun matematikteki başarısını Dilara öğretmene borçluyuz.

İlk ders sonrası kendi ders notlarım ve çalışma kağıtlarımla uygulamalı ve ödevli bir çalışma yaparım.

Öğretmeni sevmek dersi sevmektir. Öncelikle çocugunuzun ders alacağı öğretmenle uyumuna dikkat etmelisiniz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
İlköğretim Takviye 90 DK 90 TL
Matematik Genel Matematik 90 DK 90 TL
Türkçe Dil ve Anlatım 90 DK 90 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 19.00 21.00
SALI 14.00 21.00
ÇARŞAMBA 14.00 21.00
PERŞEMBE 14.00 21.00
CUMARTESİ 09.00 21.00
İL İLÇE
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

5
Yorumlar
Serkan .
Şub 8, 2018
Dilara hanım çocuk gelişimi ve eğitimi alanında oldukça deneyimli olduğu gibi öğretmeyi seven çocukları aynı zamanda hayata hazırlayan tüm bunların yanı sıra adeta toplum gönüllüsü ruhu taşıyan bir öğretmendir.Çocukların en çok zorlandığı hayatın en büyük silahları olan Fen ve Matematiği Dilara öğretmen ile çocuklar oldukça eğlenceli bir şekilde rahatlıkla kavrama fırsatı bulacaklardır.Emin olun çocuğunuzda Dilara öğretmen öncesi ve sonrası şeklinde iki büyük farklı dönemi kendinizde gözlemleyeceksiniz.
Gamze .
Kas 1, 2017
"Dilara öğretmen hayatımda gördüğüm en iyi öğretmen, onunla ders yapmaktan her zaman mutluyum ve kendisiyle uzun süre birlikte ders yapmayı umuyorum." Bu sözler Dilara öğretmen ile ders yapan oğlumuzun sözleri olup, bunun ötesinde kendisi hakkında söyleyeceğimiz her şey onu anlatmaya yetersiz kalacaktır. Sadece şunu eklemek isteriz, zaman ayırdığı öğrencilerine katkısı büyüktür, çok sabırlı ve her zaman güleryüzlüdür, çocuklar ile iletişimi fevkalade iyidir. Oğlumuzun matematikteki başarısını Dilara öğretmene borçluyuz.
Selda .
Eki 31, 2017
Dilara hn.'a bu vesileyle çok teşekkür etmek istiyorum kızıma Matematiği sevdiren ve ilgisini çeken aynı zamanda yüksek enerjiye sahip bir öğretmen olduğu için.
Nazan .
Eki 28, 2017
Sabırlı,disiplinli en önemlisi eğlenceli ! ders işleyiş sistemi ile kesinlikle herkese tavsiye ederim. Özellikle matematik dersini sevmeyen, yapamayacığın düşünen çocuklara sahip velilere!!!
Hatice T.
Eki 27, 2017
Alanında uzman gayet sabırlı ve uyumlu çocukların seviyesine göre ders işleyip çok profesyonel bir öğretmendir herkese tavsiye ederim...
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.