dilarabaran
  • Yüz yüze
  • Online
Dilara Özge B. - İLKOKUL ÖĞRETMENİ

Eğlenerek ve eğlendirerek ders vermek benim işim!

İstanbul / Maltepe

8 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Dil ve Anlatım,Genel Matematik +1 ders
Marmara Üniversitesi / Atatürk Eğitim Fakültesi / Sosyal Bilgiler Öğretmenliği - Mezun
S

Serkan özkorkmaz

Öğretmene gelen son yorum

Dilara hanım çocuk gelişimi ve eğitimi alanında oldukça deneyimli olduğu gibi öğretmeyi seven çocukları aynı zamanda hayata hazırlayan tüm bunların yanı sıra adeta...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Neden Özel Ders Veriyorum

Öğrencilerle birebir etkileşimde olmak ve gelişimlerini görmek beni mutlu ediyor.

Tecrübelerim

Size Neler Kazandırabilirim

Öğrencilerin motivasyonlarını ve özgüvenlerini arttırarak potansiyel yeteneklerini günyüzüne çıkartırım.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

İlk derste öğrencinin seviyesini belirlemek amacıyla küçük bir sınav uygulayıp seviyesine uygun çalışma yöntemi, program ve ders saati önerisi yapılır. Veli tarafından onaylanan program ve ders saati üzerinden çalışmaya başlanılır.
Referanslar
Nazan Özçelik / 09 Ekim 2017 15:25
Oğlum bir sene başka bir öğretmenden ders aldığı halde hiç bir ilerleme olmamıştı, tavsiye üzerine Dilara Hoca ile bir araya geldik ve ikinci ders sonrasında hem sınavlarında hem de matematik dersine bakış açısında olumlu yönde çok memnun kaldığımız gelişmeler yaşadık. Dersi hem eğlenerek, akılda kalıcı şekilde anlatan Dilara Hoca'yı matematik sevmeyen/zor gören çocuklara sahip tüm velilere özellikle öneriyorum.
Selda Çırtlık / 09 Ekim 2017 16:14
Dilara hn.'a bu vesileyle çok teşekkür etmek istiyorum kızıma Matematiği sevdiren ve ilgisini çeken aynı zamanda yüksek enerjiye sahip bir öğretmen olduğu için.
Hatice Taşkıran / 10 Ekim 2017 17:35
Alanı konusunda gayet profesyonel iletişim son derece başarılı ve çok güleryüzlü bir öğretmendir herkese tavsiye ederim.
Murat Kural / 15 Ekim 2017 20:45
Dilara Hn.kızımın sadece öğretmeni değil aynı zamanda da Dilara Ablası oldu.Motivasyonu ve özgüveninin gelişmesinde katkısı çok büyüktür.Teşekkürler Dilara Öğretmenimiz.
Gamze Özge / 24 Ekim 2017 09:18
"Dilara öğretmen hayatımda gördüğüm en iyi öğretmen, onunla ders yapmaktan her zaman mutluyum ve kendisiyle uzun süre birlikte ders yapmayı umuyorum." Bu sözler Dilara öğretmen ile ders yapan oğlumuzun sözleri olup, bunun ötesinde kendisi hakkında söyleyeceğimiz her şey onu anlatmaya yetersiz kalacaktır. Sadece şunu eklemek isteriz, zaman ayırdığı öğrencilerine katkısı büyüktür. Oğlumuzun matematikteki başarısını Dilara öğretmene borçluyuz.

Dersleri Nasıl İşlerim

İlk ders sonrası kendi ders notlarım ve çalışma kağıtlarımla uygulamalı ve ödevli bir çalışma yaparım.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Öğretmeni sevmek dersi sevmektir. Öncelikle çocugunuzun ders alacağı öğretmenle uyumuna dikkat etmelisiniz.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Dil ve Anlatım - Türkçe : 90 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
İlköğretim Takviye : 90 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Genel Matematik - Matematik : 90 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
  • Kadıköy
  • Kartal
  • Maltepe

Değerlendirmeler (5)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
S

Serkan ö.

Dilara hanım çocuk gelişimi ve eğitimi alanında oldukça deneyimli olduğu gibi öğretmeyi seven çocukları aynı zamanda hayata hazırlayan tüm bunların yanı sıra adeta toplum gönüllüsü ruhu taşıyan bir öğretmendir.Çocukların en çok zorlandığı hayatın en büyük silahları olan Fen ve Matematiği Dilara öğretmen ile çocuklar oldukça eğlenceli bir şekilde rahatlıkla kavrama fırsatı bulacaklardır.Emin olun çocuğunuzda Dilara öğretmen öncesi ve sonrası şeklinde iki büyük farklı dönemi kendinizde gözlemleyeceksiniz.


G

Gamze Ö.

"Dilara öğretmen hayatımda gördüğüm en iyi öğretmen, onunla ders yapmaktan her zaman mutluyum ve kendisiyle uzun süre birlikte ders yapmayı umuyorum." Bu sözler Dilara öğretmen ile ders yapan oğlumuzun sözleri olup, bunun ötesinde kendisi hakkında söyleyeceğimiz her şey onu anlatmaya yetersiz kalacaktır. Sadece şunu eklemek isteriz, zaman ayırdığı öğrencilerine katkısı büyüktür, çok sabırlı ve her zaman güleryüzlüdür, çocuklar ile iletişimi fevkalade iyidir. Oğlumuzun matematikteki başarısını Dilara öğretmene borçluyuz.


S

Selda Ç.

Dilara hn.'a bu vesileyle çok teşekkür etmek istiyorum kızıma Matematiği sevdiren ve ilgisini çeken aynı zamanda yüksek enerjiye sahip bir öğretmen olduğu için.


N

Nazan Ö.

Sabırlı,disiplinli en önemlisi eğlenceli ! ders işleyiş sistemi ile kesinlikle herkese tavsiye ederim. Özellikle matematik dersini sevmeyen, yapamayacığın düşünen çocuklara sahip velilere!!!


H

Hatice T.

Alanında uzman gayet sabırlı ve uyumlu çocukların seviyesine göre ders işleyip çok profesyonel bir öğretmendir herkese tavsiye ederim...


Dilara Özge Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmene Sorulan Sorular

500

60 Dakikalık Ders

5 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 93 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 21 kişi ders almak için başvuru yaptı.