Ingilizce ogretmeni

26 YILLIK ULUSLARARASI DENEYİMLE ÖZEL DERS VE DOĞRU ÖĞRETMEN DANIŞMANLIĞI
Profil Onaylandı
60 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 3 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 2 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


1996 yılından bu yana gerek örgün eğitim gerekse yaygın eğitim öğrencilerine ve yetişkinlere ders vermekteyim. Konuşma ağırlıklı ders arayışı içinde olan yetişkinler için başlangıç seviyesinden itibaren yazdığım müfredatımı bireysel ihtiyaca göre şekillendirmekteyim A1/A2 B1/B2 SEVİYELERİNDE aktif konuşma dilinde kullanılan sözlükleri içeren yazdığım İngilizce Türkçe sözlüklerim ve ezberi kolaylaştıran KONUŞAN KARTLAR ım bulunmaktadır.
Çalışmalarım ve yayınlarım hakkında ayrıntılı bilgiye www.yetiskingce.com adresinden ulaşabilirsiniz .
Başlangıç seviyesinden itibaren İŞ İngilizcesi dersi vermekteyim Aynı zamanda her sektörde (Turizm,Havacılık,Bankacılık vb) Mesleki İngilizce dersi vermekteyim .
15 MART İTİBARİYLE KONUŞTURAN DERSLER ADLI İKİ FARKLI GRUBUM AÇILACAKTIR.AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.
ELTS/TOEFL/YDS/YOKDIL/PROFFIENCY/AYT sınavlarına hazırlanan kişiler için ciddi bir bilgi ve kaynak birikimim bulunmaktadır.
llköğretimden liseye kadar verilen eğitim örgün eğitim olarak adlandırılmaktadır. Yetişkinlerle yoğun ders programım ve yazmakta olduğum eğitim materyalleri sebebiyle, dil sınıfı öğrencileri hariç örgün eğitim öğrencileri ile çalışamamaktayım. Ancak, arzu edildiği takdirde öncelikle ihtiyacınıza yönelik olarak sizlerle bir görüşme yapıyor ardından ekibimde bulunan sizi hedefinize taşıyacak kişilerle sizleri tanıştırıyorum. Eğitim programı yapım aşamasında ekip arkadaşlarıma bizzat kendim rehberlik yapmaktayım.

Bu konudaki soru ve sorunlarınız için lütfen çekinmeden iletişime geçiniz.
Kendi evimde ,öğrenci evinde ya da B1 SEVİYESİNDEN İTİBAREN SKYPE üzerinden ders vermekteyim.

Belirtilen ders saat ücretleri kendi evimde ve Skype üzerinden verdiğim bireysel ve paylaşımlı dersler için belirtilmiş fiyatlardır. Bireysel ders ücreti 100 TL paylaşımlı ders ücreti 60 TL dir .

Ayrıntılı bilgiye www.yetiskingce.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Öğrenci evindeki derslerin ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

39 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL MALTEPE KÜÇÜKYALI

ÖĞRENCİLERİMİN TÜM DERS İÇİ MATERYALLERİ TARAFIMCA SAĞLANMAKTADIR VE İHTİYAÇLARINA YÖNELİK EK KİTAPLAR PDF HALİNDE ÜCRET TALEP EDİLMEDEN VERİLMEKTEDİR ÖĞRENCİ VE VELİLERİME DOĞRU HEDEF VE DOĞRU ÖĞRETMEN KONULARINDA ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEKTEYİM.

Öğretmeyi, birilerinin hayatlarının bazen güzelliklerine bazen acılarına değmeyi seviyorum.Başaran öğrencilerimin paylaşımları ile bana gösterdikleri ilgi,sevgi ,saygı ve bazen minettarlıkları ile kendimi gururlu hissediyorum.

Çesitli özel okullarda öğretmenlik,bolum başkanlığı,Cin Halk Cumhuriyeti ve Çek Cumhuriyeti nde lise ve universitelerde öğretmenlik eğitim koordinatörlüğü,cesitli devlet onularında yöneticilik,Milli Eğitim Bakanlığında AB Proje Eğitmenliği ve Pendik Kaymakamlığı nda AB PROJE SORUMLULUĞU ve öğretmen eğitimciliği ile gecen 26 yıl.. .

Bir bilgiyi bilmek ile onu öğretmeyi bilmek farktır. Yabancı dil gramer değil,sözel ifadedir...Egitimin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında her seviyesinde edinmiş oldugum tecrübenin size katkisinin olacagina inaniyorum.

Egitim Fakultesi mezunu olmamin yani sira 2002 de British Council Uluslararasi Ingilizce Ogretmenligi Sertifika programını A derece ile bitirdim.Ardindan Çek Cumhuriyetinde 6 ay Uluslararası Diploma Programını A derece ile bitirerek Çin Halk Cumhuriyetinde DEVLET UNIVERSITE'sinde çalışmaya hak kazanan 3.Turk olarak bu ülkede 2 yil.Egitim Fakültesi Ingilizce Öğretmenliği bölümünde okutman olarak çalıştım.Kendi yazdığım eğitim materyalleri ve konuşma diline özel sözlük yayınlarım bulunmaktadır..ayrıntılı bilgilere www.yetiskingce.com adresinden ulaşabilirsiniz

Derslerim çoğunlukla Ingilizce sohbet ,okuma,ve dinleme olarak aktif bir şekilde geçer.Bol kahkahalı ve enerjik derslerle öğreniriz biz...İhtiyaca yönelik müfredatlarla ilgili bilgilere www.yetiskingce.com adresinden ya da sitede bulunan tanıtım videomdan ulaşabilirsiniz.Aynı zamanda www.yetiskingce.com adresi üzerinden öğrencilerimin yorumlarına ulaşabilirsiniz.
.

Genel olarak,Bir bilgiyi bilmek ile öğretmeyi bilmek arasındaki farka dikkat etmelerini,ve öğretmen olan kişilerle yol almalarını öneririm.Herkesin öğretebilirim diye yola çıktığı günümüzde özellikle örgün eğitim yaş grubundaki velilerimizin çocuklarının psikolojik gelişimlerini göz önüne alarak Öğretmen seçiminde rehberlik hizmeti almalarını öneriyorum ve bu hizmeti herhangi bir ek ücret talep etmeden vermekteyim.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
YABANCI DİL YABANCILARA TÜRKÇE DİLİ 60 DK 100 TL
YABANCI DİL İNGİLİZCE 60 DK 100 TL
İLKÖĞRETİM TAKVİYE 60 DK 80 TL
DANIŞMANLIK EĞİTİM KOÇLUĞU 30 DK 60 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 14:30 18:30
SALI 14:30 16:30
ÇARŞAMBA 14:30 16:30
PERŞEMBE 14:30 16:30
CUMA 14:30 16:30
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAĞCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

3
Yorumlar
Şenol .
Tem 22, 2019
Merhaba fabrika ortamında mesai saatleri içinde tercihen 16- 18 arası ozel ders almak istiyorum
SABRİ U.
May 9, 2019
Merhaba, turizm sektöründe çalışıyorum. ingilizce dilimi hızlıca geliştirmek istiyorum .
Sevda A.
Ara 1, 2017
Alışılagelmiş bir öğretmenden farklı,dersleri konuşma ağırlıklı, kendisine kısa sürede bana kattıkları için teşekkür ediyorum.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.