Ingilizce ogretmeni

27 YILLIK ULUSLARARASI DENEYİMLE-IELTS-YDS-KONUŞTURAN DERSLER-ITEP-YKS
Profil Onaylandı
407 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 9 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 5 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Uluslararası DİPLOMASI VE ÇALIŞMA TECRÜBESİ olan 27 yıllık bir EĞİTİM YÖNETİCİSİ, ÖĞRETMEN EĞİTİMCİSİ, İNGİLİZCE ÖĞRETMENİYİM .Hakkımda ayrıntılı bilgiye sitede bulunan tanıtım videomu izleyerek,MAKALELERİMİ OKUYARAK, referanslara göz atarak ya da www.yetiskingce.com adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
Çalışma Alanlarım
*Başlangıç Seviyesinden İtibaren Yetişkinlere Yönelik Konuşma Ağırlıklı Genel İngilizce +İş İngilizcesi (Sektörel+ITEP)
*Başlangıç Seviyesinden İtibaren IELTS Sınavına Hazırlık (Genel /Akademik) +Online Makale /Konuşma Kontrolü
*İngilizce Ödev Desteği/Çevirisi
*HAZIRLIK ATLAMA SINAVLARINA Hazırlık
*LİSE DİL SINIFI ÖĞRENCİLERİ İLE YKS SINAVINA HAZIRLIK
*YDS/YÖKDİL/AÖF(İlköğretim+Lise+Üniversite ) Sınavlarına Hazırlık
*TOEFL Sınavına Hazırlık (Yakın zamanda sınava girmeyi planlayan ancak seviyesi B1 ALTI olan ÖĞRENCİLER KABUL EDİLMEMEKTEDİR)

cretsiz ilk ders tanışma ve seviye tespit sınavı ve programın detaylı görüşmesini kapsamakta olup 30 dk sürmektedir ...
Belirlen ders ücretleri online ve evimde verdiğim yüz yüze dersler için geçerli olan minimum (60TL) ve maksimum (100 TL) ders saat ücretleri olup haftalık alacağınız ders saatine , dersin zamanına ve konusuna göre değişkenlik göstermektedir. Detaylar ve öğrenci evindeki ya da şirketlerdeki ders saat ücretleri için lütfen çekinmeden iletişime geçiniz

90 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL MALTEPE KÜÇÜKYALI

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 531523XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

ÖĞRENCİLERİMİN TÜM DERS İÇİ MATERYALLERİ TARAFIMCA SAĞLANMAKTADIR VE İHTİYAÇLARINA YÖNELİK EK KİTAPLAR PDF HALİNDE ÜCRET TALEP EDİLMEDEN VERİLMEKTEDİR ÖĞRENCİ VE VELİLERİME DOĞRU HEDEF VE DOĞRU ÖĞRETMEN KONULARINDA ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEKTEYİM.

Öğretmeyi, birilerinin hayatlarının bazen güzelliklerine bazen acılarına değmeyi seviyorum.Başaran öğrencilerimin paylaşımları ile bana gösterdikleri ilgi,sevgi ,saygı ve bazen minettarlıkları ile kendimi gururlu hissediyorum.

Çesitli özel okullarda öğretmenlik,bolum başkanlığı,Cin Halk Cumhuriyeti ve Çek Cumhuriyeti nde lise ve universitelerde öğretmenlik eğitim koordinatörlüğü,cesitli devlet onularında yöneticilik,Milli Eğitim Bakanlığında AB Proje Eğitmenliği ve Pendik Kaymakamlığı nda AB PROJE SORUMLULUĞU ve öğretmen eğitimciliği ile gecen 26 yıl.. .

Bir bilgiyi bilmek ile onu öğretmeyi bilmek farktır. Yabancı dil gramer değil,sözel ifadedir...Egitimin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında her seviyesinde edinmiş oldugum tecrübenin size katkisinin olacagina inaniyorum.

Egitim Fakultesi mezunu olmamin yani sira 2002 de British Council Uluslararasi Ingilizce Ogretmenligi Sertifika programını A derece ile bitirdim.Ardindan Çek Cumhuriyetinde 6 ay Uluslararası Diploma Programını A derece ile bitirerek Çin Halk Cumhuriyetinde DEVLET UNIVERSITE'sinde çalışmaya hak kazanan 3.Turk olarak bu ülkede 2 yil.Egitim Fakültesi Ingilizce Öğretmenliği bölümünde okutman olarak çalıştım.Kendi yazdığım eğitim materyalleri ve konuşma diline özel sözlük yayınlarım bulunmaktadır..ayrıntılı bilgilere www.yetiskingce.com adresinden ulaşabilirsiniz

Derslerim çoğunlukla Ingilizce sohbet ,okuma,ve dinleme olarak aktif bir şekilde geçer.Bol kahkahalı ve enerjik derslerle öğreniriz biz...İhtiyaca yönelik müfredatlarla ilgili bilgilere www.yetiskingce.com adresinden ya da sitede bulunan tanıtım videomdan ulaşabilirsiniz.Aynı zamanda www.yetiskingce.com adresi üzerinden öğrencilerimin yorumlarına ulaşabilirsiniz.
.

Genel olarak,Bir bilgiyi bilmek ile öğretmeyi bilmek arasındaki farka dikkat etmelerini,ve öğretmen olan kişilerle yol almalarını öneririm.Herkesin öğretebilirim diye yola çıktığı günümüzde özellikle örgün eğitim yaş grubundaki velilerimizin çocuklarının psikolojik gelişimlerini göz önüne alarak Öğretmen seçiminde rehberlik hizmeti almalarını öneriyorum ve bu hizmeti herhangi bir ek ücret talep etmeden vermekteyim.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Ödev Destek 60 DK 500 TL500 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 80 TL70 TL
Yabancı Dil IELTS 60 DK 100 TL90 TL
Yabancı Dil YDS 60 DK 100 TL90 TL
Yabancı Dil Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi 60 DK 100 TL90 TL
Yabancı Dil TOEFL 60 DK 100 TL90 TL
Üniversite Derslerine Takviye 60 DK 90 TL80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 11.00-12:30 18:00-19:30
SALI 11:00-12:30 18:00-19:30
ÇARŞAMBA 15:00 16:30
PERŞEMBE 11:00-12:30 18:00-19:30
CUMA 18:00 -19:30
CUMARTESİ 11.00-12:30 12:30-14:00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAĞCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

9
Yorumlar
Benan H.
Ağu 27, 2020
merhaba güneşlide oturuyoruz. kızım için ingilizce eğitimi için hoca arıyorum. marmara ünv. mekatronık mühendisliğine başlayacak kısmetse bu yıl. sizden bilgi alabılırmıyim. haftalık kac saat ders yeterlı olur vsvs
SERAP .
May 11, 2020
Serap Öğüt / 11 Mayıs 2020 09:02 Merhaba, Göksu Öğretmenimle geçen yıl kızımın YDT sınavı sebebiyle tanıştım.Kızıma gösterdiği özel ilgi , verdiği ek kaynaklar, psikolojik destekler sayesinde kızım sınavda başarı oldu ve şu anda İngilizce Öğretmenliği Bölümde öğrenci.Ardından bu yıl hiç öğrenemeyeceğimi düşündüğüm İngilizce ile ile ilgili olarak eşimle ders almaya başladık.Sıfırdan başladık ve 2 ay içinde ciddi bir yol kat ettik. Derslerimiz gayet eğlenceli , öğretici ve sürekli değişen malzeme ile oldukça aktif geçiyor.Bir sınav öğrencisi iseniz ya da bizim gibi İngilizce öğrenemeyiz bizden geçti diyenlerdenseniz , mutlaka denemenizi öneririm
Ahmet Z.
Nis 21, 2020
Göksu hanım ile kısa bir program ile çalışmaya başladık. Akıcı bir program ve kişiye özel uygulamalar ile çok kısa zamanda büyük mesafeler kat ettik. Genel konular ile birlikte öğrencinin konumu ve eksik olduğu ve gereksinim duyabileceği konulara verdiği ağırlık ve ders esnasındaki materyallerin fazlalığı derse ve öğrenciye büyük katkılar sağlamaktadır.
Aygün .
Nis 2, 2020
Çoğu insanın olduğu gibi benimde ingilizce ile başım dertte olduğu için; yıllar süren dil kursları, okullar,dersler vs. derken özel ders alma kararı aldım. Yolum Göksu hocayla kesişti ve iyi ki kesişti diyorum. Tüm odağını öğrencisine vererek, dersi anlatır. Ders işleyişi, özverili olması, öğretmen-öğrenci ilişkisinin yanı sıra; arkadaş, abla olabilmesi de çok önemli. Dersleri, öğrencinin anlama durumuna göre işler. Gerekirse eski konuları tekrar hatırlatıp öğrencinin dersle kopmamasını sağlar. Çokça konuşma pratiği ile dersler işlenir. Tüm materyaller kendisi tarafından paylaşılır. Her seviyeden öğrencisi olduğunu düşünürsek kişiye özel eğitim dökümanları ve planlarını haftalık olarak kendi hazırlar. Deneyimi ve bilgi birikimi ile kendi farkını ortaya koymuş kıymetli bir hoca. İngilizce eğitimi almak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Sevgiler,
S. .
Mar 30, 2020
Alanında oldukça uzman, deneyimli bir eğitmendir. Ders almak isteyen herkese çalışma yapmalarını öneririm.
Faruk Y.
Mar 28, 2020
Merhaba Ben bir eğitimciyim.Mesleğim icabı eğitim konusunda hassas ve seçici davranırım.Özel ders vermek sadece ders anlatmak değildir.Özel ders vermek konuya hakimiyet ister,pedagoji ister( hangi öğrenci hangi metodlarla öğrenir),sevgi ister( hem mesleğinize hem de öğrencinize)... Göksu Hoca’yı kızımın ingilizcesine yardımcı olabilecek birilerini ararken bu site sayesinde buldum.Bir çok öğretmenle çalıştım bu yüzden öğretmenden biraz anlarım.Göksu hoca bence kendine has metodları olan ,öğrencisini seven ve konusuna hakim bir ingilizce öğretmeni.Akademik bilgisinin iyi olmasının yanında bence asıl önemli olan , her öğrenciye farklı materyaller ile çalışıyor olması.Çünkü her öğrenci kendine özeldir. Göksu Hocamızda kendi farkını ortaya koymuş özel bir hocadır. Saygı ve sevgilerimle.
Hasan Z.
Mar 18, 2020
Şahsi adıma konuşmak gerekirse;Değerli Göksu Öğretmenim sınav süreci kapsamında bir çok yol katettiğimi farkettim buna istinaden bazen benimle arkadaş bazen öğretmen-öğrenci ilişkisi sınırı koymasını bilen bir ilişkimiz oldu şöyle vurgulamak isterim ki:hakikaten deneyimlerinin tecrübelerinin kendini geliştirme hususunda çok net belli eden bir öğretmenimizdir.Ders işleyişlerine deyinecek olursam derslerde yeri geldiğinde esprili yeri geldiğinde ciddi bir ortam sağlanır karşındaki öğrencinin hal ve durumuma bakılarak işleyiş sağlanır.Realist yaklaşmak gerekirse herhangi bir olumsuz bir durumla karşılaşmamış olmakla aksine ders anlamında yahut hayat tecrübeleri anlamında bir çok alternatif yol sunduğu belirtmek isterim.Keskin sınırlarını vurgulamak gerekirse;Göksu öğretmenim karşısındaki öğrenci adına emek veriyorsa normal olarak karşısındaki öğrencininde emek vermesini,çabalamasını ister aksi takdirde öğrencisi ile ilişkisini kesebilecek bir potansiyele sahip bir öğretmenimizdir.Disiplinli ve sorumluluk sahibi bir öğrenci olduğunuz takdirde herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Hasan Zeybekoğlu
SABRİ U.
May 9, 2019
Merhaba, turizm sektöründe çalışıyorum. ingilizce dilimi hızlıca geliştirmek istiyorum .
Sevda A.
Ara 1, 2017
Alışılagelmiş bir öğretmenden farklı,dersleri konuşma ağırlıklı, kendisine kısa sürede bana kattıkları için teşekkür ediyorum.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.