deniz2008
 • Online
Goksu O. - Ingilizce ogretmeni

ITEP SINAVA HAZIRLIK KILAVUZU ve Grammer Speaker adlı kitaplarım ÇIKMIŞTIR. 29 YILLIK ULUSLARARASI DENEYİMLE

İstanbul / Maltepe

10 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: İtep,Üniversite Derslerine Takviye +1 ders
Bursa Uludağ Üniversitesi / Eğitim Fakültesi / İngilizce Öğretmenliği - Mezun
M

Meltem

Öğretmene gelen son yorum

Degerli Goksu Hocama bu site sayesinde ulastim. Kendisi gayet pozitif ve her konuda anlayisli bir kisilige sahip, Yurtdisinda yasayan biri olarak ders saatlerim...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

ÖĞRENCİLERİMİN TÜM DERS İÇİ MATERYALLERİ TARAFIMCA SAĞLANMAKTADIR VE İHTİYAÇLARINA YÖNELİK EK KİTAPLAR PDF HALİNDE ÜCRET TALEP EDİLMEDEN VERİLMEKTEDİR ÖĞRENCİ VE VELİLERİME DOĞRU HEDEF VE DOĞRU ÖĞRETMEN KONULARINDA ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEKTEYİM.

Neden Özel Ders Veriyorum

Öğretmeyi, birilerinin hayatlarının bazen güzelliklerine bazen acılarına değmeyi seviyorum.Başaran öğrencilerimin paylaşımları ile bana gösterdikleri ilgi,sevgi ,saygı ve bazen minettarlıkları ile kendimi gururlu hissediyorum.

Tecrübelerim

Çesitli özel okullarda öğretmenlik,bolum başkanlığı,Cin Halk Cumhuriyeti ve Çek Cumhuriyeti nde lise ve universitelerde öğretmenlik eğitim koordinatörlüğü,cesitli devlet oKularında yöneticilik,Milli Eğitim Bakanlığında AB Proje Eğitmenliği ve Pendik Kaymakamlığı nda AB PROJE SORUMLULUĞU ve öğretmen eğitimciliği ile geçen  27 yıl

GRAMMAR SPEAKER VE ITEP HAZIRLIK KILAVUZU KİTAPLARIMI EDİNMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

Size Neler Kazandırabilirim

Bir bilgiyi bilmek ile onu öğretmeyi bilmek farktır. Yabancı dil gramer değil,sözel ifadedir...Egitimin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında her seviyesinde edinmiş oldugum tecrübenin size katkisinin olacagina inaniyorum.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Egitim Fakultesi mezunu olmamin yani sira 2002 de British Council Uluslararasi Ingilizce Ogretmenligi Sertifika programını A derece ile bitirdim.Ardindan Çek Cumhuriyetinde 6 ay Uluslararası Diploma Programını A derece ile bitirerek Çin Halk Cumhuriyetinde DEVLET UNIVERSITE'sinde çalışmaya hak kazanan 3.Turk olarak bu ülkede 2 yil.Egitim Fakültesi Ingilizce Öğretmenliği bölümünde okutman olarak çalıştım.Kendi yazdığım eğitim materyalleri ve konuşma diline özel sözlük yayınlarım bulunmaktadır..

Dersleri Nasıl İşlerim

Derslerim çoğunlukla Ingilizce sohbet ,okuma,ve dinleme olarak aktif bir şekilde geçer.Bol kahkahalı ve enerjik derslerle öğreniriz biz...

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Genel olarak,Bir bilgiyi bilmek ile öğretmeyi bilmek arasındaki farka dikkat etmelerini,ve öğretmen olan kişilerle yol almalarını öneririm.Herkesin öğretebilirim diye yola çıktığı günümüzde özellikle örgün eğitim yaş grubundaki velilerimizin çocuklarının psikolojik gelişimlerini göz önüne alarak Öğretmen seçiminde rehberlik hizmeti almalarını öneriyorum ve bu hizmeti herhangi bir ek ücret talep etmeden vermekteyim.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Üniversite Derslerine Takviye : 45 dk - | Online Ücret: 500.00₺
İtep - Yabancı Dil : 45 dk - | Online Ücret: 500.00₺
IELTS - Yabancı Dil : 45 dk - | Online Ücret: 500.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Ataşehir
 • Avcılar
 • Bağcılar
 • Bahçelievler
 • Bakırköy
 • Başakşehir
 • Bayrampaşa
 • Beşiktaş
 • Beykoz
 • Beylikdüzü
 • Beyoğlu
 • Kartal
 • Maltepe
 • Pendik

Değerlendirmeler (13)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
M

Meltem

Degerli Goksu Hocama bu site sayesinde ulastim. Kendisi gayet pozitif ve her konuda anlayisli bir kisilige sahip, Yurtdisinda yasayan biri olarak ders saatlerim de bana hic bir zorluk cikarmadi ve her zaman yardimci olmaya calisti. IELTS sinavi hazirlandik birlikte, benim icin gecmem gereken cok onemli bir basamakti Kanada'da yuksek lisans programina baslayabilmem icin. Ozellikle speaking ve writing bolumlerinde calismak istemistim kendisiyle, bana katkilari gercekten inanilmaz oldu. Writing ozellikle benim icin cok buyuk problemdi, bu problemi kendisiyle astigimi asla inkar edemem. Bunun yaninda kendisiyle reading ve listening calismadigimiz halde bana ekstra materyaller sagladi bu alanlarda. Tecrubesi ve bilgisi azimsanmayacak bir ogretmen. Buradan kendilerine tesekkurlerimi borc bilirim.


deniz2008

Goksu O

Sevgili Meltem, Bu engeli birlikte aştığımızı öğrenmek benim için de harika bir oldu.. Bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum.


B

Betül. G.

Göksu hanım ile kendisinden ders alan başka bir arkadaşım vasıtası ile tanıştık, hedefim iş ingilizcesi ve konuşmayı geliştirmek, henüz 2 aydır birlikte ders yapmamıza rağmen bendeki gelişim kayda değer ve daha da iyi olacak eminim. Dersleri; öğrencinin eksikliklerine ve ihtiyaçlarına göre belirleyip, eğlenceli ve öğretici şekilde işliyor. Öğrencide de yeterince disiplin ve çalışma olursa ilerlememek mümkün değil. Eğitimci olmasının yanında, pandemi olmasaydı, "kesin birlikte dışarı çıkardık" gibi de hissettiren samimi insan.


M

Merve

Çok Değerli Göksu Hocam ile tanışmam internet sitesinden mail atmam ile başladı. Her öğrenci, hedefe ulaşmak için hocadan aynı beklentisi olsa da hedefe gittiği yol farklıdır. Yapım gereği benimle ciddi emek vererek beni gerçekten hakkı ile sınava hazırlamasını istemiştim hocadan. Nitekim de öyle oldu değerli hocam hayatımda tanıdığım sadece hoca değil aynı zamanda bir psikolog, bir abla olarak eğitim sürecinde desteğini gördüğüm çok kıymetli bir hocadır. Özellikle bir eğitimci olmam sebebi ile günümüzde bu kadar değerli gerçekten öğrenciye öğretmek için uğraş veren çok nadir bulunan hocalardan olduğunu yazmak isterim. En içten samimiyetim ile yazmak isterim ki gerçekten yılların tecrübesini fazlasıyla anlayabileceğiniz mükemmel bir hoca hem sınava hazırlanmak , hem İngilizce öğrenmek için kesinlikle GÖKSÜ HOCA.


F

Furkan k.

Online derslerin verimliliği konusunda tereddütlerim vardı. Fakat Göksu hocanın tecrübesi ve öğrenciye özel hazırlanan ders metotlarıyla dersler çok verimli ve eğlenceli geçiyor. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim..


B

Benan H.

merhaba güneşlide oturuyoruz. kızım için ingilizce eğitimi için hoca arıyorum. marmara ünv. mekatronık mühendisliğine başlayacak kısmetse bu yıl. sizden bilgi alabılırmıyim. haftalık kac saat ders yeterlı olur vsvs


S

SERAP

Serap Öğüt / 11 Mayıs 2020 09:02 Merhaba, Göksu Öğretmenimle geçen yıl kızımın YDT sınavı sebebiyle tanıştım.Kızıma gösterdiği özel ilgi , verdiği ek kaynaklar, psikolojik destekler sayesinde kızım sınavda başarı oldu ve şu anda İngilizce Öğretmenliği Bölümde öğrenci.Ardından bu yıl hiç öğrenemeyeceğimi düşündüğüm İngilizce ile ile ilgili olarak eşimle ders almaya başladık.Sıfırdan başladık ve 2 ay içinde ciddi bir yol kat ettik. Derslerimiz gayet eğlenceli , öğretici ve sürekli değişen malzeme ile oldukça aktif geçiyor.Bir sınav öğrencisi iseniz ya da bizim gibi İngilizce öğrenemeyiz bizden geçti diyenlerdenseniz , mutlaka denemenizi öneririm


A

Ahmet Z.

Göksu hanım ile kısa bir program ile çalışmaya başladık. Akıcı bir program ve kişiye özel uygulamalar ile çok kısa zamanda büyük mesafeler kat ettik. Genel konular ile birlikte öğrencinin konumu ve eksik olduğu ve gereksinim duyabileceği konulara verdiği ağırlık ve ders esnasındaki materyallerin fazlalığı derse ve öğrenciye büyük katkılar sağlamaktadır.


A

Aygün Ç.

Çoğu insanın olduğu gibi benimde ingilizce ile başım dertte olduğu için; yıllar süren dil kursları, okullar,dersler vs. derken özel ders alma kararı aldım. Yolum Göksu hocayla kesişti ve iyi ki kesişti diyorum. Tüm odağını öğrencisine vererek, dersi anlatır. Ders işleyişi, özverili olması, öğretmen-öğrenci ilişkisinin yanı sıra; arkadaş, abla olabilmesi de çok önemli. Dersleri, öğrencinin anlama durumuna göre işler. Gerekirse eski konuları tekrar hatırlatıp öğrencinin dersle kopmamasını sağlar. Çokça konuşma pratiği ile dersler işlenir. Tüm materyaller kendisi tarafından paylaşılır. Her seviyeden öğrencisi olduğunu düşünürsek kişiye özel eğitim dökümanları ve planlarını haftalık olarak kendi hazırlar. Deneyimi ve bilgi birikimi ile kendi farkını ortaya koymuş kıymetli bir hoca. İngilizce eğitimi almak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Sevgiler,


S

S.

Alanında oldukça uzman, deneyimli bir eğitmendir. Ders almak isteyen herkese çalışma yapmalarını öneririm.


F

Faruk Y.

Merhaba Ben bir eğitimciyim.Mesleğim icabı eğitim konusunda hassas ve seçici davranırım.Özel ders vermek sadece ders anlatmak değildir.Özel ders vermek konuya hakimiyet ister,pedagoji ister( hangi öğrenci hangi metodlarla öğrenir),sevgi ister( hem mesleğinize hem de öğrencinize)... Göksu Hoca’yı kızımın ingilizcesine yardımcı olabilecek birilerini ararken bu site sayesinde buldum.Bir çok öğretmenle çalıştım bu yüzden öğretmenden biraz anlarım.Göksu hoca bence kendine has metodları olan ,öğrencisini seven ve konusuna hakim bir ingilizce öğretmeni.Akademik bilgisinin iyi olmasının yanında bence asıl önemli olan , her öğrenciye farklı materyaller ile çalışıyor olması.Çünkü her öğrenci kendine özeldir. Göksu Hocamızda kendi farkını ortaya koymuş özel bir hocadır. Saygı ve sevgilerimle.


H

Hasan Z.

Şahsi adıma konuşmak gerekirse;Değerli Göksu Öğretmenim sınav süreci kapsamında bir çok yol katettiğimi farkettim buna istinaden bazen benimle arkadaş bazen öğretmen-öğrenci ilişkisi sınırı koymasını bilen bir ilişkimiz oldu şöyle vurgulamak isterim ki:hakikaten deneyimlerinin tecrübelerinin kendini geliştirme hususunda çok net belli eden bir öğretmenimizdir.Ders işleyişlerine deyinecek olursam derslerde yeri geldiğinde esprili yeri geldiğinde ciddi bir ortam sağlanır karşındaki öğrencinin hal ve durumuma bakılarak işleyiş sağlanır.Realist yaklaşmak gerekirse herhangi bir olumsuz bir durumla karşılaşmamış olmakla aksine ders anlamında yahut hayat tecrübeleri anlamında bir çok alternatif yol sunduğu belirtmek isterim.Keskin sınırlarını vurgulamak gerekirse;Göksu öğretmenim karşısındaki öğrenci adına emek veriyorsa normal olarak karşısındaki öğrencininde emek vermesini,çabalamasını ister aksi takdirde öğrencisi ile ilişkisini kesebilecek bir potansiyele sahip bir öğretmenimizdir.Disiplinli ve sorumluluk sahibi bir öğrenci olduğunuz takdirde herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Hasan Zeybekoğlu


S

SABRİ U.

Merhaba, turizm sektöründe çalışıyorum. ingilizce dilimi hızlıca geliştirmek istiyorum .


S

Sevda A.

Alışılagelmiş bir öğretmenden farklı,dersleri konuşma ağırlıklı, kendisine kısa sürede bana kattıkları için teşekkür ediyorum.


Goksu Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

500

60 Dakikalık Ders

223 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 24 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 157 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 304 kişi ders almak için başvuru yaptı.