ortaokul düzeyi tüm dersler (ingilizce matematik fen bilgisi)

Sorumluluğumda olan her işi en güzel şekilde yaparım.
Profil Onaylandı
210 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


22 yaşında öğrenciyim gelir düzeyimiz kötü-orta arası olduğu için ve öğrencilerimize yardım etmek için ilköğretim ve ortaöğretim tüm derslere takviye yaparım ödev ablalığı yaparım LGS ye hazırlanmalarına yardımcı olurum.
2017 eylülden itibaren öğrenciden özel ders sitesinden birçok kişiye ders verdim tecrübeliyim bayağı kişinin sınav notu 20 lerdeyken 50 lere çıkarttık emek vererek başka bir öğrencinin mat ortalaması 100 düştü, daha önceden de amcamın çocuklarına komşu çocuklarına ve lisedeyken benden küçük lise 1 lere matematik geometri anlatmışlığım çok olmuştur ve anlattığım öğrencilerin hepsi memnun kalmıştı. Ücret ise 60 dk/80 TL

27 Veli İle İletişime Geçti
3 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 3 dakika önce
Online

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Öğrencisi

İSTANBUL BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 506978XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Özenle yapılan bir ders takip çizelgesi ve sistemli bir ders çalışma programı ve tecrübelerime dayanan bir koçluk da sağlayabilirim.

Öğrencilere faydalı olmak ve ailemin maddi durumu iyi olmadigindan universitede kendi harcligimi cikarmak icin.

Yaklaşık 2 yıldır öğrenciden özel ders bünyesindeydim bu ekibin orada özel dersler verdim, aynı zamanda çalışmalarımı da buradan yürütedebilirim.

Dersi sevmiyorlarsa dersi sevdiririm belli bi zaman sonra sınıfinda gozle gorulur ilerleme kaydettirebilirim Teog sinavinda netlerine artisla katkida bulunabilirim. Yazılı notu ne kadar düşük olursa olsun elimden geldiğince artırmaya çalışırım.

Öncelikli amacım para değildir çünkü para bir şekilde kazanılır parttime bir işle ancak ben birilerine birşeyler öğretmeyi sevdiğim için özellikle matematik geometri falan o yüzden özel dersi seçtim, memnun kalacağınızdan hiç bir şüpheniz olmasın. Ders talebi nerde olursa olsun gidebilirim sorun yok mesafe konusunda.

Derse gelmeden once aileyle bi konusurum ogrenciyle bi konusurum hangi ders hangi konu diye gitmeden evde bi planimi yaparim rotami cizerim bunlari bunlari işleyecegim bu sekilde zemin hazirlayip konuya baslarim diyerek aileye bi sunarim onlarin fikrini alirim sonra dersi sevip sevmedigine gore sevdirecek hikayeler anlatirim dersle ilgili sonra baslariz ogrencinin yoruldugunu sıkıldigini hissettigimde kronometremi durdurup ara veririz biraz sonra cok dagitmadan tekrar devam ederiz dersimize. Eger anlastigim zamanim dolmuş olsa bile ogrenci anlattigim konudan hala yeterli olmadigini hissediyosam yinede devam ederim anlatmaya ucret almadan taa ki o konuyu iyice kavrayana kadar.

Ders verdiğim tüm öğrencilerde ilerleme kaydettik birlikte özverili bir şekilde gerek ben gerek öğrenci gerekse velilerle birlikte derslerinde yükseltmeler yaşattım ders verdiğim öğrencilere, eğer aileler özel ders hocası tercihlerini benden yana kullanırlarsa hiçbir zaman pişman olmayacaklardır.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 80 TL60 TL
Matematik Geometri 60 DK 80 TL60 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 80 TL60 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 80 TL0 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 80 TL0 TL
Türkçe Dil ve Anlatım 60 DK 80 TL0 TL
Ödev Destek 60 DK 80 TL0 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 30 DK 40 TL0 TL
Spor Masa Tenisi 60 DK 80 TL0 TL
Oyun - Hobi Satranç 60 DK 80 TL0 TL
Muhasebe ve Finans 60 DK 100 TL0 TL
Akıl ve Zeka Oyunları 60 DK 100 TL0 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
CUMARTESİ 08:00 20:00
PAZAR 08:00 20:00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL SANCAKTEPE
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.