ortaokul düzeyi tüm dersler (ingilizce matematik fen bilgisi)

Sorumluluğumda olan her işi en güzel şekilde yaparım.
Profil Onaylandı
10 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


20 yaşında öğrenciyim gelir düzeyimiz kötü-orta arası olduğu için ve öğrencilerimize yardım etmek için ilköğretim ve ortaöğretim tüm derslere takviye yaparım ödev ablalığı yaparım LGS ye hazırlanmalarına yardımcı olurum.
Geçen sene eylülden itibaren öğrenciden özel ders sitesinden birçok kişiye ders verdim tecrübeliyim bayağı kişinin sınav notu 20 lerdeyken 50 lere çıkarttık emek vererek başka bir öğrencinin mat ortalaması 100 düştü, daha öncedende amcamın çocuklarına komşu çocuklarına ve lisedeyken benden küçük lise 1 lere matematik geometri anlatmışlığım çok olmuştur ve anlattığım öğrencilerin hepsi memnun kalmıştı. Ücret ise 60 dk sı 60 TL

14 Veli İle İletişime Geçti
1 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Öğrencisi

İSTANBUL BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER

Öğrencilere faydalı olmak ve ailemin maddi durumu iyi olmadigindan universitede kendi harcligimi cikarmak icin.

5 matematik 1 ingilizce 2 satranç dersi verdim satranca hala devam ediyorum ücretli bir şekilde daha önceden de amcamin cocuklari komsumun cocuklari ve lisedeyken benden kucuk sınıflari yaziliya calistirmisligim cok olmustur ama para karsiligi yapmamistim.

Dersi sevmiyorlarsa dersi sevdiririm belli bi zaman sonra sınıfinda gozle gorulur ilerleme kaydettirebilirim Teog sinavinda netlerine artisla katkida bulunabilirim. Yazılı notu ne kadar düşük olursa olsun elimden geldiğince artırmaya çalışırım.

Öncelikli amacım para değildir çünkü para bir şekilde kazanılır parttime bir işle ancak ben birilerine birşeyler öğretmeyi sevdiğim için özellikle matematik geometri falan o yüzden özel dersi seçtim, memnun kalacağınızdan hiç bir şüpheniz olmasın. Ders talebi nerde olursa olsun gidebilirim sorun yok mesafe konusunda.

Derse gelmeden once aileyle bi konusurum ogrenciyle bi konusurum hangi ders hangi konu diye gitmeden evde bi planimi yaparim rotami cizerim bunlari bunlari işleyecegim bu sekilde zemin hazirlayip konuya baslarim diyerek aileye bi sunarim onlarin fikrini alirim sonra dersi sevip sevmedigine gore sevdirecek hikayeler anlatirim dersle ilgili sonra baslariz ogrencinin yoruldugunu sıkıldigini hissettigimde kronometremi durdurup ara veririz biraz sonra cok dagitmadan tekrar devam ederiz dersimize. Eger anlastigim zamanim dolmuş olsa bile ogrenci anlattigim konudan hala yeterli olmadigini hissediyosam yinede devam ederim anlatmaya ucret almadan taa ki o konuyu iyice kavrayana kadar.

Ders verdiğim tüm öğrencilerde ilerleme kaydettik birlikte özverili bir şekilde gerek ben gerek öğrenci gerekse velilerle birlikte derslerinde yükseltmeler yaşattım ders verdiğim öğrencilere, eğer aileler özel ders hocası tercihlerini benden yana kullanırlarsa hiçbir zaman pişman olmayacaklardır.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 60 TL
MATEMATİK GEOMETRİ 60 DK 60 TL
MATEMATİK ANALİTİK GEOMETRİ 60 DK 60 TL
YABANCI DİL İNGİLİZCE 60 DK 60 TL
SPOR MASA TENİSİ 60 DK 60 TL
OYUN - HOBİ SATRANÇ 60 DK 60 TL
İLKÖĞRETİM TAKVİYE 60 DK 60 TL
DANIŞMANLIK EĞİTİM KOÇLUĞU 30 DK 30 TL
FEN BİLGİSİ 60 DK 60 TL
MUHASEBE 60 DK 80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 08:00 15:00
SALI 08:00 15:00
ÇARŞAMBA 08:00 15:00
PERŞEMBE 08:00 15:00
CUMA 08:00 15:00
CUMARTESİ 08:00 20:00
PAZAR 08:00 20:00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL SANCAKTEPE
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.