BİYOLOJİ ÖĞRETMENI

Biyolojiyi akılda kalacak çağrışımlarla anlatan, tüm ezberleri yıkan hoca
Profil Onaylandı
13 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


10 yıldır biyoloji ögretmenligi yapıyorum. Aynı zamanda 6 yıldır yayıncılıkla uğraşıyorum, konu anlatımlı ve soru bankası kitapları yazıyorum. Anka yayıncılık, açı yayınları ile çalıştım. Suan hem ögretmenlik yapıyorum hem milimetrik yayınlarına kitap yazıyorum. Meslege basladigim yildan beri ozel ders veriyorum. Gazi universitesi mezunuyum. Gazi Universitesi'nde master yaptim. Baskent Universitesi Egitim Koclugu egitimim var. Hem ogretmenlik yapiyorum hem egitim kocuyum. Dereceye soktugum ogrencilerim var. Daha once ismi duyulmus marka olan yerlerde ogretmenlik yaptım.

0 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Biyoloji Öğretmenliği Mezunu

ANKARA YENİMAHALLE BATIKENT

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Çünkü öğrencilerimi dereceye sokmak bana mutluluk veriyor. Öğrenemeyen öğrenci yoktur. Her bilişsel zekanın dinamiği farklıdır. Çocuğa özel yöntemle başarı gelir.

10 yıllık ögretmenlik, yayın ve özel ders tecrübem var. Ankara' da isim yapmış kurumlarda çalıştım ve sınava çok fazla öğrenci yetiştirdim.

Biyolojinin ezber dersi olmadığını, doğru çağrışımlarla ömrünüzün sonuna kadar her anlattığımın aklınızda kalacağını temin ediyorum.

Aklına koyduğunu yapan, tuttuğunu koparan, doğru çalışma tekniklerini öğrenciye veren, takip eden, amaca ulaştıran iyi bir yol göstericiyim ve yol arkadaşıyım.

Dersin işlenişi şu şekilde olacaktır:
> İlk tanışma dersimiz ücretsizdir. Bu dersimiz de öğrencim ile tanışıp hangi konularda eksiklikleri olduğunu tespit ediyor, ders planımı öğrencimle birlikte hazırlıyorum.
> Derslere uygun gün ve saatte başladığımız takdirde ders bitiminde gerekli ödevlendirmeler yapmaktayım. Bu bazen belirlediğimiz kaynak kitaptan soru çözümü bazen de benim hazırladığım çalışma yaprakları olmaktadır.
> Her derse geldiğimde öğrencimin ödevini yapıp yapmadığını mutlaka kontrol ediyorum.
> Yapamadığı sorular için ihtiyaç dahilinde ek soru çözüm saatlerimiz olacaktır. Bu saatlerde sizden ek bir ücret kesinlikle talep etmiyorum. Burada amaç bir konu tam anlaşılmadan diğer konuya geçilmemesidir.
> Ögrencime kendi hazırladığım notları veriyorum. Bu notlar MEB kitapları ve MEB in belirledigi kazanimlar dikkate alinarak sinavlara yonelik yeni ve guncel 5 -6 kaynaktan hazirlanmis notlardir.
> Öğrencilerimle iyi iletişim kurabilen bir öğretmenim. Onlara aynı zamanda bir abla, gerektiğinde onların eğitim koçu da olabileceğimi bilmenizi isterim.
Insan sadece şeydiği şeye emek verir ve emek verdiği şeyi sever. Mesleğini aşkla yapan bir öğretmen olarak önceliğim dersi ogrenciye sevdirmek ve yapılabilecegine inandırmak, çocuklarımı Sevgiyle, sabırla, emekle, özveriyle başarıya ulaştırmak.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Biyoloji 45 DK 100 TL100 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 100 TL100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 18.00 21.00
SALI 18.00 21.00
ÇARŞAMBA 18.00 21.00
PERŞEMBE 18.00 21.00
CUMA 18.00 21.00
CUMARTESİ 13.30 20.30
PAZAR 10.00 20.30
İL İLÇE
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

1
Yorumlar
Pınar E.
Tem 31, 2020
Tecrübesine ve bilgisine son derece güvenebilirsiniz. Biyolojiyi ezberden uzak tutarak her şeyi hayatla bağdaştırarak kolay bir şekilde öğreneceğinize şüpheniz olmasın. Soru çözüm konusunda da sizlere çok şey katacağını düşünüyorum.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.