*İngizce öğretmeni *Dans eğitmeni ve Çocuk gelişimi

Amacım sadece geçerli not almanız değil ömrümüz boyunca yabancı dili sevmenizi sağlamaktır.
Profil Onaylandı
12 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Lise de çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünden mezun oldum hem erken çocukluk dönemi çocuklar ile hem de seçtiğim dal itibariyle özel eğitime ihtiyaç duyan otizimli, üstün zekalı, hiperaktif çocuklar ile çalıştım.Okul hayatım boyunca en çok yabancı dili sevdim ve bu anlamda kendimi geliştirerek çevremde bir çok kişiye ders verdim.İs hayatımda ve sosyal hayatımda da İngilizceyi kullanmaya çalışıyorum ve ders verdiğim insanlara İngilizceyi sevdirmeyi ve ne kadar önemli olduğunu aşılamaya çalışıyorum.Yabanci dil dışında 3 yıldır profesyonel olarak Latin dansları ,6 yıldır Twerk, Reggaeton gibi trend danslar ve oryantal,roman gibi geleneksel danslar ile ilgileniyorum.Sonuc olarak *yabancı dil İngilizce
*Türkçe dil bilgisi
*Dans
*Okul öncesi veya özel eğitim alanlarında ders vermekteyim.

3 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 hafta önce
Offline

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Mezunu

ANKARA ETİMESGUT ELVANKENT

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Ders verme amacım : kendi başarılarımı başka bireyler ile paylaşarak hem kendi gelişimimi devam ettirebilmek hem de farklı insanlar için faydalı olmaktır.

Öğrencilik hayatımda pek çok kez özel ders almış ve daha sonrasında pek çok kişiye özel ders vermiş birisi olarak özel dersi başarının olmazsa olmaz basamağı olarak görmekteyim.

Kişisel donanımları oldukça fazla olan birisiyim.Cocuk gelişimi ve eğitimi bölümü mezunuyum 1 yıl boyunca özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar ile sabır ve eğlence odaklı pek çok çalışma yürüttüm.Oyun ablası olarak çocuklar ile veya özel eğitime ihtiyaç duyan bireyler ile en iyi verimi benimle yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bunun dışında yabancı dili ders olarak değil hayatın merkezine koymus birisi olarak hem sizin hem çocuklarınız için 1 aylık verim değil hayat boyu ilgi ve başarı sağlayacağınız şekilde ders anlatımı ve planlaması yapmaktayım. Yabancı dil dışında ise profosyonel dans hayatım sayesinde hayal ettiğiniz tüm danslar ile hayatınıza sağlık,mutluluk ve estetik katacağım.

27 yaşındayım 3 yıldır profesyonel olarak Latin dansları ile ilgileniyorum.Ortaokuldan beri halk oyunları,geleneksel ve modern danslar üzerine çalışmaktayım.İngilizce benim için hayatın olmazsa olmazı "her insan bir lisan " sözünü hayat felsefem haline getirerek iş ve sosyal hayatımda yabancı kültürlerden bir çok yeni renk ve bakış açısı öğrenmeye devam ediyorum.Lise hayatımda Çocuk Gelişimi, üniversite hayatımda ise Halkla ilişkiler ve Reklam alanlarında tecrübem ve bilgi birikimim bulunmaktadır.Etimesgut ve Çankaya bölgesinden öğrenciler ile çalışabilirim.

Bireylerin seviye ve dikkat düzeylerini ölçümledikten sonra süre planlaması yaparım.Her birey için farklı materyel ve anlatım biçimi belirleyerek öğrencimin dikkatinin bende olduğundan ve dersten zevk aldığından emin olarak dersi işlemeye devam ederim.

*Özel ders öğrenci için özgürlüktür.Ögrenci kendisini en iyi şekilde anlayan, ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap verecek bir eğitmen ile devam etmelidir.
*Özel derste para değil öğrenci ve öğretmenin uyumu temel kriter olarak değerlendirilmelidir.
*Özel dersler öğrencinin ders programı ve dikkat süresi göz önünde bulundurularak belirlenmelidir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Yabancı Dil 60 DK 70 TL
Türkçe Dil ve Anlatım 60 DK 60 TL
Okul Öncesi Eğitimi Oyun Ablası 60 DK 80 TL
Dans Oryantal 60 DK 70 TL
Kid Care (Çocuk Bakımı) 60 DK 80 TL
Spor Yüzme 60 DK 70 TL
Dans Bachata 60 DK 70 TL
Özel Eğitim Zihinsel Yetersizlik 45 DK 70 TL
Özel Eğitim Öğrenme Güçlüğü 45 DK 70 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 09.00 18.00
SALI 09.00 18.00
ÇARŞAMBA 09.00 18.00
PERŞEMBE 09.00 18.00
CUMA 09.00 18.00
CUMARTESİ 16.00 22.00
PAZAR 16.00 22.00
İL İLÇE
ANKARA ÇANKAYA

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

1
Yorumlar
Birol .
Ağu 9, 2020
Torunlarım için bir öğretim yılı boyuınca çalışacak ve ingilizce bilen oyun ablası veya öğretmen arıyoruz.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.