Matematik Öğretmeni

Disiplin, devamlılık ve sevgi ile başaramayacağımız ders yok.
Profil Onaylandı
260 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 14 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


**Ders talebi için numaram üzerinden arayarak veya whatsapp yoluyla ulaşırsanız sevinirim**. Yıldız Teknik Üniversitesi son sınıf öğrencisiyim ve üniversite yıllarında yaptığım en güzel çalışmanın özel ders verip insanlara bilgi ve değer katmak olduğuna inanıyorum ve işimi severek disiplinle sürdürüyorum.

16 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 5 saat önce
Online

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Çevre Mühendisliği Öğrencisi

İSTANBUL AVCILAR GÜMÜŞPALA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 539929XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Öğrencinin haftalık takibini sağlamak , program oluşturmak ve herhangi bir sorusu olduğunda bana whatsapptan 24 saat ulaşabilme imkanı sunmaktayım.

Bir üniversite öğrencisi olarak yeni nesile örnek bir abla, iyi bir öğretmen ve güvenilir bir arkadaş olmayı hedefliyorum. Öğretmek ve bunun karşılığını görmek paha biçilemez bir duygu ve bende bu yolda ilerleyerek hem maddi hem manevi kendimi huzurlu hissediyorum. Bir evlat olarak aileme yük olmamak , bir öğretmen olarak da başka anne babalara destek olmak için ders vermekteyim.

Etüt merkezinde öğretmenlik yaparak 8. Sınıf öğrencileri LGS sınavına hazırladım. 5 yıldır ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine okula destek ve sınava hazırlık çalışmalarında yardımcı olmaktayım.

Her şeyden önce disiplinli çalışmanın ardından başarıyı getireceğine inandığım için hem öğrencilerimden hem de velilerimden disiplin , düzen ve süreklilik bekliyorum. Öğrencilere ders çalışma alışkanlığını kazandırmak öncelikli hedefim. Konu anlatımı sonrası ödevlendirmeler ve mutlaka kontrolleri ile eksiklerimizi en kısa sürede gidermek önceliğim oluyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi son sınıf öğrencisiyim. 5 yıldır özel ders vermekteyim.

Öğrencinin kendi çalışma ortamında , kaynak kitaplarının kontrolü , haftalık ders programı , günlük soru hedefleri ve haftalık kontrolleri, eksiklerin giderilmesi için konu anlatımı ve tekrarları ile planlı bir şekilde derslerimi işliyorum.

Özel ders öğrenci ile öğretmen arasındaki uyum yakalandıysa eğer en verimli ders yöntemidir. Eğer ki öğrenci öğretmeninden memnun ise derslerinde ilerlememesinde hiçbir sebep yoktur.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Fizik Genel Fizik 60 DK 100 TL80 TL
Kimya 60 DK 100 TL80 TL
Biyoloji 60 DK 100 TL80 TL
Matematik Geometri 60 DK 100 TL80 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 100 TL80 TL
Fen Bilgisi 60 DK 100 TL80 TL
Türkçe 60 DK 100 TL80 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 100 TL80 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 100 TL80 TL
Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı 60 DK 100 TL80 TL
Ödev Destek 60 DK 100 TL80 TL
Okuma Yazma 60 DK 100 TL80 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 100 TL80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 11.00 22.00
SALI 11.00 22.00
ÇARŞAMBA 11.00 22.00
PERŞEMBE 11.00 22.00
CUMA 11.00 22.00
CUMARTESİ 11.00 22.00
PAZAR 11.00 22.00
İL İLÇE
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
İSTANBUL ESENLER
İSTANBUL ESENYURT
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

14
Yorumlar
Fatih T.
May 18, 2020
Karakteriyle çocuklara örnek olan çokta güzel ders anlatan hem çok değerli bir arkadaş hemde bir öğretmen. Betül hocam selamm :)
Emrecan U.
May 18, 2020
Başarılı bir öğrenci olduğu kadar başarılı bir öğretmen de aynı zamanda. Temiz kalpli, nazik, sıcakkanlı, sevgi dolu bir öğretmendir. Ders anlatımı ve çocuklarla iletişimi çok güzel. Hoş sohbet, akademik olarak donanımlı, öğrencilerine bir abla samimiyetiyle yaklaşan bir öğretmen. Kendisinden çok memnunuz.
İmran S.
May 2, 2020
Betül öğretmenle çalışmalarımız sonucu notlarımız çok yükseldi. Kendisiyle çalışmaktan dolayı çok memnunuz. İyi ki yollarımız kesişmiş.
Fuat T.
May 2, 2020
İşini özveriyle yapan bir öğretmen. En dikkat ettiği disiplinli çalışma ve ödev takibi konusundaki hassaslığı. Onunla çalışan öğrenci ders çalışmayı sevecektir.
Tuğçe .
May 2, 2020
Ders anlatımı, işleyişi,derslerden sonra sorduğumuz sorulara ilgisi gerçekten çok güzel. Herkese tavsiye edebileceğim bir öğretmen. Sadece matematik alanında değil her konuda yardımcı olmaya çalışan örnek bir öğretmen. Sizi seviyoruz
Emine u.
Nis 8, 2020
Betül Hanım tesadüfen tanıştık. Iyiki tanışmışız.cok iyi ders anlatiyor. Çok sıcak kanlı ve samimi bir insan. Benim ogluma bir hoca, bir arkadaş, bir abla oldu. Bundan sorada beraber yol alırız insaallah.
Aylin P.
Nis 7, 2020
Betül hanım yaklaşık olarak bir ayi aşkın bir süredir oğlumuza özel ders veriyor. Bu kısacık süreçte ders çalışmayi pek de sevmeyen, ödevlerini aksatan çocuğumuz Betül hanımın disiplinli, kararlı tutumu sonucunda epeyce ilerleme kaydetti. Özgüven eksiği yerini güvene bırakmaya başladı. Artık derslerini düzenli olarak çalışıyor, takıldığında ya da yapamadığında sınırsız iletişim seçeneğiyle o konuyu hemen halledebiliyor. Öğretmen, abla, arkadaş, danışman olarak da mükemmel. İyi ki bu sıkıntılı ve zorlu süreçte karşılaştık dediğim işini özenli, ciddi, severek yapan genç bir insan. Yolu açık, başarıları daim olsun.
Seda .
Nis 4, 2020
Çok başarılı bir öğrenciyken aynı zamanda da çok başarılı bir öğretmen. Başarılarının devamını diliyorum güzel öğretmenim...
Kayra .
Nis 4, 2020
Kendisi bi okadar naif ilgili vecok tatli bir ogretmen karsimiza ciktigi icin cook mutluyuz. Gonul rahatligiyla sormak istedgimiz herseyi sorabiliyrz ders anlatisi da bir okadar harika iyiki betul
Ulaş .
Nis 4, 2020
Dersin yanı sıra gerçekten çok sıcakkanlı ve içten birisi. Derslerime olan katkısı gözle görülebilir bir seviyede. Soru çözerken bile Betül Hocanın etkisini hissedilebilir düzeyde. Samimiyetiyle, her şeyiyle Betül hoca bir tane.
Yunus .
Nis 4, 2020
Tanıdığım en güvenilir insanlardan birisi konuşmasıyla duruşuyla ilgisiyle örnek bi vatandaş sorumluluk sahibi kendinden emin aldığı ücretten önce öğrencisinin eğitimini düşünen mükemmel bi varlık herşey için teşekkür ederiz hocam iyiki varsınız...
Ela A.
Nis 3, 2020
6. Sınıfa gidiyorum ve Betül hocayla 6 aydır ders yapıyoruz. Derslerin işleyişinden çok memnunum ve notlarımı yükselttiğim için çok mutluyum.
Selda M.
Nis 2, 2020
Ders anlatımı oldukça başarılı. İnsan ilişkileri samimi ve güzel. Kendisinden oldukça memnunuz.
Özlem K.
Nis 2, 2020
Yaklaşık 2 yıldır kızım için ders almaktayız. Betül hoca güvenilir, sıcak kanlı, davranış ve düşünceleriyle çocugunuza örnek olabilecek bir hocadır. Bu süreçte kızımın derslerinde çok yol kat ettik. Derse herzaman hazırlıklı gelip, kendisine istediğiniz vakit ulaşım sağlayabilirsiniz. iyiki yollarımız kesişmiş emeklerinden dolayı teşekkür ederim.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.