Matematik Öğretmeni

Idealist
Profil Onaylandı
202 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Ortaokul çağlarında hayalini kurmuş olduğum meslek ve branşın yolundan giden bir eğitmen olarak mesleki anlamda dolu dolu 8.senemin içindeyim. Her yıl aktif olarak okul hayatım ve özel ders alanında lise, ortaokul, ilkokul düzeyinde birçok öğrencim olmuştur. Okul ortamında KOÇLUK Sistemi ile işleri yürüttüğümüzden dolayı eğitimini de almış biri olarak plan program yapmaktan ziyade yaşama dair bakış açısı ve gerçekten en çok önem verdiğim nokta olan iyi bir insan yetiştirmek adına daha fazla çaba sarfettiğimde doğrudur:) o yüzden eğitmen tercihi her anlamda çok fazla önem arz eder. Ancak tercih yine yaşadığınız hayat gibi size aittir. Yolumuzun kesişmesi dileği ile...

11 Veli İle İletişime Geçti
9 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Uşak Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Mezunu

BURSA YILDIRIM SETBAŞI

+90 534215XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Matematik dersini anlamanın yolu meraktan geçer. Bunun için ise çocuğu eğlenceli paylaşıma sevketmek gerekir. Yapmak zorunda olmaktan çok neden öğrenmesi gerektiği ile birlikte sevdirebilmek önem arz eder. Matematiğin yanısıra düzen başarıyı getirir ve neye ne şekilde çalışması gerektiği bakımından öğrenci takibi önemlidir. Bir konu tam anlamıyla anlaşılmadan diğer konuya geçiş yapmamak en az o konuyu iyi anlatmak kadar önemlidir. Bu şekilde bir sistem ile çocuğunuz emin ellerde olsun isterseniz zamanı boşa harcamayın derim

Masabaşında öğrenci her zaman algısı daha açık bir şekilde öğretmenin karşısında olur ve dikkat dağılımı pek mümkün olmaz. Bu da verimi artırır karşılıklı olarak.Ve her zaman kişisel ilgilenilen herkes başarıya giden yolun en kestirme olanını tercih ediyor demektir. O nedenle bu zevkli yolda öğrencilere eşlik ediyor olmak bana çok daha ayrı bir haz verir.

8 yıl kolej tecrübem bulunmaktadır ve 9 yıl özel ders tecrübem vardır. Hiç bir sene özel dersi boş geçmedim geçmem de. Benimde öğrenecek çok fazla şeyim var çünkü öğrencilerinden.

Özgür bir şekilde yanlış yapabilmenizi sağlayabilir ve sabırla bu hataları düzeltmenize yardımcı olabilirim. Sınava öğrenci hazırlamak herkesin başarabileceği bir aktivite olmamıştır hiçbir zaman. Teog tyt ayt kpss ve koçluk adına her daim ne gerekiyorsa sonuna kadar her sene olduğu gibi yaparım. Beraber başlar beraber bitiririz bu yolu. Her zaman ders belirleyici olmamıştır benim lügatımda. Karşılıklı hayata dair birçok paylaşımda bulunabikmekte öğretmenliğin en güzel parçasıdır.

Disiplinli ve eğlenceli bir şekilde matematik öğrenmenin yolunu bulmuşken değerlendirmek düşer diye düşünüyorum :)

Önce konu anlatımı ve hemen akabinde soru çözerek pekiştirecek şekilde ilerler masabaşı dersler.

Gerçekten yapacağım, yapmalıyım ve en azından yapmayı deneyeceğim demesi gerekir öğrencinin. Aksi takdirde özel ders kavramı veli için para kaybından başka birşey olmamaktadır. Öncelikle öğrenci bilinci.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 19 22
SALI 17 22
ÇARŞAMBA 19 22
PERŞEMBE 20 22
CUMA 17 22
CUMARTESİ 09 22
PAZAR 09 22
İL İLÇE
BURSA GÜRSU
BURSA MUDANYA
BURSA NİLÜFER
BURSA OSMANGAZİ
BURSA YILDIRIM

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.